VÝROBA A KVALITA

TÝM TVOŘÍCÍ DOKONALOST

Lidé usilující o dokonalost vědí, že někdy stačí jednoduchý detail k tomu, abyste se zamilovali. Proto zasahuje naše posedlost vynikat do každého detailu. To z nás činí vášnivé perfekcionisty.

VÝROBNÍ ZÁVOD

Tančící roboti

Každý z našich 2000 robotů se pohybuje v dokonalé souhře, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita a dokonalost našich vozů. Roboti pracují pod dohledem lidí s takovou precizností, že to vypadá jako rutina s dokonalou choreografií. n>

 

Prolisy

Krása a dokonalost

Každý detail v designérském procesu značky SEAT ztělesňuje krásu a funkčnost, jejichž výsledkem je dokonalost. Stylistické linie, resp. prolisy, patří mezi prvky, které vyjadřují osobnost vozu i naši DNA.

VÝROBA VOZŮ

Zřejmá kvalita

Oko pro detail

Je-li vůz těsně před dokončením, odborníci pečlivě zkontrolují světlomety, dveře, blatníky, okna a další detaily, aby bylo zaručeno, že je vše v naprostém pořádku.

Pohled zblízka

Po dokončení a nalakování karoserie dohlížejí naši odborníci na montáž dalších dílů, aby byla za všech okolností zajištěna dokonalost.

Důkladná pečlivost

Při montáži vozidla dochází k tzv. „svatbě“, trvalému spojení karoserie vozidla s mechanickými komponenty. Před tímto slavnostním okamžikem je karoserie opatřena vrstvou vosku, která zabrání případným poškozením.

V bezpečných rukách

Přestože nám moderní technologie významně pomáhají ve většině oblastí výroby, precizní a pečlivé lidské ruce jsou zárukou toho, že každý díl, od přístrojové desky a volantu až po sedadla, splňuje naše nejvyšší standardy.

Skvělá figura

Jakmile jsou v lisovně vyrobeny všechny díly karoserie, zajistí naši pracovníci na montážní lince jejich spojení, aby vznikl vůz s dokonalou postavou.

Vášeň a dokonalost

Naši motivovaní zaměstnanci pracují ruku v ruce s nejmodernější technikou, aby dosahovali dokonalosti. Po montáži přístrojové desky, sedadel a dalších prvků interiéru vozidla přicházejí na řadu dveře, aby se zabránilo případnému poškození.

Nabývání tvaru

V každé fázi výroby uskutečňujeme kontroly kvality, abychom zajistili, že je každý detail v naprostém pořádku. Po vyrobení karoserie je vůz nalakován, a poté odeslán do tunelu kvality, v němž činíme maximum, abychom dosáhli optimální povrchové úpravy s dlouhou životností.
MODULÁRNÍ PLATFORMA MQB

Inteligentní výroba

Koncern Volkswagen sdílí u modelů s podobnou konstrukcí základní strukturu vozidla. Tím je zaručena efektivita a nejvyšší kvalita u všech vozidel, která mohou být nabízena s nejlepším možným poměrem cena/výkon.

PROCES KVALITY

Vždy usilujeme o dokonalost

Dokonalost je výsledkem tří atributů: tvrdé práce, vášně a pečlivého přístupu. Na základě tohoto přesvědčení podrobujeme všechny díly přísným testům kvality, abychom pokaždé překonali očekávání našich zákazníků. 

OCENĚNÍ "LEAN AWARD"

Excelentní efektivita

SEAT získal prestižní mezinárodní ocenění Lean Award 2013 za efektivitu svých výrobních procesů. Toto ocenění je udělováno nejlepším výrobním závodům z hlediska inovací a flexibility a způsobu, jímž je těchto cílů dosahováno. n>

 

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji