Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

CUPRA představuje své první městské jízdní kolo

Nový FABIKE CUPRA s mimořádně sportovním charakterem a vytříbeným designem

04.23.2018

 CUPRA představuje jízdní kolo s osobitým stylem značky ve spolupráci se studiem FABIKE Projects 

 Jedinečné jízdní kolo díky nevšední kombinaci materiálů a barev

 

Praha, 23-04-2018 - CUPRA představuje jízdní kolo FABIKE CUPRA pro jízdu po městě, které se vyznačuje charakteristickým stylem značky, aplikovaným tentokrát na dvou kolech. SEAT touto premiérou realizuje svůj plán vytvořit řadu produktů, s nimiž mohou zákazníci prožívat svět značky CUPRA i mimo interiér vozů CUPRA.

 

CUPRA spolupracuje na tomto novém projektu s italskou značkou FABIKE s jedinečným postavením na trhu jízdních kol. Značka, výjimečná manuální výrobou svých jízdních kol, se snaží využívat veškeré vyspělé technologie materiálů, vytříbený design i přednosti highendových závodních jízdních kol a nabízet je na trhu cyklistům ve městech. CUPRA FABIKE je městské jízdní kolo, které nezklame ani nejnáročnější cyklisty.

 

Představením tohoto jednostopého vozidla naplňuje CUPRA vytyčený cíl vytvořit kolem svých vozů nový svět, v němž může navazovat partnerství s různými studii za účelem návrhu designu a výroby limitovaných kolekcí, odrážejících charakter, přístup a hodnoty značky.

 

Sportovní značka představí v nadcházejících měsících další plody této strategie. Partnerství s různými studii a kreativními dílnami přinese nové produkty CUPRA s vynikající úrovní řemeslného zpracování, vášní, vysokou kvalitou a individualizací.

 

Antonino Labate, ředitel pro strategii, vývoj a obchodní operace značky CUPRA, zdůraznil, že "tento první projekt, který představujeme, ukazuje naše úsilí o vytvoření osobité identity kolem značky CUPRA. V tomto smyslu uvedeme během několika nadcházejících měsíců řadu exkluzivních produktů s přitažlivostí a základními hodnotami značky CUPRA".

 

Zakladatel společnosti FABIKE, Fabio Putzolu, který pochází z italské rodiny s dlouhou cyklistickou tradicí, podtrhl, že "na začátku jednání se značkou CUPRA se na nás obrátili s podnětnou žádostí: proměnit náš produkt v něco ještě více jedinečného, exkluzivního a sofistikovaného. Abychom toho dosáhli, zahájili jsme rozsáhlý výzkum. Vytvořili jsme přitom výjimečnou kombinaci barev a materiálů, jako jsou měď a uhlíkové kompozity. A výsledek je úžasný".

 

Stejně jako všechna jízdní kola, vyráběná společností FABIKE, je i nový FABIKE CUPRA vyroben z více než 100 různých dílů. Montáž jízdních kol probíhá ručně a dokončení jednoho jízdního kola trvá v průměru čtyři hodiny. Jízdní kolo FABIKE CUPRA s rámem z uhlíkového kompozitu je výjimečné kombinací závodních řídítek, hydraulicky ovládaných kotoučových brzd a jednostupňového převodu s ozubeným řemenem. Toto bezkonkurenční jízdní kolo lze zakoupit v obchodech FABIKE a od konce roku také v prodejní síti značky CUPRA.

 

 

CUPRA je mimořádná značka pro výjimečné lidi. Jejím cílem je oslovovat zákazníky, kteří hledají přesně to, co nová značka nabízí: jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkony. Nastal čas, aby se fanoušci automobilů spojili s novou značkou, která splňuje jejich očekávání. Kromě uvedení nových modelů na trh projevuje CUPRA svého závodního ducha účastí v motoristickém sportu, konkrétně v seriálu TCR. Svět značky CUPRA žije a je připraven podmanit si novou skupinu automobilových nadšenců ve více než 260 speciálně vybraných dealerstvích po celé Evropě.

 

 

Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz

 

Porsche Česká republika s.r.o. 

Filip Stoulil 

Koordinátor marketingu a prodeje 

PR Komunikace 

SEAT/CUPRA 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

 

www.seat.cz

http://seat-mediacenter.com

www.cupraofficial.com.