Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Václav Fencl obsadil druhé místo mezi lakýrníky

Český úspěch v soutěži Top SEAT People 2018

03.28.2018

/      Finále 19. ročníku mezinárodní soutěže pro zaměstnance prodejní a servisní sítě SEAT se uskutečnilo v Barceloně

/      České barvy úspěšně hájil Václav Fencl ze společnosti CB Auto ČB

/      Výjimečné profesní dovednosti předvedlo 105 účastníků z 26 zemí

 

Praha, 28/03/2018 - SEAT odměnil nejlepší pracovníky své globální prodejní a servisní sítě. Ve finále devatenáctého ročníku motivační soutěže Top SEAT People 2018, které se uskutečnilo během uplynulého víkendu v Barceloně, měla mezi 105 účastníky z 26 zemí své želízko v ohni také Česká republika. Václav Fencl ze společnosti CB Auto ČB se umístil na skvělém druhém místě v kategorii lakýrníků.

 

"Blahopřeji Václavu Fenclovi ze společnosti CB Auto ČB k vynikajícímu úspěchu v náročném finále soutěže Top SEAT People 2018," říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika. "Spokojenost zákazníků je pro značku SEAT nejvyšší prioritou a rozhodující roli v této oblasti hrají prodejní a poprodejní služby. Věřím, že stříbrná medaile pana Fencla z letošního světového finále bude pro celou servisní síť SEAT v České republice velkou motivací k dalšímu zdokonalování servisních služeb pro naše zákazníky. Doufám, že podobné úspěchy českého, autolakýrnického řemesla povedou k zájmu žáků základních škol o tento studijní obor. Vždyť kvalitní autolakýrník si dnes vydělá stejně peněz jako manažer."

 

Finále mezinárodní soutěže Top SEAT People 2018 se uskutečnilo koncem minulého týdne v Barceloně. Cenu pro nejlepší tým získali Španělé (tým LEON) a ceny pro absolutní vítěze si rozdělili Víctor Díaz ze Španělska (prodej) a Virginia del Carmen Hernándezová z Mexika (poprodejní služby). Na konci soutěžního víkendu, který zahrnoval nejen náročné teoretické a praktické testy, ale také bohatý doprovodný program včetně jízdního simulátoru SEAT CUP RACE, prohlídky Barcelony a galavečera v budově Utopia, byli vyhlášeni rovněž nejlepší tři soutěžící v deseti kategoriích podle profesní specializace. Václav Fencl se umístil na druhém místě mezi lakýrníky za Oscarem Pompasem ze Španělska a Jérémym Sautronem z Francie. Českou výpravu do Barcelony doprovázel Lukáš Malátek, školitel servisních pracovníků ve společnosti Porsche Česká republika.

 

 

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % svých vozidel a působí ve více než 80 zemích. V roce 2017 dosáhl SEAT zisku po zdanění 281 milionů eur a na celém světě prodal téměř 470 000 vozidel.

 

Skupina SEAT zaměstnává více než 14 700 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

 

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým Centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. SEAT již vybavuje své modely nejmodernější technikou z oblasti konektivity a v současnosti uskutečňuje proces kompletní digitalizace, zaměřený na podporu mobility budoucnosti.

 

 

Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz

 

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

 

www.seat.cz

http://seat-mediacenter.com