Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
Bezpečnost

Nepřijdete k újmě

Sofistikovaná výbava modelu SEAT Toledo v oblastech aktivní a pasivní bezpečnosti vám poskytne onen pocit jistoty, který požadujete při cestování automobilem s celou rodinou. SEAT Toledo je navíc zábavným a praktickým vozem - a nic vám neumožní užívat si svůj vůz víc než vědomí, že jste vy i vaši spolucestující dokonale chráněni.

Front Assist

Integrovaný radarový systém

Front Assist zabrání kolizím a zachová vám naprostou kontrolu nad situací. Integrovaný systém s radarovými senzory vám pomůže v kritických situacích. Na hrozící kolizi vás upozorní zvukové a vizuální signály. Díky tomu budete vy i váš SEAT v bezpečí.

SENZOR ÚNAVY ŘIDIČE

Načerpejte novou energii

Pokud sedíte za volantem příliš dlouho, senzor únavy řidiče zajistí, abyste v zájmu nejvyšší úrovně bezpečnosti načerpali novou energii. Na základě sledování pohybů volantu určí při dlouhé jízdě míru vašeho soustředění a v případě potřeby vám prostřednictvím upozornění doporučí udělat si přestávku k odpočinku.

Multikolizní brzda (MKB)

Zůstanete v bezpečí

V nepravděpodobném případě nehody zajistí automatická multikolizní brzda vaše bezpečí snížením rizika následných kolizí. Tato mimořádně přínosná funkce, propojená se systémem ESC, je součástí standardní výbavy všech verzí modelu Toledo.

VÍCE BEZPEČNOSTI

Bezpečnost rodiny je na prvním místě

Elektronicky řízený stabilizační systém

Dalším bezpečnostním prvkem v modelu Toledo je elektronicky řízený stabilizační systém ESC (Electronic Stability Control). Tento prvek aktivní bezpečnosti sleduje řízení, otáčení kol, brzdění a pohyby pedálu plynu. Pokud se vaše Toledo dostane do smyku, ESC zasáhne snížením výkonu a přibrzděním jednoho nebo více kol, čímž smyku zabrání ještě dřív, než dosáhne plné intenzity.

6 airbagů

Bezpečnost nám leží na srdci. Nejen v obecném smyslu, ale konkrétně vaše bezpečnost. Proto jsme do výbavy modelu Toledo zařadili čelní airbagy pro řidiče a spolujezdce vpředu, boční airbagy vpředu, hlavové airbagy a deaktivaci airbagu spolujezdce vpředu.

MBA + HBA

Kombinace mechanického a hydraulického brzdového asistenta (MBA - Mechanical Brake Assist; HBA - Hydraulic Brake Assist) zvyšuje brzdný tlak v nouzových situacích. Pokud řidič nesešlápne pedál brzdy s dostatečnou rychlostí a silou, aby zabrzdil včas, pomůže systém řidiči vytvořením maximální brzdné síly.

ISOFIX

Stabilní upevnění dětské sedačky

Úchyty ISOFIX vám umožňují připevnit dvě dětské sedačky přímo ke karoserii vozidla. A Top Tether je třetím kotevním bodem, který zvyšuje stabilitu upevnění dětské sedačky. Tím je minimalizován pohyb dopředu a do stran v případě nehody.