SEAT Originální příslušenství®

Překročte hranice nezbytnosti

Nový SEAT Ibiza 5D je vybaven vším, co potřebujete. Svůj městský vůz si však můžete individualizovat podle svých představ výběrem z širokého sortimentu příslušenství. S těmito detaily se již tak výjimečný vůz promění v jedinečné vyjádření vašeho osobního stylu.

STŘEŠNÍ NOSIČE A ŘEŠENÍ PRO PŘEPRAVU NÁKLADU

Přeprava bez obav

Lyže, snowboardy, jízdní kola, velké množství zavazadel - vždy byste měli být schopni vzít si s sebou své věci, ať jedete se svým městským vozem kamkoli. Podélné střešní nosiče pro model SEAT Ibiza 5D mají nosnost až 50 kg, snadno se namontují a jsou ideální pro rozmanité příslušenství určené k přepravě nákladu na střešních nosičích. Jedinou věcí, kterou musíte nechat doma, jsou vaše obavy.

SPORTOVNÍ VÝKONY

Dopřejte si ještě sportovnější vzhled

Vaše Ibiza může mít nyní ještě sportovnější vzhled díky zadnímu spoileru a obložení bočních prahů v kombinaci se 17" koly z lehké slitiny.

KOLA Z LEHKÉ SLITINY

Od elegantních až po sportovní

Bez ohledu na to, zda upřednostňujete sportovní nebo elegantní vzhled, stylová kola z lehké slitiny ze sortimentu Originálního příslušenství SEAT nabízejí vždy správný design pro jakýkoli vkus.

INDIVIDUALIZOVANÁ HLAVICE ŘADICÍ PÁKY

Přeřaďte na vyšší styl

S elegantní hlavicí řadicí páky přeřadíte váš vůz SEAT Ibiza 5D na vyšší styl. Je to skvělý způsob, jak ještě více odlišit interiér vaší Ibizy.

INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉMY

Nejnovější technika

Vozy SEAT mají nejmodernější techniku nejen pod kapotou motoru, ale také v interiéru. Nejvyšší míru konektivity zajistí například adaptéry pro chytré telefony, či přehrávače zvukových souborů. Díky kvalitní soustavě handsfree se můžete zcela soustředit na řízení a zároveň telefonovat. A navigační systém vám ukáže nejrychlejší trasu k cíli.

OCHRANA

Dokonale chráněný

Váš SEAT může vypadat jako nový mnohem déle, i když jste s ním už zažili hodně radosti z jízdy. Například vana do zavazadlového prostoru zachová jeho čistotu, zatímco kobercové rohože zabrání znečištění prostoru pro nohy. A lapače nečistot ochrání karoserii před zvířeným prachem a odletujícími kameny.

BEZPEČNOST

Bezpečné cestování

Vaše bezpečnost je pro nás nejvyšší prioritou. Proto neděláme u Originálního příslušenství SEAT žádné kompromisy. To platí i pro naše moderní dětské sedačky, sněhové řetězy a reflexní vesty.

Stáhněte si ceník příslušenství
Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji