SEAT Service

SEAT Service usnadní a zpříjemní cestování za dobrodružstvím

12.04.2019
  • Profesionální servisní služby za výhodné ceny včetně sezonní prohlídky pro majitele zánovních i starších vozů SEAT

  • Slevový poukaz na kompletní SEAT Pneuservis

  • Akční výměna stíracích lišt s atraktivním bonusem

Praha, 02/04/2019. Autorizované servisy značky SEAT nabízejí svým zákazníkům s přicházejícím jarem mnohem víc než jen prověření technického stavu vozidel SEAT všech věkových kategorií po zimním období a jejich přípravu na hlavní motoristickou sezonu. V období od 21. března do 21. června lze za výhodných podmínek využít například profesionální SEAT Pneuservis nebo nabídku výměny stíracích lišt s atraktivním bonusem. Snahu autorizovaných servisů SEAT o zajištění maximální spokojenosti zákazníků potvrzuje také Fitness plán, knížka slevových poukazů na pořízení servisních úkonů, Originálních dílů SEAT® i Originálního příslušenství SEAT®. Majitelé starších vozů mohou navíc využít programy Kompletní ceny SEAT a SEAT STK Service.

"Každý výlet vyžaduje správné obutí. To, co je pro nás samozřejmé pokaždé, když vycházíme ven ze svého domova, by mělo být samozřejmé i pro každého řidiče při přípravě automobilu na novou sezonu,"  říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "Vzhledem k rozmanitým provozním profilům a podmínkám našich zákazníků mohou být pro jejich automobily vhodné různé druhy pneumatik. S jejich správnou volbou pomohou specialisté SEAT Pneuservisů, kteří zajistí také veškeré další služby, od vyvážení a montáže až po uskladnění či ekologickou likvidaci použitých pneumatik. A to vše pod jednou střechou společně s kompletními servisními službami za výhodných podmínek, včetně originálních, výměnných a Economy dílů, originálního příslušenství a lifestylové SEAT kolekce."

SEAT Pneuservis

SEAT Pneuservis nabízí kompletní služby a veškeré produkty v oblasti pneumatik pod jednou střechou. Služby pneuservisu zahrnují nejen přezutí ze zimních pneumatik na letní, ale také důkladnou kontrolu stavu stávajících pneumatik a případnou výměnu opotřebovaných nebo poškozených pneumatik za nové. Široký sortiment kvalitních pneumatik renomovaných značek za velmi konkurenceschopné ceny je doplněn nabídkou pneumatik s inovativní technologií AirStop, která umožňuje bezpečné pokračování v jízdě i v případě poškození pneumatiky zacelením vzniklého otvoru v běhounu. Dalším faktorem, který zvyšuje pocit jistoty, je speciální záruka SEAT PneuGarance na poškození a výrobní vady. A v neposlední řadě mohou zákazníci autorizovaných servisů SEAT využít při zakoupení 4 nových pneumatik či kompletních kol poukaz v hodnotě 500 Kč.

Jarní a letní provoz bez jakýchkoli starostí zajistí nejen správné pneumatiky, ale také důkladná jarní servisní prohlídka, která po náročném zimním provozu odhalí i skryté závady. Servisní technici podrobí kontrole všechny důležité komponenty od brzdové soustavy přes výfukovou soustavu a klimatizaci až po akumulátor a provozní kapaliny. Součástí jarní servisní prohlídky je také kontrola realizace dílenských a svolávacích akcí.

Fitness plán SEAT

Vyžaduje-li stav vozidla opravu nebo výměnu některého dílu, přichází na řadu celá řada výhodných zákaznických programů. Slevové poukazy Fitness plán umožňují pořídit servisní úkony, Originální díly SEAT®, Economy díly a Originální příslušenství SEAT® se zvýhodněním až 20 %. Při výměně opotřebovaných stíracích lišt získají zákazníci bonus v podobě 1 litru originálního koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů. Výhodou profesionální péče autorizovaných partnerů značky SEAT je také dvouletá záruka na díly i práci, která je odborně prováděna podle pokynů výrobce.

Originální díly SEAT®

Autorizované servisy SEAT používají při opravách Originální díly SEAT® se 100% zárukou nejvyšší kvality a technické úrovně. Tím je zajištěn spolehlivý a bezpečný provoz. Cenově ještě výhodnější alternativu pro majitele starších vozů SEAT představuje široký sortiment Economy dílů a program Kompletní ceny SEAT. Kompletní ceny SEAT mohou využívat majitelé vozidel SEAT starších 5 let. Více informací naleznete na www.kompletniceny.seat.cz. Často využívanou službou je také STK Service. Vyškolení technici zbaví zákazníka všech starostí s přípravou vozidla, odstraní zjištěné nedostatky a zajistí absolvování technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma.

Originální příslušenství SEAT®

Spolehlivou jízdu a bezpečné cestování v maximálním komfortu si lze ještě více užívat díky Originálnímu příslušenství SEAT®. Zákazníci si tak mohou přizpůsobit svůj vůz přesně podle svých požadavků. Vášniví cyklisté ocení například speciální nosiče jízdních kol. Při velkých výpravách přijdou vhod prostorné střešní boxy, do nichž lze uložit vše, co se nevešlo do zavazadlového prostoru. Ze sortimentu Originálního příslušenství SEAT® je možné pořídit také celou řadu ochranných prvků do zavazadlového prostoru. 

Originální SEAT kolekce

Majitelům vozů SEAT a fanouškům španělské značky jsou určeny rovněž atraktivní a kvalitní produkty pro cestování i každodenní život z Originální SEAT kolekce. Jejich společným jmenovatelem je vytříbený styl a skvělý vzhled, čímž skvěle ladí se všemi modely značky SEAT. SEAT kolekce tak představuje snadný způsob, jak si ještě více užívat jarních a letních dnů - a to nejen za volantem vozů SEAT.

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % svých vozidel a působí ve více než 80 zemích na všech pěti kontinentech. V roce 2018 prodal SEAT 517 600 vozidel, což je nejvyšší počet v 68leté historii značky, a dosáhl zisku po zdanění 294 milionů eur a rekordních příjmů z prodeje téměř 10 miliard eur.

Skupina SEAT zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Tarraco sjíždí z montážní linky v Německu, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. SEAT již vybavuje své modely nejmodernější technikou z oblasti konektivity a v současnosti uskutečňuje proces kompletní digitalizace, zaměřený na podporu mobility budoucnosti.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz