INFORMACE K VZNĚTOVÝM MOTORŮM

KONTROLA IDENTIFIKAČNÍHO ČÍSLA VOZU VIN ONLINE

Z výsledku hledání zjistíte, zda Váš automobil potřebuje servisní zásah. Další informace získáte u autorizovaného prodejce automobilů SEAT nebo na Customer care lince Porsche Česká republika (251 033 882, customercare(kwfat)porsche.co(kwfdot)cz)

Vezměte prosím na vědomí, že systém kontroluje pouze čísla VIN (Vehicle Identification Number) značek SEAT. Vozidla, která byla vyrobena v USA nebo Kanadě nebudou do hledání zahrnuta.

Zadejte prosím kód VIN (Vehicle Identification Number) Vašeho vozidla, které najdete na začátku servisní knížky nebo ve spodní části čelního skla vozidla.

Zkontrolujte si vůz online

ČÍSLO VIN

ČÍSLO VIN

Číslo VIN je unikátní kombinace 17 písmen a čísel, které jsou přiděleny Vašemu vozu během výroby. S tímto unikátním kódem jsme schopní zjistit informaci, zda-li je Váš vůz dotčen či nikoliv.

NAJDĚTE ČÍSLO VIN NA VAŠEM VOZE

Nejsnazší cesta, jak zjistit Vaše číslo VIN, které je přiřazeno Vašemu vozu je podívat se zvenku na čelní u řidiče, kde v rohu uvidíte malý štítek s uvedeným číslem VIN. Jedná se o místo, kde se uvnitř potkává přístrojová deska s čelním sklem.

DOKUMENTACE

Číslo VIN můžete take najít v sekci "E" ve Vašem technickém průkazu, který náleží Vašemu vozu. Číslo začíná VSSZZZ a dále kombinací různých čísel a písmen, které identifikují Váš vůz.

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji