SEAT

SEAT Leon zazáří financováním od SEAT Financial Services

18.06.2020
  • Operativní leasing SEAT All inclusive nabízí nový Leon za 5499 Kč bez DPH měsíčně
  • Zahájení prodeje s kampaní "Nastal čas zazářit"
  • Nový korporátní design značky SEAT

 

Praha, 18/06/2020. Když nic nejde podle plánu, zvedni hlavu a nevzdávej to. Inspiruj se barcelonským sluncem jako nový SEAT Leon. Takto pozitivně a optimisticky představuje nová kampaň "Nastal čas zazářit" čtvrtou generaci bestselleru. Bezkonkurenční je také akční financování SEAT All inclusive s velmi atraktivními splátkami.

V kampani "Nastal čas zazářit" SEAT poprvé nasazuje nový korporátní design inspirovaný všudypřítomným sluncem Barcelony, centra inovací, tvůrčího a kulturního života. V rámci financování SEAT All inclusive si mohou zákazníci pořídit nejvyspělejší model v historii španělské značky na operativní leasing již za 5499 Kč bez DPH měsíčně. Atraktivní splátky jsou připraveny pro všechny nabízené varianty pohonů a výbavové stupně karosářských verzí hatchback i Sportstourer.

Výhodou pro klienta je také maximální flexibilita financování. Zákazník si tak může vlastním požadavkům přizpůsobit například délku financování od 24 do 60 měsíců nebo počet ujetých kilometrů (max. 240 000 km s povolenou tolerancí 5000 km). Samozřejmostí je nulová akontace a pravidelná měsíční splátka v neměnné výši. Ve splátce jsou již zahrnuty veškeré poplatky dané legislativou, havarijní pojištění, povinné ručení, Pojištění Asistence a servis s pravidelnou údržbou. Na přání klienta mohou být do splátky započteny také další služby od pneuservisu přes dálniční známku až po silniční asistenci.

Reklamní spot "Nastal čas zazářit" s novým modelem SEAT Leon je k dispozici na odkazu https://youtu.be/9pfOIkmbUnA.

 

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 81 % svých vozidel a působí ve více než 75 zemích. V roce 2019 prodal SEAT 574 100 vozidel, což je nejvyšší počet v 70leté historii společnosti, dosáhl zisku po zdanění 346 milionů eur a rekordních příjmů z prodeje více než 11 miliard eur.

SEAT vynaložil v roce 2019 celkem 1,259 miliardy eur na investice, převážně do vývoje nových elektrifikovaných modelů. Navíc v rámci svého úsilí o dekarbonizaci investoval 27 milionů eur do trvale udržitelných iniciativ a pracuje na realizaci ambiciózní ekologické strategie Move to Zero, jejímž cílem je vytvořit z Martorellu do roku 2030 výrobní závod s nulovou bilancí emisí oxidu uhličitého.

SEAT zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Arona a Leon. Společnost navíc vyrábí vozy Ateca v České republice, Tarraco v Německu, Alhambra v Portugalsku a Mii electric, první 100% elektromobil značky SEAT, na Slovensku.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz