Vyberte si to nejlepší pro vás

Nová modelová řada SEAT

Vyberte si ten nejlepší vůz pro vše, co potřebujete. Pro sport. Pro rodinu. Pro život. Pokaždé získáte to nejlepší. Design vás ohromí, ale inovativní technologie vás přesvědčí. Srdcem nových a mimořádně bezpečných vozů SEAT jsou výkonné a efektivní motory TSI a TDI, které doplňuje bohatá výbava s atraktivními akčními pakety. V každém z modelů vozů SEAT najdete to nejlepší, ať už hledáte elegantní, sportovní nebo skutečně prostorný vůz.

S NÁKUPEM VOZU ZÍSKÁTE:

 

  • zvýhodnění až 129 300 Kč
  • bonus 20 000 Kč při odkupu vozu
  • záruku na 5 let
Vyberte si novou Ibizu

Ibiza 5D Zvýhodnění až 60 200 Kč

Nový SEAT Ibiza byl v interiéru kompletně přepracován - díky novému ergonomickému designu budete mít z každé jízdy ještě lepší pocit. Nový SEAT Ibiza dokazuje svými vlastnostmi, od kvalitních materiálů až po dlouhý seznam nejmodernějších technologií, že má mladou duši. Díky novým barevným paketům si můžete novou Ibizu ještě více individualizovat a dodat jí váš osobní styl.

V případě využití možnosti výkupu starého vozu na protiúčet získáte zároveň s financováním nového vozidla Ibiza 5D, SC nebo ST (výbavový stupeň Style pro všechny karosářské varianty) se SEAT Financial Services a příplatkovou výbavou Paket Technology Style výhodu 60 200 Kč a 5letou záruku zdarma. Více informací naleznete na www.vwfs.cz/financovani-znacek/seat-finance/. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o. druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do 30. 12. 2016.

Vyberte si nový Leon

Leon 5D Zvýhodnění až 149 300 Kč

SEAT Leon 5D se vzpírá veškerým stereotypům. Používá high-endové technologie známé obvykle jen z vyšších segmentů. Patří mezi ně například špičkový podvozek, vyspělé informační a zábavní systémy a bezúdržbové světlomety LED. SEAT vytvořil z výhradně prémiových materiálů sochu na kolech a vybavil ji pouze nejmodernější a nejskvělejší technikou, abyste se na cestách cítili bezpečně, spokojeně a dobře naladěni.

V případě využití možnosti výkupu starého vozu na protiúčet získáte zároveň s financováním nového vozidla Leon 5D FR 1.8 TSI MAN se SEAT Financial Services a příplatkovou výbavou Paket Technology pro výbavový stupeň FR výhodu 149 300 Kč a 5letou záruku zdarma. Více informací naleznete na www.vwfs.cz/financovani-znacek/seat-finance/. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.
 Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o. druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do 30. 12. 2016.

Vyberte si nový Leon

Leon ST Zvýhodnění až 145 300 Kč

Nový SEAT Leon ST. Kombi s dokonalou kombinací prostoru, s nímž bude každý okamžik důležitý. Kultovní design se v něm snoubí s vyspělou technikou, kterou si budete užívat. Nový Leon ST kombinuje nejlepší jízdní dynamiku a komfort, ať chcete projíždět městem, dojet stylově do práce, vydat se za novým dobrodružstvím nebo podnikat cokoli jiného. Nový Leon ST je připraven, ať vás zavedou vaše cesty kamkoli. 

V případě využití možnosti výkupu starého vozu na protiúčet získáte zároveň s financováním nového vozidla Leon ST FR 1.8 TSI MAN se SEAT Financial Services a příplatkovou výbavou Paket Technology FR výhodu 145 300 Kč a 5letou záruku zdarma. Více informací naleznete na www.vwfs.cz/financovani-znacek/seat-finance/. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o. druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do 30. 12. 2016.  

Vyberte si nový Leon

Leon X-Perience Zvýhodnění až 126 200 Kč

Nejnovější člen rodiny Leon kombinuje nádherný design s nejmodernější technikou a optimální provozní vlastnosti s překvapivou všestranností. Nový SEAT Leon X-PERIENCE Kombi s pohonem všech kol díky mezinápravové spojce Haldex páté generace pro jakékoli cesty nabízí naprostou radost z jízdy v městské džungli i mimo zpevněné vozovky.

V případě využití možnosti výkupu starého vozu na protiúčet získáte zároveň s financováním nového vozidla Leon ST X-PERIENCE 2.0 TDI DSG 4WD se SEAT Financial Services a příplatkovou výbavou Paket Technology výhodu 126 200 Kč a 5letou záruku zdarma. Více informací naleznete na www.vwfs.cz/financovani-znacek/seat-finance/. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.
 Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o. druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do 30. 12. 2016.

Vyberte si novou Alhambru

Alhambra Zvýhodnění až 61 600 Kč

Tento rodinný vůz je velký, důmyslně řešený, roztomilý a neuvěřitelně praktický. Víceúčelová Alhambra, ověnčená bezpočtem ocenění, je zde a je připravena na všechno. Sedmimístné MPV Alhambra, obdařené prostorem o objemu až 2340 litrů, na přání dodávanými posuvnými dveřmi s automatickým ovládáním pro snadnější přístup do interiéru a řadou dynamických motorů, nabízí ještě zábavnější a komfortnější cestování než dosud. Velkou hvězdou je i v oblasti bezpečnosti díky sedmi airbagům a dalším vyspělým bezpečnostním prvkům, které pomohly tomuto modelu získat 5 hvězdiček v hodnocení Euro NCAP.

V případě využití možnosti financování nového vozidla Alhambra (výbavový stupeň Style nebo Style Advanced) se SEAT Financial Services a příplatkovou výbavou Akční paket COPA Plus získáte výhodu 61 600 Kč a 5letou záruku zdarma. Více informací naleznete na www.vwfs.cz/financovani-znacek/seat-finance/. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. 
Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s. r. o. druhou stranou závazkový vztah. Akce platí do 30. 12. 2016.

Vyberte si nové Toledo

Toledo Zvýhodnění až 87 900 Kč

SEAT Toledo je rodinný vůz, pečlivě promyšlený od předního světlometu až po zadní světla. Ohromí vás řadou funkcí i vzhledem. Elegantní linie designové karosérie a ladné úhly nového SEAT Toledo dokazují, že je skutečně novou generací. A navíc s cenou, která je ještě příjemnější, než byste čekali. Zažijte jedinečnou kombinaci vnější a vnitřní krásy.

V případě využití možnosti výkupu starého vozu na protiúčet získáte zároveň s financováním nového vozidla Toledo (výbavový stupeň Reference) se SEAT Financial Services a příplatkovou výbavou Akční paket Reference výhodu 87 900 Kč a 5letou záruku zdarma. Více informací naleznete na www.vwfs.cz/financovani-znacek/seat-finance/. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. Akce platí do 30. 12. 2016.  

Najděte svého nejbližšího prodejce značky SEAT
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji