Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Vrcholem letošní sezony bude mistrovství světa v Londýně

Bára Špotáková a její narozeninové video

06.30.2017

 

/      Bára Špotáková je již čtyři roky spokojenou řidičkou modelu SEAT Alhambra

/      Světová rekordmanka v hodu oštěpem vítězí i v šestatřiceti letech

/      Maminka čtyřletého Janka plánuje další rozšiřování rodiny

 

Praha, 30/06/2017 - Česká oštěpařka Bára Špotáková je již mnoho let sympatickou, usměvavou tváří značky SEAT a tato úspěšná spolupráce pokračuje i v letošní sezoně, jejímž vrcholem bude mistrovství světa v Londýně. Světová rekordmanka bude nejen hvězdou upoutávek značky SEAT na mistrovství světa v atletice v Londýně, ale i samotného mistrovství světa. Pořadatelé si totiž Báru předcházejí pro její přátelskou, vstřícnou povahu i mimořádné zaujetí, s nímž k závodům přistupuje.

 

"Mám obrovskou radost, že můžeme i nadále podporovat tak výjimečnou sportovkyni a osobnost, jakou je Bára Špotáková," říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika. "Věřím, že nejen fanoušky atletiky potěší více než desetiminutový rozhovor s Bárou, který jsme právě zveřejnili na našem kanálu SEAT Česká republika na Youtube. S naší nejlepší oštěpařkou jsme natočili také sérii atraktivních upoutávek na mistrovství světa v Londýně, které budou následovat. Za celý tým značky SEAT bych rád Báře popřál vše nejlepší k jejím dnešním narozeninám, mnoho dalších úspěchů a splněných snů v její sportovní kariéře i osobním životě."

 

Bára Špotáková odpovídá v novém videu pro značku SEAT na rozmanité otázky z oblastí jejího atletického i osobního života, ať se jedná o hledání motivace v různých fázích její kariéry, výhody a nevýhody popularity, rivalitu s mladšími závodnicemi nebo o realizaci snu o překonání vlastního světového rekordu. Bára sice v rozhovoru naznačuje plány na další rozšíření rodiny, zatím se však její pozornost upírá k letošnímu mistrovství světa v Londýně. Ještě před vrcholem letošní sezony čeká naši nejlepší oštěpařku série tří červencových mítinků Diamantové ligy.

 

Dosavadní výkony Báry Špotákové v letošní sezoně jsou zatím velmi slibné. O uplynulém víkendu potvrdila svou rostoucí formu vítězstvím v Superlize mistrovství Evropy reprezentačních družstev ve francouzském Lille. Špotáková překonala posledním hodem běloruskou soupeřku a vylepšila své letošní maximum na 65,14 m. Skvělá rekordmanka tak opět dokázala, že je ve svém nitru stále tou bojovnicí, jakou fanoušci atletiky dobře znají, přestože již o sobě, s humorem sobě vlastním, začíná hovořit jako o "veteránce". Čeští atleti díky jejímu triumfu skončili osmí, těsně za Itálií, a poprvé v historii se udrželi v Superlize pro další ročník.

 

Světová rekordmanka, dvojnásobná olympijská vítězka, mistryně světa, mistryně Evropy a dvanáctinásobná mistryně republiky je také vzornou maminkou čtyřletého syna Janka a se svým životním partnerem plánuje rozšíření rodiny. Ostatně v sedmimístném MPV SEAT Alhambra mají pro realizaci takových plánů velkorysé rezervy. "Od té doby, co se narodil Janek, jezdím v SEATu Alhambra a nemohu si ho vynachválit," říká česká atletická hvězda. "Alhambra je ideální rodinný automobil, se sedmi sedadly to je takový malý autobus, což je skvělé, když jedeme například na výlet s kamarády. Samozřejmě se mi do tak velkého vozu krásně vejdou i oštěpy a další sportovní výbava. A také v Alhambře vozíme psa, naši první dceru," dodává s úsměvem Bára Špotáková.

 

 

Odkaz na video naleznete zde: https://youtu.be/mfkaDRhEsJo

 

 

SEAT Leon Cup Racer a Petr Fulín v ETCC 2017

SEAT a Petr Fulín, dvojnásobný mistr a dvojnásobný vicemistr evropského poháru cestovních vozů FIA ETCC, pokračují v úspěšné spolupráci, navázané v roce 2015. Jeden z nejtalentovanějších českých okruhových jezdců současnosti se umístil v ETCC 2015 a 2016 na druhém místě v celkovém pořadí s vozem SEAT Leon Cup Racer v barvách českého zastoupení značky SEAT. První závod ETCC 2017 se jel koncem dubna v italské Monze. Květen měl na programu dva závody, na maďarském Hungaroringu a německém Nürburgringu. Červnový závod na okruhu Vila Real v Portugalsku stanovil pořadí před letní přestávkou, v jehož čele stojí s třináctibodovým náskokem Petr Fulín a SEAT Leon Cup Racer. Závodníci se opět postaví na start v září v belgickém Zolderu. Finále ETCC 2017 budou sledovat diváci na Autodromu Most v České republice.

 

 

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 81 % své výroby a působí ve více než 80 zemích prostřednictvím 1700 autorizovaných prodejců. V roce 2016 dosáhl SEAT provozního zisku 143 milionů eur, nejlepšího výsledku ve své historii, a na celém světě prodal téměř 410 000 vozidel.

 

Skupina SEAT zaměstnává více než 14 500 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza a Leon. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

 

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým Centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. V souladu s vyhlášenou strategií důsledné ochrany životního prostředí odpovídají veškeré aktivity společnosti SEAT kritériím trvale udržitelného rozvoje, a to se zvláštním zřetelem na snižování emisí CO2 a efektivní využívání energií.

 

 

Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz

 

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

 

www.seat.cz

http://seat-mediacenter.com