Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Nejprestižnější atletická akce zavítá poprvé do České republiky

SEAT podporuje nadcházející Kontinentální pohár IAAF v atletice

06.01.2018

/ Ostrava přivítá 8. až 9. září 2018 největší hvězdy světové atletiky

/ SEAT zajistí přepravu flotilou 25 vozů SEAT Alhambra

/ V upoutávce vystoupí Ben Cristovao, ambasador značky SEAT

 

Praha, 01/06/2018 - SEAT, dlouhodobý partner Českého atletického svazu, podporuje Kontinentální pohár IAAF v atletice. Nejprestižnější týmová atletická akce v globálním měřítku se uskuteční poprvé v České republice, a to ve dnech 8. až 9. září 2018 na Městském stadionu v Ostravě. SEAT poskytne pořadatelům flotilu 25 vozů SEAT Alhambra a fanoušky bude v reklamním spotu zvát do Ostravy úspěšný zpěvák, textař, herec a sportovec Ben Cristovao, ambasador značky SEAT.

 

"Kontinentální pohár v Ostravě bude skutečným svátkem pro všechny fanoušky atletiky a pro značku SEAT je velkou ctí, že se může svým know-how v oblasti mobility podílet na organizaci a plynulém průběhu jedné z nejvýznamnějších akcí atletického světa," říká Aleš Novák, ředitel divize SEAT společnosti Porsche Česká republika.

 

Týmová soutěž pro nejlepší atlety z celého světa se koná nepravidelně od roku 1977. Prvních deset ročníků (do roku 2006) nesly akce název Světový pohár. V roce 2010 se uskutečnil první Kontinentální pohár ve Splitu. Letos proběhne v Ostravě třetí ročník Kontinentálního poháru, v němž se proti sobě postaví výběry nejlepších atletů ze čtyř kontinentů: Evropy, Ameriky, Afriky a společný tým Asie a Oceánie. Diváci se mohou těšit na nový formát soutěže, který zvyšuje atraktivitu a dramatičnost sportovního klání pro fanoušky na stadionu i u televizních obrazovek.

 

SEAT spolupracuje s Českým atletickým svazem již od roku 1999 a ve vozech SEAT jezdí výjimeční čeští atleti, trenéři a funkcionáři ČAS. Spojení značky SEAT s atletikou je postaveno na společných hodnotách v podobě sportovního ducha, touhy po nejlepších výkonech a univerzálního zaměření. Mezi mimořádně úspěšné společné projekty uplynulých bezmála dvou desetiletí patří například organizace halového mistrovství Evropy v atletice, které se uskutečnilo v březnu 2015 v Praze. SEAT dlouhodobě podporuje také úspěšný projekt Atletika pro děti.

 

 

 

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % svých vozidel a působí ve více než 80 zemích. V roce 2017 dosáhl SEAT zisku po zdanění 281 milionů eur a na celém světě prodal téměř 470 000 vozidel.

 

Skupina SEAT zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

 

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým Centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. SEAT již vybavuje své modely nejmodernější technikou z oblasti konektivity a v současnosti uskutečňuje proces kompletní digitalizace, zaměřený na podporu mobility budoucnosti.

 

 

Odkaz na video naleznete zde:

https://youtu.be/uc53K_NzUcE

 

Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz

 

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

 

www.seat.cz

http://seat-mediacenter.com