INOVACE

Nápady pro výjimečnost

Víra v inovace znamená pro značku SEAT zaměstnávat 1000 lidí v našem Technickém středisku, našem hlavním nervovém centru. V něm navrhujeme koncepty i design a vyvíjíme naše vozy, aby vždy splňovaly potřeby našich zákazníků.

Technické centrum

Srdce SEATu

1
2
3
4
1
Technické centrum

Toto je srdce inovací ve společnosti SEAT. Zde naši specialisté vyvíjejí nejmodernější techniku i design a testují naše vozy, aby bylo zaručeno, že splňují naše nejvyšší standardy.

2
Designerské centrum

Naši designéři zde pracují na zdokonalování exteriéru a interiéru vozu, přičemž každému modelu vkládají do vínku naši jedinečnou vlastní DNA. 

3
Světelný tunel

Zde je testována naše nejmodernější osvětlovací technika. Předmětem zkoumání je jas a homogenita světla, aby byla u světlometů zaručena optimální intenzita osvětlení.

4
Testy zvuků

Každý komponent, od motoru až po zvuk při zavírání dveří, je testován našimi techniky, aby bylo zajištěno jejich příjemné vnímání.

PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY

Oslnivá inovace

Leon byl prvním vozem ve své kategorii s předními LED světlomety. Světlomety, díky nimž se budete bez ohledu na podmínky vždy cítit, jako byste řídili za denního světla, jsou revoluční a dokládají naši snahu o inovace.

SIMULACE

Vizualizace dokonalosti

Pomocí nejvyspělejších technologií virtuálně vytváříme každý díl každého vozu a dokonce simulujeme jeho montáž. To nám umožňuje už v předstihu všechno důkladně studovat a zajistit, aby to bylo dokonalé ještě dřív, než se celý vůz zhmotní.

Konektivita

Nepřetržité spojení

Read to Me funkce

Propojte si e-mail, zprávy, Twitter, Facebook a kanály RSS na svém mobilním zařízení a DriveApp je bude hlasitě předčítat.

SEAT DriveApp

Aplikace SEAT DriveApp spolupracuje se systémem MirrorLink™ a umožní vám používat širokou škálu funkcí, jako je předpověď počasí, příspěvky ze sociálních sítí, nebo vás dokonce postaví před rozmanité výzvy pro zlepšení vašich řidičských dovedností.

CHALLENGER

Tato funkce aplikace SEAT DriveApp vás postaví před několik řidičských výzev, aby vám pomohla vylepšit vaše řidičské dovednosti.

Full Link Technologie

Technologie Full Link vám umožní bezpečné používání chytrého telefonu za jízdy prostřednictvím systémů MirrorLink™, Android Auto™ nebo Apple CarPlay™

Personalizovaný displej

Individualizujte si displej ve středové konzole a přemístěte si všechny oblíbené aplikace a pomocníky na dosah svých prstů.
VIRTUÁLNÍ VÝROBNÍ ZÁVOD

Digitalizace lidských smyslů

Naši pracovníci používají vyspělé technologie, jejichž prostřednictvím mohou sebe i všechny své smysly virtuálně ponořit do interiéru našich vozů dřív, než se stanou realitou. To znamená, že pracují výhradně ve světě zkušeností a pocitů.

PASIVNÍ BEZPEČNOST

Prověřená spolehlivost

Naším cílem je dosáhnout dokonalé rovnováhy mezi nádherným designem a naprosto bezpečnou karoserií, která poskytuje nejlepší ochranu cestujícím uvnitř vozu i chodcům. Za tím stojí motivovaný tým odborníků na pasivní bezpečnost.

Nádherné automobily pro nádherné zážitky.
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji