Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Sezonní SEAT Service s výhodnou nabídkou

SEAT Service zajistí potěšení z každé jízdy

04.12.2018

/ Sezonní nabídka SEAT Service platí od března do konce května

/ Komplexní servisní služby pro majitele zánovních i starších vozů SEAT

/ Bonus při výměně stíracích lišt a skla čelního okna

 

Praha, 12/04/2018 - S přicházejícím jarem nastává čas na důkladnou přípravu vozidla pro hlavní motoristickou sezonu. SEAT Service připravil pro všechny majitele zánovních i starších vozů SEAT výhodnou nabídku komplexních servisních služeb, která platí od března do konce května. Důkladně školení technici autorizovaných servisů SEAT zajistí kompletní SEAT Pneuservis, výhodnou jarní servisní prohlídku i okamžitou opravu případných nedostatků. S knížkou slevových poukazů Fitness plán je pořízení servisních úkonů, Originálních dílů SEAT i Originálního příslušenství SEAT ještě výhodnější. Při výměně stíracích lišt nebo skla čelního okna obdrží zákazníci atraktivní bonus. Majitelé starších vozů mohou navíc využít programy Kompletní ceny SEAT a SEAT STK Service. Při koupi nového vozu SEAT se mohou zákazníci rozhodnout pro pořízení Servisního balíčku SEAT, s nímž odpadají veškeré starosti s údržbou a servisem po dobu až 5 let.

 

"Příprava vozu na jaro a léto pro mnohé řidiče začíná a končí přezutím ze zimních pneumatik na letní. Zákazníci autorizovaných servisů SEAT se však mohou spolehnout na mnohem komplexnější pojetí péče o jejich automobil značky SEAT a díky tomu se mohou těšit na letní provoz bez jakýchkoli starostí," říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "Zkušené oko našich techniků odhalí při jarní servisní prohlídce i skryté závady, které lze na místě odstranit za výhodnou cenu díky celé řadě atraktivních nabídek sezonní kampaně SEAT Service. A to je jen malá část komplexních služeb autorizovaných servisů SEAT, jejichž cílem je maximální spokojenost zákazníka."

 

Autorizované servisy SEAT nabízejí až do konce května jarní servisní prohlídku již od 199 Kč. Servisní technici důkladně posoudí stav vozidla kontrolou všech důležitých komponentů od brzdové soustavy přes výfukovou soustavu, kola i pneumatiky, funkčnost spojky, chladicí soustavu, klimatizaci, stěrače a ostřikovače až po akumulátor, klínový a rozvodový řemen, světlomety, těsnost a poškození motoru i motorového prostoru a provozní kapaliny. Součástí jarní servisní prohlídky je také kontrola realizace dílenských a svolávacích akcí. V případě okamžité realizace potřebných oprav je jarní servisní prohlídka pro zákazníka zdarma.

 

Nedostatky zjištěné při jarní servisní prohlídce lze na místě odstranit za velmi výhodných podmínek, například s využitím slevových poukazů Fitness plán na Originální díly SEAT a Economy díly, Originální příslušenství SEAT a servisní úkony ve výši až 20 %. Používáním Originálních dílů SEAT se 100 % zárukou nejvyšší kvality a technické úrovně je nejen zajištěn spolehlivý a bezpečný provoz, ale také úspora značných finančních prostředků. Pro vybrané verze modelu Leon lze například pořídit sadu brzdového obložení vpředu za 2010 Kč, vzadu za 1230 Kč nebo zapalovací svíčku Longlife za 235 Kč. Brzdová kapalina pro všechny modely SEAT vyjde na 

285 Kč. Vložka prachového a pylového filtru pro model Ateca stojí 830 Kč a palivový filtr pro vybrané verze modelů Leon, Altea a Toledo je nabízen za 1100 Kč. Výhodou profesionální péče autorizovaných partnerů značky SEAT je také dvouletá záruka na díly i práci, která je odborně prováděna podle pokynů výrobce.

 

Sezonní akční nabídka SEAT Service zajistí majitelům vozů SEAT dobrý výhled, a tím i bezpečnou jízdu, za výhodných podmínek s atraktivním bonusem. Při zakoupení originální nebo Economy sady stíracích lišt obdrží zákazník 1 litr originálního koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů. Tato nabídka platí do konce května. Další bonus je nabízen do 30. června 2018 při zakoupení a výměně skla čelního okna. Ničím nerušený výhled i za špatného počasí zajistí 1 sada originálních nebo Economy stíracích lišt pro stěrače předního okna za 1 Kč. 

 

Pravidelné využívání služeb autorizovaných servisů SEAT se vyplácí také majitelům starších vozů SEAT, pro které je připraven nejen již zmíněný Fitness plán, ale také široký sortiment výhodných Economy dílů a program Kompletní ceny SEAT. Například servisní prohlídka s výměnou oleje u modelu SEAT Ibiza 1.4/63 kW z roku 2008 vyjde na 2570 Kč, majitele modelu Leon 1.4/63 kW z roku 2008 přijde stejný servisní úkon na 2700 Kč. Výměna brzdového obložení vpředu stojí u populární Ibizy 1950 Kč, nebo 5070 Kč, pokud se vyměňují také brzdové kotouče vpředu. U Leonu jsou ceny těchto servisních úkonů stanoveny na 2230 Kč, resp. 5250 Kč; výměna brzdové kapaliny stojí 930 Kč. Uváděné ceny zahrnují Originální a Economy díly SEAT, čas i práci mechanika se zvýhodněnou hodinovou sazbou a DPH. Kompletní ceny SEAT mohou využívat fyzické osoby, které jsou majiteli vozidel SEAT starších 5 let. Více informací naleznete na www.kompletniceny.seat.cz.

 

Blíží-li se ke konci platnost STK, mohou majitelé starších vozů SEAT využít výhodnou službu STK Service. Vyškolení technici zajistí přípravu vozidla, odstraní zjištěné nedostatky a jako bonus pro zákazníka zajistí provedení technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma.

 

Majitelé vozů SEAT naleznou v autorizovaných servisech značky SEAT spolehlivého partnera také v oblasti pneuservisu. Kompletní služby a veškeré produkty v oblasti pneumatik pod jednou střechou nabízí program SEAT Pneuservis. S příchodem teplejšího počasí nastává čas k přezutí ze zimních pneumatik na letní. S tím souvisí důkladná kontrola stavu stávajících pneumatik a případná výměna opotřebovaných nebo poškozených pneumatik za nové. Zákazníci přitom mohou využít atraktivní záruku SEAT PneuGarance a pneumatiky s inovativní technologií AirStop, která umožňuje bezpečnou jízdu i v případě poškození pneumatiky zacelením vzniklého otvoru v běhounu. S nákupem nové pneumatiky obdrží zákazník až tříletou záruku na pneumatiky. SEAT PneuGarance platí na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník, a záruční plnění má podobu slevy při nákupu nové pneumatiky ve výši až 70 % její ceny. 

 

Profesionální služby Pneuservisu SEAT zahrnují nejen přezutí vozu ze zimních na letní pneumatiky, včetně vyvážení, ale také vyčištění a uskladnění kol se zimními pneumatikami do další sezony. Je-li čas na výměnu opotřebovaných letních pneumatik za nové, dostane se majitelům vozů SEAT odborného poradenství při výběru z širokého sortimentu kvalitních letních pneumatik od osvědčených výrobců za velmi konkurenceschopné ceny. Navíc je velmi snadné získat poukaz v hodnotě 

500 Kč a jím pokrýt část nákladů spojených se jmenovanými službami. Naprostou samozřejmostí je také ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

 

SEAT pamatuje také na individualizaci výbavy již vyrobených vozidel. K tomuto účelu slouží rozsáhlý sortiment Originálního příslušenství SEAT®. Díky tomu si mohou zákazníci vyladit svůj vůz přesně podle svých představ. Například v létě často používané systémy střešních nosičů a příčníků, nabízené pro vozy SEAT již od 5061 Kč, umožňují přepravu velkého množství zavazadel nebo neskladného sportovního vybavení. Fanoušci cyklistiky nedají dopustit na speciální nosiče jízdních kol. Praktický nosič na tažné zařízení pro 2 jízdní kola pro vozy SEAT lze pořídit již za 12 813 Kč. Sortiment Originálního příslušenství SEAT zahrnuje také celou řadu ochranných prvků do zavazadlového prostoru. Například ochranná podložka stojí 1417 Kč. Zadní nárazník při manipulaci se zavazadly ochrání stylová lišta, nabízená pro model Ateca za 3629 Kč. Potěšením při každém nastupování a vystupování jsou podsvícené prahové lišty, dodávané za 4757 Kč. Pro skladování kompletů kol a pneumatik mimo sezonu jsou jako stvořené obaly pro kompletní kola za 911 Kč.

 

Fanoušky španělské značky bezesporu potěší rovněž Originální SEAT kolekce, která dokáže vdechnout ducha značky SEAT a města Barcelony i do každodenního života například stylovým oblečení pro pány, dámy i děti, módními doplňky a řadou dalšího zboží. V letošní kolekci vyniká například dámské tričko Essentials za 757 Kč, pánské polo tričko Motorsports za 1026 Kč, chlapecké tričko Mediterranean za 674 Kč, hodinky Motorsports Chronograph za 3543 Kč, indukční kryt pro bezdrátové nabíjení telefonu iPhone 7 za 2389 Kč nebo praktická láhev na pití Mediterranean za 259 Kč.

 

 

 

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % své výroby a působí ve více než 80 zemích prostřednictvím 1700 autorizovaných prodejců. V roce 2017 prodal SEAT na celém světě téměř 470 000 vozidel.

 

Skupina SEAT zaměstnává více než 14 700 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

 

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým Centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. SEAT již vybavuje své modely nejmodernější technikou z oblasti konektivity a v současnosti uskutečňuje proces kompletní digitalizace, zaměřený na podporu mobility budoucnosti.

 

 

Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz

 

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

 

www.seat.cz

http://seat-mediacenter.com