SPORTOVNÍ VÝKONY

UŽÍVEJTE SI JÍZDU

Jet ještě rychleji, nebo být v cíli ještě dřív - to pro nás nikdy nebylo rozhodující. Jsme totiž přesvědčeni o tom, že byste si měli každou jízdu - ať dlouhou, nebo krátkou - především užívat. A tímto směrem upíráme veškerou svou pozornost, přičemž tomuto účelu podřizujeme konstrukci každého jednotlivého dílu a detailu našich vozů.

SEAT Sport

Každý den na stupních vítězů

SEAT je značkou s jasným sportovním duchem. Důkazem toho je SEAT Sport, divize, která pracuje ruku v ruce s Technickým centrem a testuje vozy na závodních okruzích, aby naše nejsportovnější modely dosahovaly nejlepších výsledků.

SEAT LEON CUP RACER

Nádherná bestie

CUP Racer, který byl na základě modelu Leon CUPRA 5D vytvořen vášnivými perfekcionisty, byl zrozen pro závodní okruhy. Díky čtyřválcovému motoru o výkonu 330 k a šestistupňové dvouspojkové převodovce DSG vyniká svou dynamikou.

Jak se z Leon Cupra stal Leon CUP RACER.

Jak se z Leon Cupra stal Leon CUP RACER.

Leon CUPRA

Leon CUP RACER

SEAT LEON CUP RACER

Nádherná bestie

CUP Racer, který byl na základě modelu Leon CUPRA 5D vytvořen vášnivými perfekcionisty, byl zrozen pro závodní okruhy. Díky čtyřválcovému motoru o výkonu 330 k a šestistupňové dvouspojkové převodovce DSG vyniká svou dynamikou.

MOTORY

Poháníme dokonalost

Motory EcoTSI, nabízející nejlepší poměr mezi hospodárností a výkonem, poskytují ještě lepší kontrolu bez ztráty sportovních vlastností. A technologie ACT deaktivuje válce, kdykoli nejsou zapotřebí, aby snížila celkovou spotřebu paliva.

Vyšší výkon

S každým vozem SEAT se snažíme vytvořit jedinečné zážitky z jízdy na dlouhých cestách i krátkých vyjížďkách. Nabízíme vám komfortní vozy se sportovním duchem, abyste si mohli vždy užívat svůj čas za volantem.

SEAT Leon CUPRA

Intenzivní sportovní výkony promění každou jízdu ve strhující zážitky, ať řídíte SC, ST nebo 5D.

CUPRA

Silný motor CUPRA poskytuje nejvyšší výkon 300 k a umožňuje jízdu nejvyšší rychlostí 250 km/h. Zrychlení z klidu na 100 km/h je záležitostí kratší než 6 s.

Motor ACT

Čtyřválec 1.4 TSI ACT nabízí nevšední výkon a efektivitu i díky technologii vypínání 2 válců.

SEAT EcoTSI

Nové motory EcoTSI dostupné v nových modelech Ibiza a Arona jsou dalším pokrokem v efektivitě zážehových motorů.
TECHNOLOGIE 4DRIVE

4krát silnější

Posuňte kurzorem pro další obrázky

Technologie 4Drive zahrnuje systém trvalého pohonu všech kol s 5. generací spojky Haldex, která okamžitě reaguje na jakoukoli myslitelnou jízdní situaci.

EXTRÉMNÍ TESTY VOZŮ SEAT

Jízda na limitu

Naše vozy testujeme za všech myslitelných podmínek, abychom zajistili, že zvládnou vše, s čím se mohou setkat: na cestách v různých oblastech s teplotami, sahajícími od minus 40 °C do plus 45 °C, ujedou více než 20 000 km.

NÜRBURGRING - MOST

NEJRYCHLEJŠÍ ZE VŠECH

Jezdec Jordi Gené se zapsal s vozem Leon ST CUPRA o výkonu 280 k do historie. V "Zeleném pekle" zajel čas 7:58.12 min, čímž překonal předchozí rekord pro sériově vyráběné vozy s pohonem předních kol. Petr Fulín pak dokázal zajet traťový rekord na okruhu v Mostě!

Nádherné automobily pro nádherné zážitky.
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji