Informace pro nezávislé opravce

Pro zajištění technických informací je k dispozici internetový obchod https://erwin.seat.com, kde si může nezávislý opravce nebo jiný nezávislý účastník trhu objednat potřebné dílenské příručky a další informace.

Technické dotazy

Pro opravy používejte technickou literaturu firmy SEAT, kterou zakoupíte na stránkách erWin. Předpokládáme, že nezávislý opravce má odpovídající nutnou literaturu, dostatečně vyškolený servisní personál a všechny potřebné provozní prostředky. V případě, že i přes tyto splněné předpoklady, budete mít problémy při opravě vozidla, zašlete Váš dotaz ve formě kompletně vyplněného formuláře "Technické informace" na e-mail technicke.dotazy(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz.

Dílenské nářadí a vybavení

Dílenské vybavení VAG/VAS včetně diagnostických přístrojů a speciální nářadí dodávají:

Siemens s.r.o., odštěpný závod Industry Automation Services
Zelená 184
293 06 Kosmonosy - Bradlec
tel. +420 724 913 608,
e-mail: martin.svoboda(kwfat)siemens(kwfdot)com

Upozornění:

 

Před koupí diagnostického přístroje je nutné vyplnit následující "Žádost o podklady pro přidělení čísla NO".

Na základě této vyplněné žádosti Vám bude přiděleno registrační číslo, bez tohoto registračního čísla Vám diagnostický přístroj nemůže být prodán.

Formuláře a kontakty

V případě zájmu o zprovoznění online připojení, zašlete navíc na email: monika.dobihalova(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz vyplněný formulář Žádost o přístup do systému GeKoŽádost o autorizaci UserID Systému GeKo pro nezávislé opravce a Potvrzení zaměstnaneckého poměru.

Případně kontaktujte:
Porsche Česká republika s.r.o.
monika.dobihalova(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5, Jinonice

Sdělení pro nezávislé opravce:

S nástupem nové generace vozidel Seat Leon 2020 dochází ke zvýšení zabezpečení při úpravách software řídících jednotek. Tato funkcionalita se nazývá Schutz Fahrzeug Diagnose (SFD). Funkce je dostupná v diagnostickém software ODIS od verze 5.2.6.

V závěru dokumentu naleznete také kontakt pro případ, že budete potřebovat tuto funkcionalitu aktivovat v Dealer Portálu a poradit s jejím používáním.

Podrobný popis naleznete v souboru SFD CZ, který je ke stažení zde:

Technické školení

Nabídku technického školení si můžete vyžádat u:

Porsche Česká republika s.r.o.
martina.jandova(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5, Jinonice

 

Originální díly SEAT®

Pro nezávislé opravce nabízí servisní partneři SEAT prodej Originálních dílů SEAT® za výhodných podmínek v rámci programu NORA. Kontaktujte Vašeho nejbližšího autorizovaného servisního partnera SEAT.