SEAT

SEAT představuje neodolatelnou akční nabídku skladových vozů

23.04.2020
  • Mimořádně výhodná nabídka skladových vozů SEAT Leon a modelů SUV: "Rozjeď to v novém voze SEAT" 
  • Leon Sportstourer se zvýhodněním až 200 000 Kč 
  • SEAT Ateca může být až o 110 000 Kč výhodnější 
  • Pětiletá záruka na celý vůz a atraktivní financování SEAT Financial Services

 

Praha, 23/04/2020. Na zákazníky se již těší  skladové vozy Leon a všechny modely SUV za mimořádně výhodných podmínek v rámci akčních nabídek dealerské sítě SEAT. Stejně jako pro všechny ostatní modely značky SEAT platí pro zvýhodněné vozy 5letá záruka. Společnost SEAT Financial Services podporuje akce atraktivním financováním, které může být výhodnější než nákup za hotové, a klientům navíc poskytuje široké možnosti pro nastavení podmínek úvěru podle jejich požadavků. Prodejci značky SEAT ve spolupráci se SEAT Financial Services také poskytují bonus v podobě druhé sady pneumatik zdarma nebo bonus při výkupu použitého vozu na protiúčet.

Akční nabídka "Rozjeď to s Leonem" zahrnuje rodinné kombi Leon Sportstourer a pětidveřový hatchback Leon. Zákazníci mají kromě toho na výběr atraktivní paket FR Black Matt. Na model Leon FR Black Matt se vztahuje cenové zvýhodnění až 146 000 Kč, u verze Leon Sportstourer FR Black Matt se může úspora vyšplhat až na 200 000 Kč. Oba modely se vyznačují mimořádně elegantním designem a rozsáhlou výbavou, která zahrnuje mimo jiné 18" černá kola Performance, čalounění sedadel černou Alcantarou, přední světlomety LED, parkovací senzory, zadní kameru, systém Full Link pro maximální konektivitu a 5letou záruku pro bezstarostný provoz.

Zákazníci, kteří hledají stylové, ale současně také maximálně funkční a praktické SUV s mimořádně velkým a variabilním vnitřním prostorem a příkladnou bezpečností, by si neměli nechat ujít akční nabídku "Rozjeď to s SUV". Do ní jsou zařazeny všechny tři modely značky SEAT v segmentu SUV: Arona, Ateca a Tarraco. Nejmenší crossover Arona je k dispozici se zvýhodněním až 60 000 Kč, při zakoupení středně velkého SUV Ateca lze v případě využití služeb společnosti SEAT Financial Services ušetřit až 110 400 Kč a s vlajkovou lodí Tarraco si klienti dopřejí po všech stránkách více za ceny, které jsou až o 84 000 Kč nižší oproti standardní nabídce.

Aktuální nabídku skladových vozů SEAT s akčními cenami naleznou zákazníci u dealerů značky s 5letou zárukou v sériové výbavě. Záruka na nové vozy SEAT prodlužuje zákonnou dvouletou záruku výrobce o další tři roky na celkových pět let, nebo do ujetí 100 000 km. Pro zákazníky to znamená ještě větší jistotu a bezstarostný provoz s minimálními náklady. Dalším zákaznickým benefitem pětileté záruky SEAT je zvýšení zůstatkové hodnoty vozidla při jeho dalším prodeji, protože záruka přechází na nového majitele.

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 81 % svých vozidel a působí ve více než 75 zemích. V roce 2019 prodal SEAT 574 100 vozidel, což je nejvyšší počet v 70leté historii společnosti, dosáhl zisku po zdanění 346 milionů eur a rekordních příjmů z prodeje více než 11 miliard eur.

SEAT vynaložil v roce 2019 celkem 1,259 miliardy eur na investice, převážně do vývoje nových elektrifikovaných modelů. Navíc v rámci svého úsilí o dekarbonizaci investoval 27 milionů eur do trvale udržitelných iniciativ a pracuje na realizaci ambiciózní ekologické strategie Move to Zero, jejímž cílem je vytvořit z Martorellu do roku 2030 výrobní závod s nulovou bilancí emisí oxidu uhličitého.

Skupina SEAT zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii electric, první 100% elektromobil značky SEAT, vyrábí závod na Slovensku, Tarraco sjíždí z montážní linky v Německu a Ateca vzniká v České republice.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz