Bezpečnost

Nebát se je úžasný pocit.

Nový SEAT Tarraco pamatuje ve všem na vaši bezpečnost. Díky prvotřídní výbavě nejvyspělejšími bezpečnostními prvky si poradíte s každou situací.

Nouzové volání eCall

Ani sekunda nazmar

Stala se vážná nehoda? Tento systém automaticky upozorní záchranné služby. Nebo nouzové volání sami aktivujte stisknutím tlačítka.

Pre-Crash & Rollover Assist

Připraven na jakoukoliv situaci

Pre-Crash Assist napíná bezpečnostní pásy a zavírá okna, aby se připravil na blížící se nehodu. A pokud dojde k převrácení, funkce Rollover Assist aktivuje nezbytné systémy, jako je eCall. Jen pro jistotu.

Asistenční systémy

Jistota přichází automaticky

Rozpoznávání dopravních značek

Tarraco ví, co na vás čeká. Integrovaná přední kamera vám umožní vidět omezení rychlosti a omezení předjíždění na vašem digitálním kokpitu SEAT.

Asistent vyparkování

Zjednodušení manévrů při vyparkování. Pomůže zastavit vozidlo, když vás vzadu protínají jiná vozidla nebo se objeví jiné překážky. I když si jich zrovna nevšimnete.

Lane Assist a Asistent pro jízdu v koloně (Trafic Jam Assist)

Asistent pro jízdu v koloně sleduje vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla, přizpůsobuje rychlost jízdy a systém Lane Assist zabraňuje vyjetí z jízdního pruhu.

Adaptivní tempomat a Front Assist

Ne vždy je to ve vašich rukou.

Z ničeho nic se před vámi objeví cyklista nebo auto vpředu zašlápne brzdy. Front Assist okamžitě zareaguje a zabrzdí automaticky. Adaptivní tempomat zrychluje a zpomaluje podle pohybu dopravy před vámi. Vše, co potřebujete, abyste se nebojácně posouvali k vašemu cíli.

Side Assist

Skoro jako další pár očí.

Pozoruje provoz přicházející se zezadu a varuje řidiče při předjíždění nebo změně jízdního pruhu. Takže se nikdy nebudete muset obávat nebezpečí v mrtvém úhlu.

High Beam Assist

Co je za rohem?

Detekuje protijedoucí vozidla a vozidla před vámi, během noci automaticky přepíná mezi dálkovými a potkávacími světly, což řidiči usnadňuje rozeznávání nebezpečí.

Airbagy

Bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout.

V případě nehody může přicházet nebezpečí z jakéhokoli směru. Vždy je dobré vědět, že máte něco v záloze.

Další informace o modelu SEAT Tarraco?