TRVALÁ UDRŽITELNOST

BUDOUCNOST ZAČÍNÁ PRÁVĚ TEĎ

Budování lepší budoucnosti je motivem pro všechno, co děláme. Proto neúnavně pracujeme na dosažení trvalé udržitelnosti. A tu máme na mysli s každým jednotlivým vozem, který navrhujeme.

ZÁVOD SE SLUNEČNÍ ELEKTRÁRNOU

SEAT al Sol

SEAT, to jsou vlastně dva závody v jednom: závod pro výrobu automobilů a také sluneční elektrárna. S plochou 276 000 m2 se jedná o největší sluneční elektrárnu v automobilovém průmyslu. Díky ní snižujeme své emise CO2 o 7000 tun ročně.

SPOLEČENSKÁ ODPOVĚDNOST FIRMY

Budujeme světlejší společnost

Učňovskou školu SEAT absolvovalo během uplynulého půl století již více než 2500 mladých lidí. Zkušení, zapálení perfekcionisté a inženýři krásy předávají své znalosti a know-how mladším generacím.

CERTIFIKÁT "NEJLEPŠÍ ZAMĚSTNAVATEL"

Správné místo pro práci

SEAT právě obdržel certifikát Top Employer 2017 pro nejlepšího zaměstnavatele. Tento certifikát je udělován pouze nejlepším společnostem ve Španělsku, které poskytují svým zaměstnancům vyšší pracovní standardy.

HOSPODAŘENÍ

Osvědčené hodnoty

Budoucí úspěch značky SEAT je postaven na spokojenosti našich zákazníků a zodpovědném hospodářském růstu. V roce 2014 jsme dosáhli nejvyšších příjmů v historii značky SEAT (7,5 miliardy eur). Řízení naší společnosti je založeno na svědomitém řízení obchodních rizik a souladu s legislativou, přičemž efektivně pracujeme na trvalé udržitelnosti našeho dodavatelského řetězce.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji