Servisní prohlídka vozu

Skvělá jízda po celou zimu.

Využijte nabídky sezonního servisu vašeho partnera SEAT

Chcete si užít skvělou jízdu celou zimu? Pak přípravu svého vozu na zimní sezonu svěřte profesionálům v našem autorizovaném servisu SEAT. Využijte možnost podzimní servisní prohlídky vašeho vozu, nabídky originálního příslušenství a také kompletních služeb SEAT Pneuservisu s širokým sortimentem zimních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí. A když si pořídíte zákaznickou kartu SEAT MyCard, připravíte váš vůz na zimní sezonu ještě výhodněji. 

SEAT Pneuservis

Specialisté na pneumatiky a kola.

Výměna. Servis. Poradenství.

Kvalita služeb a bezpečnost zákazníků je pro náš SEAT Pneuservis zavazující. Přezutí pneumatik a kol provádějí naši technici s vysoce kvalitním vybavením a materiály. Součástí našich komplexních služeb je také ošetření a uskladnění kol, případně ekologická likvidace těch již nevyhovujících pneumatik. Pokud si vyberete z naší široké nabídky originálních kol SEAT a nových pneumatik s bezplatnou SEAT PneuGarancí, máte jistotu, že jsou pro váš vůz vhodné a bezpečné. Přezujte na zimní v našem SEAT Pneuservisu!

 

SEAT MyCard

Moje výhody. Můj servis.

SEAT MYCARD je zákaznická karta pro majitele osobních vozů SEAT (fyzické osoby), která je vázaná na konkrétní vozidlo, a přináší vám spoustu výhod. Můžete si vybrat jednak bezplatnou verzi Service nebo zvolit rozšířenou placenou verzi Service+, která umožnuje využívat ještě další výhody nad rámec základní verze. Využijte skvělou příležitost, mít SEAT MYCARD se rozhodně vyplatí

 

Servisní služby a údržba

Servisní balíčky

Nyní sleva 10 000 Kč na jakýkoliv balíček*

Servisní balíčky vám kryjí náklady na servisní úkony po dobu až 5 let, takže máte výdaje za servis plně pod kontrolou bez vlivu inflace. Platí pro vozy před 1. servisní prohlídkou.

*Nabídka platí do odvolání

 

Servisní služby a údržba

Předplacené Servisní prohlídky

Nyní akce 1+1 Servisní prohlídka zdarma *

Servisní prohlídky Vám kryjí náklady na jednotlivé servisní úkony bez omezení stáří vozidla.

*Platí při nákupu 2 servisních prohlídek na následujících 48 měsíců. Nabídka je platná do odvolání.

 

Originální příslušenství

 

Vyjádřete se. Využijte širokou řadu příslušenství a personalizujte svůj SEAT podle svého vkusu. 

 

 

Partneři SEAT blízko vás