Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

SEAT pokračuje v nabídce filtrů pevných částic za velmi výhodné ceny

Výhodná jarní očista pro vznětové motory vozů SEAT

03.22.2018

/ Ochrana životního prostředí je pro značku SEAT hlavní prioritou

/ Kvalitní filtry pevných částic lze pořídit již od 12 900 Kč

/ DPF pro všechny modely se zárukou vysoké kvality a dlouhé životnosti

 

Praha, 22/03/2018 - SEAT s přicházejícím jarem prodlužuje nabídku filtrů pevných částic (DPF) v kvalitě Originálních dílů SEAT® nebo Economy dílů pro starší vozidla za velmi výhodné ceny. Majitelé vozidel SEAT s nefunkčním či dokonce demontovaným filtrem pevných částic tak mohou při montáži nového kvalitního filtru DPF významně ušetřit. Konstrukce filtru pevných částic se liší v závislosti na modelu a použitém vznětovém motoru. Tomu odpovídají i odlišné ceny, které začínají již od 12 900 Kč (všechny uvedené ceny zahrnují daň z přidané hodnoty).

 

"Investice do filtru pevných částic v kvalitě Originálních dílů SEAT® nebo Economy dílů se majitelům vozů SEAT vyplatí, protože jim můžeme garantovat nejvyšší úroveň, maximální účinnost filtrace a dlouhou životnost," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "Výměna každého nefunkčního filtru pevných částic je však především velkým přínosem pro naše ovzduší. Věřím, že ochrana životního prostředí je prioritou nejen pro značku SEAT, ale i pro všechny naše zákazníky a majitele vozů SEAT. S výrazně dostupnějšími cenami našich kvalitních filtrů pevných částic jim chceme vyjít maximálně vstříc."

 

I na jaře lze tedy filtry pevných částic pro specifické verze modelů Ibiza, Altea, Leon a Toledo pořídit již za 12 900 Kč. Cena DPF pro modely Altea a Leon, vyrobené v letech 2011 až 2013, byla stanovena na 14 990 Kč. Filtr pevných částic pro vozy Alhambra s rokem výroby 2006 až 2010 je k dispozici za 15 990 Kč. Některé vznětové verze modelů Ibiza, Cordoba, Toledo, Leon a Altea vyžadují DPF se specifickou konstrukcí, jehož cena klesla na 16 900 Kč, resp. 17 900 Kč. Zvýhodnění se týká také cen nových filtrů DPF pro vozy Alhambra z let 2011 až 2015 (nyní 34 490 Kč) a některých verzí modelů Altea a Leon (36 990 Kč).

 

Autorizované servisy SEAT doporučují majitelům vozů SEAT, aby otázku kvality náhradního filtru pevných částic nepodceňovali. Nekvalitní filtr pevných částic totiž negativně ovlivní činnost vznětového motoru i čistotu emisí. Demontáž nefunkčního filtru DPF a provoz vozidla bez této důležité součásti systému pro dodatečné čištění výfukových plynů vznětových motorů je dokonce v rozporu s legislativou.

 

Pro pevné částice platí přísné emisní limity, protože negativním způsobem ovlivňují kvalitu ovzduší. Zejména lidé, kteří jsou dlouhodobě nuceni dýchat vzduch se zvýšenou koncentrací pevných částic, se mohou potýkat s vážnými zdravotními problémy. Ve spalovacích motorech vznikají pevné částice v důsledku nedokonalého spalování paliva. Moderní vznětové motory jsou proto vybaveny filtrem pevných částic (DPF - Diesel Particulate Filter), který obsah pevných částic ve výfukových plynech snižuje pod hranici stanovenou přísnými emisními normami. Do automobilů značky SEAT se montují výhradně bezúdržbové filtry pevných částic s vysokou účinností filtrace a dlouhou životností.

 

 

 

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % svých vozidel a působí ve více než 80 zemích. V roce 2017 dosáhl SEAT zisku po zdanění 281 milionů eur a na celém světě prodal téměř 470 000 vozidel.

 

Skupina SEAT zaměstnává více než 14 700 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

 

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým Centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. SEAT již vybavuje své modely nejmodernější technikou z oblasti konektivity a v současnosti uskutečňuje proces kompletní digitalizace, zaměřený na podporu mobility budoucnosti.

 

 

Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz

 

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

 

www.seat.cz

http://seat-mediacenter.com