SEAT

Atraktivní příslušenství SEAT pro letní sezonu

26.06.2020
  • Elektrická koloběžka eKickScooter 25 pro poslední úsek cesty do cíle a dokonalou mikromobilitou
  • High-end koloběžka eKickScooter 65 s dojezdem až 65 km rozšiřuje nabídku SEAT
  • Originální příslušenství SEAT® zajistí bezpečnou a komfortní přepravu domácích mazlíčků
  • Atraktivní sortiment Originálního příslušenství SEAT® je k dispozici u všech autorizovaných prodejců a servisů SEAT

 

Praha, 26/06/2020. SEAT Service připravil pro majitele vozů SEAT atraktivní příslušenství, díky němuž se mohou bez obav vydávat na letní výpravy za dobrodružstvím nebo odpočinkem se všemi členy rodiny včetně domácích mazlíčků. A pro rychlé zdolání posledního úseku cesty do cíle si mohou řidiči přibalit do zavazadlového prostoru svého vozu SEAT stylovou elektrickou koloběžku SEAT eKickScooter 25 či její novou verzi 65, kterou rovněž pořídí u každého autorizovaného prodejce SEAT.

 

"V mnoha českých domácnostech jsou psi a další domácí mazlíčci plnohodnotnými členy rodiny, takže nemohou zůstávat doma, když všichni odjíždějí například na dovolenou," říká Lukáš Popelka, vedoucí marketingu After Sales ve společnosti Porsche Česká republika. "Proto jsme pro majitele vozů SEAT připravili na léto soubor atraktivního příslušenství, které umožní bezpečnou přepravu našich čtyřnohých přátel a současně ochrání vůz před poškozením a znečištěním. Zajímavou novinkou v nabídce Originálního příslušenství SEAT® je také nová verze elektrické koloběžky SEAT eKickScooter 65, s níž lze bezpečně a komfortně dojet i do míst, kam je osobním automobilům vjezd zakázán. Je to tedy ideální parťák pro letní objevitelské výpravy s dojezdem až 65 kilometrů!"

Aktuální nabídka Originálního příslušenství SEAT® pro domácí mazlíčky zahrnuje například ochrannou deku na zadní sedadla za 799 Kč, která zabrání poškození či znečištění vozu od drápků, vlhkosti nebo chlupů. Deka pokrývá celý prostor zadních sedadel a připevňuje se čtyřmi páskami k opěrkám hlavy. V průběhu jízdy by měl být pes chráněn stejně jako jeho panička nebo páníček. SEAT proto dodává stylový bezpečnostní postroj pro psy ve velikostech S až XL za 378 Kč. Alternativou je elegantní přepravní taška pro psy, která se připevní k bezpečnostním pásům vozidla. Taška má rozměry 48 x 30 x 30 cm a stojí 1792 Kč. Při přepravě domácích mazlíčků v zavazadlovém prostoru přijde vhod ochranná vložka za 1503 Kč. Vložka s rozměry 156 x 119 cm zakryje ložnou plochu i boční stěny, aby se na nich nezachytávaly chlupy zvířete či jiné nečistoty.

SEAT jako specialista na mikromobilitu rozšiřuje své portfolio Originálního příslušenství SEAT® o novou elektrickou koloběžku SEAT eKickScooter 65 pro modelový rok 2020, která je již skladem v České republice. Ideální řešení mikromobility pro nadcházející cestovatelskou sezonu se před jízdou automobilem snadno složí a uloží do zavazadlového prostoru. Koloběžka pak v cíli cesty umožní uživateli nehlučně a bez emisí prozkoumat například městské centrum uzavřené pro automobilovou dopravu.

High-end koloběžka SEAT eKickScooter 65 nabízí díky baterii 551 Wh zejména delší dojezd až 65 km a díky výkonnějšímu 350W motoru si troufne klidně i na 20% stoupání. Do prodejní sítě autorizovaných partnerů SEAT se dostane za 14 dní s cenovkou 21 499 korun, kde doplní nabídku stávajícího eKickScooteru 25. SEAT eKickScooter 25 disponuje elektromotorem o výkonu 300 W (max. 700 W), který zvládne až 10% stoupání. Nejvyšší rychlost je omezena na 25 km/h. Sada akumulátorů o kapacitě 187 Wh (napětí 36 V) se nabije za 3,5 h a umožňuje dojezd až 25 km. Hospodárnost provozu může jezdec ovlivnit volbou jedné ze tří nastavitelných úrovní rekuperace kinetické energie. Nejvyšší úroveň bezpečnosti je zajištěna výkonnými brzdami a účinným osvětlením LED. Manipulaci s koloběžkou usnadňuje nejen skládací mechanismus, ale také nízká hmotnost 12,5 kg. Rozsáhlá výbava zahrnuje mimo jiné integrovaný stojánek, zařízení proti odcizení, tempomat, displej LCD, Bluetooth a bezplatnou mobilní aplikaci. V té má uživatel vždy dokonalý přehled o provozních údajích a poloze koloběžky. V aplikaci může také sledovat stav akumulátoru nebo měnit nastavení koloběžky od barvy osvětlení přes jízdní režimy a tempomat až po omezení pohybu. Výhodu představuje příznivá cena 11 340 Kč.

Originální příslušenství SEAT® umožňuje motoristům vyladit si svůj vůz do poslední detailu nebo rozšířit jeho funkčnost a využitelnost, aniž by museli slevit ze svých vysokých požadavků na kvalitu, bezpečnost a vytříbený styl. Rozsáhlý sortiment Originálního příslušenství SEAT® zahrnuje vše od sportovních úprav exteriéru a interiéru přes audio a navigační systémy až po bezpečnostní technologie a užitečné doplňky. a je k dispozici u všech autorizovaných prodejců a servisů SEAT.

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 81 % svých vozidel a působí ve více než 75 zemích. V roce 2019 prodal SEAT 574 100 vozidel, což je nejvyšší počet v 70leté historii společnosti, dosáhl zisku po zdanění 346 milionů eur a rekordních příjmů z prodeje více než 11 miliard eur.

SEAT vynaložil v roce 2019 celkem 1,259 miliardy eur na investice, převážně do vývoje nových elektrifikovaných modelů. Navíc v rámci svého úsilí o dekarbonizaci investoval 27 milionů eur do trvale udržitelných iniciativ a pracuje na realizaci ambiciózní ekologické strategie Move to Zero, jejímž cílem je vytvořit z Martorellu do roku 2030 výrobní závod s nulovou bilancí emisí oxidu uhličitého.

SEAT zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Arona a Leon. Společnost navíc vyrábí vozy Ateca v České republice, Tarraco v Německu, Alhambra v Portugalsku a Mii electric, první 100% elektromobil značky SEAT, na Slovensku.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz