Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
ORIGINÁLNÍ KVALITA, ZA KTEROU RUČÍME.

SEAT PneuGarance

Originální kvalita, za kterou ručíme.

SEAT PneuGarance

Kvalita pneumatik má nezanedbatelný význam pro vaši bezpečnou jízdu. Pneumatiky jsou trvale vystaveny velkému zatížení, a to nejen kvůli mnohdy nekvalitnímu povrchu vozovek. Na cestách vás čekají různé nástrahy jako hřebíky, šrouby, ostré kameny, které mohou pneumatiku poškodit natolik, že ji nelze opravit. V těchto případech se vám bude hodit náš garanční program SEAT PneuGarance, který vám ušetří peníze.

Naši záruku na pneumatiku automaticky získáte pokud ji koupíte u autorizovaného prodejního a servisního partnera SEAT. Garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu Volkswagen.

S programem SEAT PneuGarance získáte slevu až 70 % z ceny pneumatiky, na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem je 5 mm. Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u autorizovaného prodejního a servisního partnera SEAT, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou slevu.

Garanci můžete uplatnit u kteréhokoli autorizovaného partnera SEAT v České republice.

Najděte svého nejbližšího partnera SEAT