Technologie

Život je příliš krátký na kompromisy.

S vyspělými technologiemi na dosah ruky překonáte jakoukoli překážku. SEAT Tarraco vám zajistí nepřetržité spojení s okolím. A odpovědi na vaše nekonečné zvídavé dotazy.

Trailer Assist

Nic není problém.

Pokročilé senzory. Automatické řízení. S funkcí Trailer Assist ve vašem SEAT Tarraco můžete i s připojeným vozíkem využít ta nejzáludnější parkovací místa.

Park Assist & Top View Camera

Velké SUV. Málo problémů.

SEAT Tarraco s 360 ° kamerou pro pohled shora, vyspělými senzory a automatickým řízením vám maximálně usnadní parkování.

Digitální přístrojový štít

Zaměřte se na to, co je důležité.

Rozpoznávání dopravních značek. Digitální mapy. Adaptivní tempomat. Front Assist a Lane Assist. Všechno na jednom individualizovatelném displeji.

9,2 ”displej je tady. Hola Hola!

Snadnější. Každý den.

Díky výbavě Full Link můžete přistupovat k aplikacím svého smartphonu přímo z dotykové obrazovky. A s HolaHola, novým inteligentním asistentem SEAT, můžete snadno vyslovovat své příkazy, od dotazů na navigaci až po změnu teploty. Jednoduše.

Požitek z jízdy

Podmínky přesně podle vás, po celý rok.

Vyhřívané přední sklo Climacoat

Vyhřívané čelní sklo se odmrazí za méně než 3 minuty a odráží slunce, aby udržovalo příjemnou teplotu a snížilo spotřebu klimatizace.

Vyhřívaný volant

Vykročte z chladu a zahřejte si ruce pro větší pohodlí a kontrolu. Nezbytné pro extrémní jízdní podmínky.

Vyhřívaná přední a zadní sedadla

Milujete zimu, ale nenávidíte když je zima vám? Vyhřívaná sedadla vpředu i vzadu činí sezónu pohodlnější než kdy dříve.

Vždy připraven.

V klimatizovaném interiéru budete mít ideální teplotu ještě dřív, než do něj nastoupíte. Na příjemné prostředí už nikdy nebudete muset čekat.

Virtuální pedál

Když vám chybí pomocná ruka.

Velké plány? Až budete mít plné ruce práce, můžete zavazadlový prostor otevřít a zavřít bez použití rukou.

Požitek z jízdy

Není důležité proč. Ptejte se ''proč ne?''

BeatsAudio™ audiosystém

Skvělá hudba nikdy nezestárne. Zesilovač s výkonem 400 W. Highendový subwoofer. Devět prémiových reproduktorů. Výsledkem je prémiový zvuk pro nezapomenutelné zážitky z poslechu.

SEAT Drive Profile

Optimalizujte si každou jízdu se svým novým vozem SEAT Tarraco. Ve verzi s pohonem předních kol budete mít na výběr jízdní režimy Comfort, Eco, Sport a Individual.

Interiér nabitý technologiemi

Radost a potěšení z každé jízdy. Pokročilé technologie v novém SEAT Tarraco udržují vás a vaše auto v chodu a v bezpečí. 

Další informace o modelu SEAT Tarraco?