SEAT

Slavnostní otevření centra CASA SEAT bude přenášeno po internetu z Barcelony do celého světa

02.06.2020
  • Ve čtvrtek 4. června umožní CASA SEAT veřejnosti poprvé nahlédnout do svých prostorů v rámci virtuálního otevření
  • Digitální otevření bude dostupné od 12:00 h SEČ na kanálu SEAT na YouTube
  • Centrum CASA SEAT bylo vybudováno společností SEAT na počest velkoměsta, které bylo svědkem jejího zrození před 70 lety
  • Prostory budou fyzicky zpřístupněny, jakmile to podmínky způsobené pandemií onemocnění COVID-19 umožní

 

Praha, 02/06/2020. CASA SEAT ve čtvrtek 4. června poprvé otevře své brány světu ve virtuální prezentaci budovy umístěné v srdci Barcelony. Manažeři společnosti a ambasadoři značky provedou virtuální návštěvníky různými prostory a místnostmi, v nichž získají detailní představu o všem, co CASA SEAT nabídne, jakmile bude možné fyzické otevření tohoto jedinečného společenského centra.

Návštěvníky bude během virtuálního otevření centra CASA SEAT provázet mimo jiné Wayne Griffiths, člen představenstva společnosti SEAT, odpovědný za prodej a marketing, a předseda představenstva značky CUPRA. Video bude k dispozici v angličtině s titulky od 12:00 h SEČ na kanálu SEAT v rámci portálu YouTube.

Centrum CASA SEAT bylo vybudováno na počest Barcelony, velkoměsta, v němž se před 70 lety zrodil SEAT. CASA SEAT se současně stane centrem mobility tohoto velkoměsta a prostorem, z něhož může společnost SEAT hledět do budoucnosti, podporovat městskou kulturu a být pro lidi místem setkávání, semeništěm nápadů, diskusní arénou i východiskem pro hledání odpovědí na budoucí výzvy v oblastech mobility a trvalé udržitelnosti.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O VIRTUÁLNÍ PREZENTACI

·         čtvrtek 4. června

·         12:00 h SEČ

·         https://www.youtube.com/seat

 

 

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 81 % svých vozidel a působí ve více než 75 zemích. V roce 2019 prodal SEAT 574 100 vozidel, což je nejvyšší počet v 70leté historii společnosti, dosáhl zisku po zdanění 346 milionů eur a rekordních příjmů z prodeje více než 11 miliard eur.

SEAT vynaložil v roce 2019 celkem 1,259 miliardy eur na investice, převážně do vývoje nových elektrifikovaných modelů. Navíc v rámci svého úsilí o dekarbonizaci investoval 27 milionů eur do trvale udržitelných iniciativ a pracuje na realizaci ambiciózní ekologické strategie Move to Zero, jejímž cílem je vytvořit z Martorellu do roku 2030 výrobní závod s nulovou bilancí emisí oxidu uhličitého.

SEAT zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Arona a Leon. Společnost navíc vyrábí vozy Ateca v České republice, Tarraco v Německu, Alhambra v Portugalsku a Mii electric, první 100% elektromobil značky SEAT, na Slovensku.

 

 

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz