DESIGN

INŽENÝŘI KRÁSY

Když navrhujeme naše vozy, rozhoduje každý detail. Ve snaze vyjádřit své hodnoty a charakter se dostáváme až k samotným kořenům designu. Tímto způsobem posouváme dokonalost na novou úroveň a proměňujeme krásu v další z našich dovedností.

 

 

VOLANT

Splynutí řidiče se svým vozem

Volant je tím, co skutečně promění váš SEAT v prodlouženou ruku vaší vůle a emocí. Volant je pro nás technickým prostředkem k využívání mnoha funkcí vašeho vozu a přistupujeme k němu jako k ručně vyrobenému uměleckému dílu.

PROCES NÁVRHU DESIGNU

Formování snů

1
2
3
4
1
Od skicy ke studii

Každé umělecké dílo začíná skicou na papíru a do designu všech našich vozů vkládáme hodně know-how. Studie 20V20 je naší dosud nejambicióznější a nejfuturističtější vizí. Je to koncepční vůz, který vyjadřuje evoluci našich měřítek v oblasti designu.

2
Ruční výroba dokonalosti

Po dokončení návrhu designu tráví náš tým inženýrů a designérů dlouhé hodiny ruční výrobou a cizelováním každého vnějšího detailu na hliněném modelu v reálné velikosti a dokončováním i těch nejmenších detailů.

3
Vnitřní krása

Všechny detaily interiéru, od volantu, přes řadicí páku, až po přístrojovou desku a sedadla, jsou ergonomicky navrženy s ohledem na řidiče. Koneckonců je to právě interiér, co vytváří spojení mezi řidičem a vozem, aby každá jízda přinášela radost.

4
Dlouhá cesta

Návrh designu koncepčního vozu vyžaduje hodně tvrdé práce. Mnoho různých profesionálů, každý s vlastním know-how, má za úkol vytvořit vizi budoucnosti a proměnit sen v realitu.

VNĚJŠÍ DESIGN

Protože první dojem rozhoduje

SEAT Leon ST CUPRA

Dynamický charakter modelu CUPRA lze nalézt v každé aerodynamické stylistické linii. Toto je vůz, který byl navržen pro zážitky z agilní jízdy.

Formování dokonalosti

Model každého prototypu je vyráběn z vrstev hlíny nanesené na jádru z pěnové hmoty. Tato metoda umožňuje designérům ručně zformovat každou křivku podle přesných rozměrů vozu.

Kontrolujeme každý detail

Pozornosti neunikne ani ten nejmenší detail, aby byla zaručena dokonalá povrchová úprava každého dílu vozu.

Barva je pro nás vším

Barva patří mezi nejvýznamnější volby zákazníka při individualizaci svého vozu. Je tak důležitá, že pro celou naši produktovou řadu nabízíme 22 atraktivních barev.

Bystrý pohled

Přední LED světlomety zvyšují bezpečnost jízdy a svým osobitým designem dodávají našim vozům jedinečný charakter.

Víc než design

Designéři značky SEAT se od úplného začátku návrhu designu vozu zaměřují na to, aby zvýšili jeho přitažlivost. Klíčem k úspěchu je jejich schopnost dokonale propojit tvary s funkcí.

Jedinečný charakter

Každá linie vnějšího designu přispívá k odvážnému a atraktivnímu vzhledu, který dodává našim vozům výjimečný charakter.
VNITŘNÍ DESIGN

Místo, kde jednoduše chcete být

OBJEVTE VÍCE OBRÁZKŮ POSUNUTÍM KURZORU

Jako výrobce krásných automobilů pracujeme rovněž s emocemi a pocity. Zajištění kvality, kdykoli jste uvnitř svého vozu SEAT, je přitom nezbytností. To znamená zaměření na design, práci s hmatovými vjemy a zkoumání trendů i povrchových struktur.

ŠÉF DESIGNOVÉHO ODDĚLENÍ SEAT

Alejandro Mesonero

Jak říká Alejandro Mesonero, šéfdesignér společnosti SEAT, "necháváme se inspirovat vším, co vidíme a prožíváme, a Barcelona, velkoměsto, v němž žijeme a radujeme se, je při navrhování designu v našich myslích velmi zakořeněná".

Více než 30 let SEATu Ibiza

Žijící legenda

Při návrhu designu úplně prvního modelu SEAT Ibiza byli designéři postaveni před požadavek, aby vytvořili vůz s tak silnou osobností, že převezme vedoucí postavení ve svém segmentu. A lídrem je i o čtyři generace později.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji