Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
Budoucnost již dnes

Zapomeňte na zítřek. Ten můžete prožívat již dnes.

Jsme tu pro vás. Když je to důležité.

Každý vám může slíbit modré z nebe. Stačí říct, že později přijde něco lepšího. My ale disponujeme řešením již dnes. Navíc k tomu máme i potřebné technologie. Technologie, které vás propojí. Které vás budou bavit. Díky nimž bude váš život zelenější a levnější. Přesně to myslíme, když říkáme "mít budoucnost již dnes". Budete mít vše, co potřebujete, teď.

POHYB A ZELENÁ

Ekologie. Hospodárnost. Jedno a to samé.

Zamýšlíme se nad ochranou životního prostředí novým způsobem, a to jak při výrobě našich automobilů, tak i jejich trvale udržitelným provozem. Přínosem je například náš výrobní závod se solární elektrárnou, která je největší v automobilovém průmyslu a zásobuje elektrickou energií přibližně 50 % naší výroby. Další ukázkou jsou motory TGI značky SEAT, které využívají kombinovaný pohon benzinu a stlačeného zemního plynu, což je hospodárnější. Dobré pro vaši peněženku i pro naši planetu.

POHYB A SPOJENÍ

Budoucnost je propojená.

Je dobré mluvit. A naslouchat. Mít své společenské skupiny. Sdílet. Je také dobré vědět, kde jste, a jak se dostanete tam, kam směřujete. A to vše na povel tlačítka. Přesně to zajistí SEAT Full Link a ještě více. Snadno. Intuitivně. Připraven již dnes. Stvořen pro budoucnost.

POHYB A ŽIVOT

Sen, který můžete mít. Teď.

BeatsAudioTM. Shazam. Prostřednictvím těchto technologií realizujeme budoucnost, poskytujeme řešení pro zábavu na cestách. Protože ta by měla být snadná. Dostupná. Mobilní. Protože to není o slibech. Je to o poskytování nejlepších technologií na trhu. Dnes.

BEATSAUDIO™

Zvyšte hlasitost. Tančete v rytmu.

Nejmodernější audiosystém, poskytující ostrý zvuk s čistými detaily a silnými, osobitými basy. Užívejte si poslechu ve studiové kvalitě díky technice, která byla optimalizována pro akustiku interiéru vašeho vozu.

SHAZAM

Vždy víte, co posloucháte.

Budete vždy vědět, jakou skladbu posloucháte, při zachování maximální bezpečnosti jízdy. Používejte Full Link a aplikaci SEAT DriveApp pro Android Auto a snadno zjistíte, co posloucháte. Shazam bude k dispozici v nadcházejících měsících.