Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
Full Link

Váš svět. Stále ve spojení.

Snadná mobilita znamená být stále propojený s okolním světem. Moci hovořit se svými přáteli a rodinou, ať jste kdekoli a děláte cokoli, a ještě mnohem víc. Proto jsme vyvinuli technologii, která to umožní. Díky ní můžete zůstat jednoduše a bezpečně ve spojení s okolím prostřednictvím chytrého telefonu, bavit se během jízdy a dostávat nejaktuálnější zprávy.

Konektivita

Všestranné možnosti.

SEAT Full Link je velmi moderní systém pro maximální konektivitu, který je připraven na budoucnost. Technologie, zcela integrovaná do informačního a zábavního systému SEAT, nabízí využití široké škály interaktivních funkcí vašeho chytrého telefonu a často používaných aplikací. Technologie Android Auto™, Apple CarPlay™ a MirrorLink™, jejichž kompatibilita závisí na zemi, v níž se nacházíte, a SEAT DriveApp zajistí, abyste ze svých cest získali vždy maximum.

MirrorLink™

MirrorLink™ je ideálním řešením pro řidiče, kteří chtějí být stále ve spojení při zachování maximální bezpečnosti. Propojuje váš chytrý telefon Android s vaším vozem SEAT, přičemž vy se můžete plně soustředit na řízení. Díky velkým ikonám kompatibilních aplikací je tak ovládání snadné. Více funkcí. Více informací. Vše nastaveno pro co nejpříjemnější ovládání.

Android Auto™

Android Auto™, kompatibilní od operačního systému Android 5.0 a vyšších verzí, je hlasově ovládané rozhraní Google a nezbytná výbava pro všechny uživatele zařízení Android na cestách. Díky němu bude všechno intuitivní. Služby Google Services a kompatibilní aplikace můžete ovládat prostřednictvím integrovaného displeje a ovládacích prvků na volantu vašeho vozu SEAT.

Apple CarPlay™

Není lepší způsob, jak používat iPhone ve vašem voze SEAT než se systémem Apple CarPlay™. Váš automobil se stane prodlouženou rukou vašeho přenosného zařízení se všemi jeho funkcemi a interaktivním ovládáním. Všechno, co potřebujete, můžete aktivovat hlasovými povely pro interakci se Siri, nebo ovládacími prvky na volantu a integrovaném dotykovém displeji.

SEAT DriveApp

SEAT DriveApp pro iOS a Android je praktický způsob, jak získat maximum z vašeho automobilu. Kontrolujte si stav svého vozidla a udržujte si přehled o všech výstražných upozorněních od vašeho vozu SEAT. Nechte se také vždy informovat o pravidelných servisních prohlídkách, které zajistí spolehlivý provoz. Chcete si sjednat návštěvu u svého prodejce? Snadno si vyhledáte autorizované prodejce a servisy ve své blízkosti nebo kdekoli jinde.

Stáhněte si SEAT DriveApp pro iOS

Stáhněte si SEAT DriveApp pro Android

 

Budoucnost již dnes

Někteří o budoucnosti jen přemýšlejí. Jiní hledají řešení. SEAT řešení nabízí. Již dnes.

Od TGI přes Full Link až po Shazam a BeatsAudioTM. Více hospodárnosti. Více zábavy. Více konektivity.

Proč čekat, když je pro vás vše již připraveno?