Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Ofenziva SUV

Exkluzivní pohled na Tarraco pro deset fanoušků značky SEAT

07.23.2018

/ Velké rozměry, ohromující design a prostorný interiér - to jsou první dojmy fanoušků španělského výrobce automobilů z modelu Tarraco

/ Tarraco završuje produktovou řadu SUV značky SEAT a ve světové premiéře se představí 18. září ve španělské Tarragoně

/ Více než 146 000 osob se zúčastnilo výběru modelového označení, které poprvé proběhlo formou veřejného hlasování

 

Praha, 24/07/2018 - "Beastlie", "stupenda", "magnifique", "schön", "enorme". Různá slova a různé jazyky, ale podstata je stejná. SEAT se rozhodl poskytnout deseti svým fanouškům z různých zemí exkluzivní první pohled na nejnovější model SEAT Tarraco. Fanoušci z Velké Británie, Francie, Itálie, Německa a Španělska měli příležitost důkladně si prohlédnout třetí SUV značky SEAT nedlouho před jeho mezinárodní prezentací. Jejich reakce při pohledu na vozidlo, které završuje ofenzivu značky SEAT v kategorii SUV, byly následující:

 

- Překvapení ve tmě: Fanoušky značky SEAT, kteří přijali pozvání k návštěvě Martorellu, čekalo velké překvapení. Před vstupem do tlumeně osvětlené místnosti obdrželi záhadnou instrukci: "Vstupte dovnitř, posaďte se a užívejte si." Fanoušci vstupovali po dvojicích do sálu, v němž mohli rozpoznat pouze dvojici židlí. "Proč je tady taková tma? Nic nevidím," říká bezradně jeden z návštěvníků. "Co se tu bude dít?" ptá se druhý při usedání na židli.

 

- Pouze pro jejich oči: Stažením tmavé plachty se před zraky přítomných objevilo ono překvapení. "Tak elegantní silueta - to je úžasné," říká jedna z fanynek. Kromě designu patří mezi další aspekty, které je na první pohled zaujaly, jeho robustnost a velké rozměry. "Je mnohem větší, než jsem očekávala. Byl by skvělý pro moje každodenní potřeby," říká fanynka značky z Francie. "Chci ho," zvolala další fanynka, která přicestovala až z Velké Británie se svou dcerou.

 

Tarraco, latinské označení města Tarragona, je prvním názvem modelu značky SEAT, který byl vybrán ve veřejném hlasování v rámci iniciativy #SEATseekingName, jehož finálového kola se zúčastnilo více než 146 000 fanoušků.

 

Nový SEAT Tarraco bude odhalen 18. září v Tarragoně jako další nový model v historicky největší produktové ofenzivě společnosti SEAT. Tarraco, velké vozidlo s až sedmimístným interiérem, završí produktovou řadu značky SEAT v segmentu SUV, která v současnosti zahrnuje modely Ateca a Arona. Produktová ofenziva byla zahájena v roce 2016 představením modelu Ateca a v roce 2017 pokračovala modernizovaným modelem Leon, pátou generací modelu Ibiza a novým crossoverem Arona. SEAT Tarraco bude uveden na trh na konci letošního roku.

 

Odkaz na video zde:

https://youtu.be/0P-NxpFSGWg

 

 

 

 

SEAT je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group. SEAT vyváží 80 % svých vozidel a působí ve více než 80 zemích na všech pěti kontinentech. V roce 2017 dosáhl SEAT zisku po zdanění 281 milionů eur, prodal téměř 470 000 vozidel a jeho rekordní výnosy z prodeje činily více než 9,5 miliardy eur.

 

Skupina SEAT zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí velmi úspěšné modelové řady Ibiza, Leon a Arona. Vozy SEAT Alhambra dodává výrobní závod v Portugalsku, vozy Mii vyrábí závod na Slovensku, Toledo a Ateca vznikají v České republice.

 

Nadnárodní společnost disponuje jako největší průmyslový investor do výzkumu a vývoje ve Španělsku také Technickým Centrem, v němž pracuje 1000 inženýrů na vývoji inovativní automobilové techniky. SEAT již vybavuje své modely nejmodernější technikou z oblasti konektivity a v současnosti uskutečňuje proces kompletní digitalizace, zaměřený na podporu mobility budoucnosti.

 

 

Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151 

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz

 

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT 

Tel.: +420 739 546 542 

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

 

www.seat.cz

http://seat-mediacenter.com