Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Leon CUPRA ST

Exkluzivní sada Carbon Fibre pro Leon CUPRA ST

06.05.2018

/ Sada Carbon Fibre je k dispozici pro SEAT Leon CUPRA ST DSG 4Drive 

/ Sada zahrnuje kromě paketů Aero a Performance také exkluzivní výfukovou soustavu s dvěma dvojitými koncovkami

 

Praha, 05/06/2018 - SEAT Leon CUPRA ST DSG 4Drive lze nyní objednávat s pozoruhodnou sadou exteriérových doplňků Carbon Fibre, která vozu dodává ještě exkluzivnější, působivější a individuálnější vzhled. Nová sada aerodynamických prvků z uhlíkového kompozitu umocňuje exkluzivní charakter modelu SEAT Leon CUPRA ST.

 

Specifické prvky vnější výbavy:

- Paket Aero, který zahrnuje aerodynamické doplňky pro přední nárazník a boční prahy, jakož i zadní difuzor z uhlíkového kompozitu.

- Paket Performance s exkluzivními stříbrnými 19" koly a výkonnými brzdami Brembo s červenými třmeny.

- Výfuková soustava, která vylepšuje podmanivý zvuk verze CUPRA dvěma dvojitými koncovkami na každé straně difuzoru.

 

Interiér exkluzivní edice modelu Leon CUPRA ST je vybaven anatomickými sportovními sedadly a konfigurovatelným digitálním panelem přístrojů SEAT Digital Cockpit s vysokým rozlišením.

 

Paleta barev karoserie, s nimiž lze kombinovat novou sadu doplňků z uhlíkového kompozitu, zahrnuje odstíny modrá Mystery, bílá Nevada, šedá Pyrenees a oranžová Eclipse.

 

Exkluzivní sada Carbon Fibre bude nabízena v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Velké Británii, Španělsku, Finsku, Lucembursku a České republice. Pro český trh je vyhrazeno pouhých 5 vozů SEAT Leon CUPRA ST DSG 4Drive s exkluzivní sadou Carbon Fibre, jejíž cena byla stanovena na 136 900 Kč včetně DPH.

 

 

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % svých vozidel a působí ve více než 80 zemích. V roce 2017 dosáhl SEAT zisku po zdanění 281 milionů eur a na celém světě prodal téměř 470 000 vozidel.

 

Skupina SEAT zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

 

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým Centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. SEAT již vybavuje své modely nejmodernější technikou z oblasti konektivity a v současnosti uskutečňuje proces kompletní digitalizace, zaměřený na podporu mobility budoucnosti.

 

 

Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz

 

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

 

www.seat.cz

http://seat-mediacenter.com