Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
DESIGN

ZÁBAVA PRO CELOU RODINU

SEAT Toledo je jedinečnou kombinací dynamického hatchbacku a rodinného vozu - důkazem, že praktičnost a atraktivita se nemusí vzájemně vylučovat. Jeho elegantní exteriér a největší zavazadlový prostor ve své třídě jsou kombinovány s prostorným interiérem, který si vaši spolucestující oblíbí bez ohledu na jejich velikost. Praktický vůz ještě nikdy nevypadal tak dobře.

VNĚJŠÍ DESIGN

Celková elegance

SEAT Toledo kombinuje decentní eleganci sedanu s praktickou všestranností kombi. Výsledkem je dokonalý rodinný vůz. Precizní stylistické linie, prolisy a povrchy propůjčují modelu SEAT Toledo jedinečnou vizuální identitu - a velkorysý zavazadlový prostor, jehož víko se otvírá jako u hatchbacku, je dokonalým završením vzhledu tohoto sedanu.

PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY

Podle našeho názoru nejlepší světla

Posviťte si

Přední LED světlomety modelu SEAT Toledo nejenže vypadají skvěle, ale nabízejí také celou řadu předností. Jednak poskytují výjimečné osvětlení a zároveň jsou energeticky hospodárné. Také neoslňují řidiče protijedoucích vozidel. A méně unavují oči, protože jejich světlo se nejvíce podobá přirozenému dennímu světlu.

Kola

Jezděte stylově

Lehká, odolná a se skvělým vzhledem - ať se otáčejí, nebo stojí, kola z lehké slitiny jsou skvělým způsobem, jak dodat vašemu vozu SEAT Toledo osobitý styl.

Barvy

Malířské plátno, jako žádné jiné

Další
VNITŘNÍ DESIGN

Prostor pro hlavu, nohy i zábavu

SEAT Toledo je komfortním a prostorným sedanem. Vám i vašim spolucestujícím nabízí ještě více prostoru pro nohy i hlavu, a k tomu dostatek odkládacích prostorů. SEAT Toledo patří mezi nejkomfortnější rodinné vozy díky velmi kvalitním sedadlům a čalounění nádherného interiéru.

Prostor

Kdo říká, že si to nemůžete vzít s sebou?

Zavazadlový prostor modelu SEAT Toledo, který je největší ve své třídě, je něco, co musíte vidět. Jeho víko se otvírá jako u hatchbacku a jeho objem přesahuje 550 litrů. Díky tomu do svého sedanu snadno naložíte všechno, co si potřebujete vzít s sebou, a ani ostatní spolucestující si nemusí v tomto ohledu dělat žádné starosti.

DETAILY

Styl a substance

Bezpečnost na prvním místě

6 airbagů v modelu SEAT Toledo poskytuje pocit jistoty

Kola z lehkých slitin

Elegantní a stylová

Vnitřní prostor

Veškeré detaily v interiéru maximalizují jízdní komfort a zábavu

Čalounění

Interiér modelu SEAT Toledo je komfortní a útulný díky elegantnímu čalounění a prošívání

Interiér

Interiér modelu SEAT Toledo překypuje chytrými detaily

Zrcátka

Zrcátka modelu SEAT Toledo jsou stejně elegantní jako ostatní části exteriéru vozu

Světlomety

Světlomety modelu SEAT Toledo umocňují elegantní styl vozu