Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
SEAT Service

Servisní balíčky

Servisní balíčky

SEAT Servisní balíčky jsou doplňkovou službou, která kryje náklady na servisní úkony (výměna oleje, filtrů, zapalovacích svíček apod.) předepsané výrobcem po dobu až 5 let nebo zvolený počet najetých kilometrů. V závislosti na volbě produktu (úrovně servisního balíčku) může služba zahrnovat i náklady na výměnu dílů z důvodu běžného opotřebení. Službu lze čerpat u kteréhokoliv autorizovaného servisního partnera v České republice. Službu spravuje SEAT Financial Services.

Výhody pro zákazníky
  • Servisní úkony jsou po dobu platnosti a v rozsahu podle varianty služby plně kryty bez vlivu inflace nebo zdražení náhradních dílů - zákazník má náklady na servis jasně naplánovány a pod kontrolou.
  • Zvýšení hodnoty vozidla při prodeji - SEAT Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu a po jeho prodeji jej může uplatňovat další majitel, a to až do naplnění konkrétních limitů (doba nebo najeté kilometry).
  • Prokazatelná servisní historie vozidla - ojeté vozidlo se zárukou historie servisní péče prováděné v síti autorizovaných servisních partnerů SEAT se lépe prodává a kupující má takto jistotu, že o vozidlo bylo po celou dobu jeho provozu profesionálně pečováno.
Možnosti objednání

Servisní balíček si můžete objednat na:

1. Nový vůz při objednání do výroby (např. přes konfigurátor)

2. Nový skladový vůz (přes autorizovaného prodejce/servis)

3. Váš stávající vůz (pouze varianta "Service", stáří vozu do 2 let a před absolvováním první předepsané prohlídky)