Full Link

Váš svět. Stále ve spojení

Snadná mobilita znamená být stále propojený s okolním světem. Moci hovořit se svými přáteli a rodinou, používat vaše oblíbené mapy, poslouchat hudbu a ještě mnohem víc. Proto jsme vyvinuli technologii, která to umožní. Díky ní můžete zůstat jednoduše a bezpečně ve spojení s okolím prostřednictvím chytrého telefonu.

Cenová nabídka:

Při dodatečné poprodejní aktivaci systému Full Link, je doporučená prodejní cena: 4 537 Kč vč. DPH

 

Konektivita

Všestranné možnosti

SEAT Full Link je velmi moderní systém pro maximální konektivitu, který je připraven na budoucnost. Technologie, zcela integrovaná do informačního a zábavního systému SEAT, nabízí využití široké škály interaktivních funkcí vašeho chytrého telefonu a často používaných aplikací. Technologie Android Auto™*, Apple CarPlay™ a MirrorLink™, jejichž kompatibilita závisí na zemi, v níž se nacházíte, zajistí, abyste ze svých cest získali vždy maximum.

*Služba Android Auto™ je v ČR dostupná, ale není v současné době na českém trhu oficiálně podporována

MirrorLink™

MirrorLink™ je ideálním řešením pro řidiče, kteří chtějí být stále ve spojení při zachování maximální bezpečnosti. Propojuje váš chytrý telefon Android s vaším vozem SEAT, přičemž vy se můžete plně soustředit na řízení. Díky velkým ikonám kompatibilních aplikací je tak ovládání snadné. Více funkcí. Více informací. Vše nastaveno pro co nejpříjemnější ovládání.

Android Auto

Android Auto™, kompatibilní od operačního systému Android 5.0 a vyšších verzí, je hlasově ovládané rozhraní Google a nezbytná výbava pro všechny uživatele zařízení Android na cestách. Díky němu bude všechno intuitivní. Kompatibilní aplikace můžete ovládat prostřednictvím integrovaného displeje a ovládacích prvků na volantu vašeho vozu SEAT.

Prohlédněte si aktuální Seznam aplikací dostupných ve vašem voze.

*Služba Android Auto™ je v ČR dostupná, ale není v současné době na českém trhu oficiálně podporována

Apple CarPlay™

Není lepší způsob, jak používat iPhone ve vašem voze SEAT než se systémem Apple CarPlay™. Váš automobil se stane prodlouženou rukou vašeho přenosného zařízení se všemi jeho funkcemi a interaktivním ovládáním. Všechno, co potřebujete, můžete aktivovat hlasovými povely pro interakci se Siri, nebo ovládacími prvky na volantu a integrovaném dotykovém displeji.

 

Prohlédněte si aktuální  Seznam aplikací dostupných ve vašem voze.

 

Partneři SEAT blízko vás