Full Link

Váš svět. Stále ve spojení

Snadná mobilita znamená být stále propojený s okolním světem. Moci hovořit se svými přáteli a rodinou, používat vaše oblíbené mapy, poslouchat hudbu a ještě mnohem víc. Proto jsme vyvinuli technologii, která to umožní. Díky ní můžete zůstat jednoduše a bezpečně ve spojení s okolím prostřednictvím chytrého telefonu.

Konektivita

Všestranné možnosti

SEAT Full Link je moderní systém pro maximální konektivitu, který je připraven na budoucnost. Technologie, zcela integrovaná do informačního a zábavního systému SEAT, nabízí využití široké škály interaktivních funkcí vašeho chytrého telefonu a často používaných aplikací. Technologie Android Auto™ a Apple CarPlay™ zajistí, abyste ze svých cest získali vždy maximum a byli neustále ve spojení s okolním světem.

Apple CarPlay™

Není lepší způsob, jak používat iPhone ve vašem voze SEAT než se systémem Apple CarPlay™. Váš automobil se stane prodlouženou rukou vašeho přenosného zařízení se všemi jeho funkcemi a interaktivním ovládáním. Všechno, co potřebujete, můžete aktivovat hlasovými povely pro interakci se Siri, nebo ovládacími prvky na volantu a integrovaném dotykovém displeji.

 

Prohlédněte si aktuální Seznam aplikací dostupných ve vašem voze.

 

Android Auto

Android Auto™, kompatibilní od operačního systému Android 5.0 a vyšších verzí, je hlasově ovládané rozhraní Google a nezbytná výbava pro všechny uživatele zařízení Android na cestách. Díky němu bude všechno intuitivní. Kompatibilní aplikace můžete ovládat prostřednictvím integrovaného displeje a ovládacích prvků na volantu vašeho vozu SEAT.

Prohlédněte si aktuální Seznam aplikací dostupných ve vašem voze.

Partneři SEAT blízko vás