Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
MANAGEMENT

@THE NEXT LEVEL

Luca de Meo, Dr. Francisco Javier García Sanz a další důležité osobnosti společnosti SEAT poskytují zasvěcený pohled do zákulisí naší vedoucí role při vytváření lepší budoucnosti, která začíná dnes.

ZASVĚCENÉ POHLEDY

Staré způsoby neotvírají nové dveře

Rok 2017 byl pro SEAT rokem pozitivních změn. Výjimečné prodejní výsledky, největší modelová ofenziva v historii a pevné odhodlání k digitalizaci budoucnosti přivedly společnost na novou úroveň.

Správní rada a představenstvo

Správní rada a představenstvo společnosti SEAT pokračují v rozvíjení společnosti v oblastech konektivity, snadné mobility a usilování o lepší budoucnost.

Správní rada
Mimořádná valná hromada akcionářů společnosti na svém zasedání dne 25. listopadu 2016 jmenovala novými členy správní rady Dr. Karlheinze Blessinga a Dr. Josepa Piquého s platností od 2. ledna 2017. 

Mimořádná valná hromada akcionářů společnosti na svém zasedání dne 31. března 2017 jmenovala novou členkou správní rady Dr. Ingrunu-Ullu Bartölkeovou, která nahradila Klause-Gerharda Wolperta s platností ode dne zasedání.

Předseda
Dr. Francisco Javier García Sanz

Členové správní rady 
Dr. Ingrun-Ulla Bartölkeová
Dr. Karlheinz Blessing
Dr. Oliver Blume
Luca de Meo
Bernd Osterloh
Dr. Stefan Piëch
Dr. Josep Piqué
Mark Philipp Porsche

Tajemník a právní zástupce
Luis Comas Martínez de Tejada

Představenstvo
Na schůzi, která se uskutečnila dne 31. března 2017, souhlasila správní rada společnosti s jmenováním Luise Comase Martíneze de Tejady členem představenstva, zodpovědným za právní služby a dobrou správu společnosti SEAT, s účinností od 1. dubna 2017. 

Dne 1. února 2018 se Dr. Andreas Tostmann stal členem představenstva, zodpovědným za výrobu a logistiku značky Volkswagen. 

1. Luca de Meo - předseda
2. Luis Comas Martínez de Tejada - právní služby a dobrá správa
3. Wayne Anthony Griffiths - prodej a marketing
4. Holger Kintscher - finance, IT a organizace
5. Ramón Paredes - vztahy s vládou a institucemi
6. Dr. Matthias Rabe - výzkum a vývoj
7. Xavier Ros - lidské zdroje
8. Klaus Ziegler - nákup