Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji

Jmenování představenstva značky CUPRA

Řízení značky CUPRA se ujímá Wayne Griffiths

01.23.2019

>       Wayne Griffiths, člen představenstva společnosti SEAT, odpovědný za prodej a marketing, přebírá také pozici předsedy představenstva značky CUPRA

>       Nová značka konsoliduje svou organizační strukturu

>       Luca de Meo předsedá nové správní radě značky CUPRA

>       Prodeje značky CUPRA vzrostly v roce 2018 o 40 %

 

Praha, 23-01-2019 - Značka CUPRA, zrozená v únoru 2018, kráčí i nadále vlastní cestou. Značka s osobitou identitou, schopnou uchvátit srdce nejnáročnějších automobilových nadšenců, jede plnou parou vpřed na cílové rovince prvního roku své existence.

 

Wayne Griffiths, člen představenstva společnosti SEAT, odpovědný za prodeje a marketing, byl jmenován také předsedou představenstva značky CUPRA. Griffiths povede tým milovníků automobilů, jejichž úkolem je nabízet jedinečným zákazníkům exkluzivitu, sofistikovanost a sportovní výkony speciálních modelů CUPRA.

 

Správní radě značky CUPRA předsedá Luca de Meo, předseda představenstva společnosti SEAT. Dalšími čtyřmi členy správní rady značky CUPRA jsou Holger Kintscher, člen představenstva, odpovědný za finance, Dr. Matthias Rabe, člen představenstva, odpovědný za výzkum a vývoj, Luis Comas, člen představenstva, odpovědný za právní služby a řádnou správu, a Wayne Griffiths, člen představenstva společnosti SEAT, odpovědný za prodeje a marketing.

 

Wayne Griffiths zdůraznil, že "CUPRA je synonymem sofistikovanosti a exkluzivity; značkou, vytvořenou milovníky automobilů a těmi, které naplňuje vášeň pro design, sportovního ducha a excelentní výkony vozidel". Griffiths dále uvedl, že "odezva na značku CUPRA překonává všechna naše očekávání a chceme i nadále konsolidovat tuto skvělou značku, která si získává nejnáročnější automobilové nadšence. Nyní nastal čas, aby CUPRA jela na plný plyn".

 

Výsledky značky CUPRA jsou nedlouho po jejím založení velmi úspěšné. Prodeje v roce 2018 vzrostly o 40 % v porovnání s předchozím rokem na celkových 14 400 vozů. Griffiths dodal, že "tyto výsledky zřetelně dokládají oblíbenost značky na trhu. Naším cílem je zdvojnásobit prodeje v nadcházejících třech až pěti letech".

 

Značka nedávno představila svůj první model, CUPRA Ateca, který dokonale vyjadřuje její hodnoty. Toto vozidlo bylo stvořeno a vyvinuto vášnivými inženýry a designéry, kteří oceňují ušlechtilé detaily, sofistikovanost a sportovní výkony. CUPRA Ateca je výkonné, sportovní SUV, jež nemá ve svém segmentu obdoby a dokonale vychází vstříc požadavkům zákazníků. CUPRA již má v showroomech pečlivě vybraných prodejců SEAT napříč Evropou vyhrazený prostor, v němž se mohou zákazníci seznamovat s novým modelem i světem značky CUPRA.

 

CUPRA se po konsolidaci organizační struktury stane samostatnou organizací, která bude upevňovat své postavení investicemi do značky a přijímáním nadšených zaměstnanců. Značka navíc pracuje na dalším rozvoji své prodejní a servisní sítě, která již začala prodávat model CUPRA Ateca, a plánuje také rozšiřování své produktové řady.

 

 

CUPRA je mimořádná značka pro výjimečné lidi. Jejím cílem je oslovovat zákazníky, kteří hledají přesně to, co nová značka nabízí: jedinečnost, sofistikovanost a sportovní výkony. Nastal čas, aby se fanoušci automobilů spojili s novou značkou, která splňuje jejich očekávání. Kromě uvedení nových modelů na trh projevuje CUPRA svého závodního ducha účastí v motoristickém sportu, konkrétně v seriálu TCR. Svět značky CUPRA žije a je připraven podmanit si novou skupinu automobilových nadšenců ve více než 240 speciálně vybraných dealerstvích po celé Evropě.

 

 

Kontakt pro média:

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: zorka.maskova(kwfat)accpr(kwfdot)cz

 

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje

PR komunikace

CUPRA

Tel.: +420 739 546 542

Mail: filip.stoulil(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz

 

www.cupraofficial.com

http://seat-mediacenter.com