TECHNOLOGIE

Rodinné cestování 2.0

Technická výbava modelu SEAT Toledo je zaměřena na tři hlavní oblasti: zábavu, bezpečnost a vynikající jízdní vlastnosti. Protože během jízdy s celou rodinou ve vašem sedanu by vás rozhodně neměla doprovázet nuda, nebezpečí a nenápadité zážitky.

TECHNOLOGIE FULL LINK

Technologie pro radost

Nová technologie Full Link, propojená se SEAT Media Systémem Plus a navigačním systémem, je dokonalým příkladem snahy značky SEAT přinášet svým zákazníkům "technologii pro radost". Na povel tlačítka můžete udržovat spojení se svým digitálním světem a spravovat svou elektronickou poštu, sociální sítě a oblíbené seznamy skladeb v digitální podobě. Její součástí jsou systémy MirrorLink™, Apple CarPlay™ a Android Auto™.

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Se svým Toledem zajedete kamkoli

Díky zadní parkovací kameře zajedete se svým Toledem snadno i do nejtěsnějších mezer. Kamera je umístěna na zadním nárazníku a její obraz můžete pro snadné a komfortní manévrování sledovat na displeji informačního a zábavního systému.

VÍCE TECHNIKY

Ještě vyšší výkony

TEMPOMAT

Všichni chtějí překonávat dlouhé vzdálenosti v maximálním pohodlí. Nastavte si požadovanou rychlost, zapněte tempomat a uvolněte pedál plynu. Vůz obstará všechno ostatní za vás. Pokud vozidla vpředu zpomalí, stačí se dotknout pedálu brzdy a máte nad vozem opět naprostou kontrolu.

PŘEVODOVKA DSG

Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG kombinuje sportovní charakter manuální a výhody automatické převodovky. S plynulým a dynamickým zrychlením přeřadíte bez rušivé přestávky v jízdě. Stejně potěšující jsou vynikající parametry spotřeby paliva a nízké emise CO2.

ASISTENT PRO DÁLNIČNÍ SVĚTLA

Tato bezpečnostní funkce automaticky prodlouží dosah světlometů, jakmile rychlost jízdy překročí 110 km/h. Díky tomu budete mít lepší viditelnost v situacích, kdy je nejvíc zapotřebí. Asistent pro dálniční světla při zpomalování automaticky snižuje kužel světla, aby zabránil oslňování řidičů protijedoucích vozidel.

PARKOVACÍ SENZORY VPŘEDU A VZADU

Parkujte s větší přesností

Parkovací senzory vpředu a vzadu vás upozorní na blízké předměty, abyste mohli svůj vůz zaparkovat s ještě větší přesností. Tím usnadňují parkování nebo couvání a zvyšují bezpečnost. O vzdálenostech od vozů nebo objektů je řidič informován zvukovými tóny.

BEZKLÍČOVÝ PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM KESSY

Přístupná technika

Technika bezklíčového přístupového systému KESSY, integrovaná do vašeho vozu SEAT, vysílá identifikační kód rádiovými vlnami, jakmile přistoupíte ke dveřím vašeho vozu Toledo. Vůz porovná kód klíčku a vozu, a pokud se shodují, dveře se odemknou. Se stejnou inteligencí probíhá spuštění nebo vypnutí motoru, aby byla jízda automobilem ještě snadnější.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM SEAT

Ještě lepší jízda

Navigační systém nabízí celou řadu výhod pro ještě lepší jízdu. Systém je vybaven 6,5" dotykovým displejem pro snadné ovládání, systémem Bluetooth® s hlasovým ovládáním a chytrým vedením trasy, díky němuž se vyhnete místům s váznoucí dopravou. Připočtěte k tomu vstupy USB a AUX-in, abyste si mohli přehrávat nejoblíbenější skladby přímo ze svého iPodu, a máte všechno, co potřebujete pro klidné a včasné dojetí do svého cíle.

EKOLOGICKÉ DETAILY

Nízké emise, vysoké výkony

Motory jsou doplněny vyspělou technikou, která zvyšuje hospodárnost a snižuje emise. SEAT Toledo je ekologický a hospodárný - díky systémům, mezi něž patří start/stop a rekuperace kinetické energie.

MOTORY

Chytrý výkon

1.6 TDI 85kW

(115 k)

4-VÁLCOVÝ VZNĚTOVÝ MOTOR

Objem / cm³: 1.6 / 1598

Vrtání / zdvih, mm: 79,5 / 80,5

Max. výkon, kW (k) při ot./min: 85 (115) / 3500 - 4000

Max. kroutící moment, Nm při ot./min: 250 / 1500 - 3000

Kompresní poměr: 16,2

Maximální rychlost, km/h: 201

Zrychlení 0-100 km/h (s): 10,0

Spotřeba paliva, l/100km; Kombinovaná: 4,1

Emise CO2, g/km Kombinovaná: 107

Efektivnost: B

Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji