Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
Originální příslušenství SEAT®

Finální tahy štětcem

Váš SEAT Toledo má již z výroby ve své výbavě všechno, co potřebuje mít zábavný, elegantní a praktický rodinný vůz. Svůj vůz si však můžete dovést k dokonalosti nejoblíbenějšími prvky z naší nabídky originálního příslušenství.

ŘEŠENÍ PRO PŘEPRAVU NÁKLADU

Přeprava bez obav

Lyže, snowboardy, jízdní kola, velké množství zavazadel - vždy byste měli být schopni vzít si s sebou své věci, ať jedete se svým vozem kamkoli. Podélné střešní nosiče pro model SEAT Toledo mají nosnost až 50 kg, snadno se namontují a jsou ideální pro rozmanité příslušenství určené k přepravě nákladu na střešních nosičích. Vydejte se na cestu ve svém sedanu a obavy nechte doma.

OSVĚTLENÉ PRAHOVÉ LIŠTY

Nastupujte lehčeji

Nastupujte do svého vozu SEAT Toledo a vystupujte z něj stylově - při otevření dveří vašeho vozu se rozsvítí osvětlení ozdobných prahových lišt. Je to atraktivní způsob, jak vidět a být viděn, i jak zanechat nezapomenutelný dojem při příjezdu i odjezdu.

ŘEŠENÍ PRO ZAVAZADLA A ODKLÁDACÍ PROSTORY

Všechno na správném místě

Řešení pro zavazadla a odkládací prostory v modelu SEAT Toledo vám pomohou ochránit a uspořádat vaše věci, abyste se mohli soustředit na radost z jízdy bez obav z poškození vašeho vybavení. Zabezpečte si svá zavazadla a nenechte věci poskakovat kolem.

MULTIMEDIÁLNÍ SYSTÉMY

Zvuk a obraz

Výlet automobilem nikdy neubíhá rychleji, jako když se člověk ponoří do sledování svého oblíbeného pořadu. Postarejte se o zábavu cestujících na sedadlech vzadu tímto praktickým systémem a předejděte obávané otázce "Kdy už tam budeme?". Užívejte si výletu… a svého rodinného vozu.

OCHRANA

Dokonale chráněný

Váš SEAT může vypadat jako nový mnohem déle, i když jste s ním už zažili hodně radosti z jízdy. Například vana do zavazadlového prostoru zachová jeho čistotu, zatímco kobercové rohože zabrání znečištění prostoru pro nohy. A lapače nečistot ochrání karoserii před zvířeným prachem a odletujícími kameny.

BEZPEČNOST

Bezpečné cestování

Vaše bezpečnost je pro nás nejvyšší prioritou. Proto neděláme u Originálního příslušenství SEAT žádné kompromisy. To platí i pro naše moderní dětské sedačky, sněhové řetězy a reflexní vesty.

Prohlédněte si online ceník příslušenství