SEAT MÓ 125 Seitenansicht
Technická data & informace

Jízda bez starostí

SEAT MÓ 125 je dalším důkazem chytré elektromobility značky SEAT. Se svými výraznými barvami a vystupuje z šedé džungle velkoměsta. Nejen design, ale i jeho technologie jsou ztělesněním čisté a moderní městské mobility. Zjistěte více o 100% elektrické bezemisní technologii v SEAT MÓ 125.

Výkonný, efektivní a 100% elektrický.

Nabít. Nastartovat. A vyrazit!

Plně elektrický SEAT MÓ 125 neprodukuje hluk ani emise a je plně v souladu s trendem městské elektromobility.

Jeho akumulátor se velmi snadno nabíjí, jelikož jej lze vyjmout a doma jednoduše zapojit do zásuvky. Samozřejmě můžete akumulátor nechat přímo v elektrickém skútru a nabíjet ji v garáži nebo parkovišti. V každém případě jste nezávislí na čerpacích stanicích a prostřednictvím aplikace My SEAT MÓ můžete navíc kdykoli zkontrolovat stav nabití.

SEAT MÓ 125 Seitenansicht

100% elektrický

SEAT MÓ 125 - akumulátor & dojezd

Srdcem elektrického skútru SEAT MÓ 125 je lithium-iontová baterie, která zaujme vysokou kapacitou nabíjení a praktickým ovládáním. Je optimálně umístěna tak, aby pozitivně ovlivňovala těžiště elektrického skútru a jeho jízdní vlastnosti. Jednoduchým pohybem ruky můžete baterii o hmotnosti 41 kg pod sedadlem odjistit, vytáhnout a pohodlně vzít s sebou k nabíjení.

A jak daleko se s elektrickým skútrem SEAT MÓ 125 dostanete? S dojezdem až 137 km na jedno nabití baterie překonává SEAT MÓ 125 z hlediska dojezdu srovnatelné elektrické skútry. Při používání ve městě odpovídá spotřeba 7 kWh na 100 km. To znamená, že zejména ve městě můžete v režimu Eco nebo City jezdit několik dní, než budete muset dobíjet. Pokud totiž denně ujedete 10-20 km, stačí baterii nabíjet jednou týdně.

Baterii SEAT MÓ 125 lze pomocí nástavce dokonce použít i jako externí zdroj energie. Pohodové outdoorové akci s dostatkem elektřiny pro osvětlení nebo hudbu tak nestojí nic v cestě!

Imagebild zu SEAT MÓ laden
Nabíjení

Dobíjení SEAT MÓ 125

Baterii SEAT MÓ 125 můžete nabíjet tam, kde se vám to hodí: přímo ve skútru nebo jednoduše doma v zásuvce.

Baterie je vyjímatelná a lze ji ze skútru snadno a rychle vytáhnout. Protože se nabíjí střídavým proudem (AC), můžete ji snadno nabíjet ve standardní zásuvce. Za pouhých 6-8 hodin je plně nabitá a připravená k další jízdě.

SEAT MÓ 125 Frontansicht mit Scheinwerfer

Nabíjení baterie ve skútru

 • Odstraňte silikonový kryt na zadní straně baterie.
 • Připojte nabíjecí kabel.
 • Zástrčku vsuňte do nejbližší zásuvky a hotovo!

Nabíjení baterie doma

 • Vyklopte sedadlo.
 • Vysuňte madlo baterie.
 • Uvolněte držák baterie pomocí tlačítka v prostoru pro přilbu a vytáhněte baterii za přídržné madlo.
 • Pojezd a podpěra se automaticky vyklopí a poskytují baterii dobrou pozici. Pomocí pojezdu s kolečky můžete baterii přemístit k libovolné zásuvce doma, v kanceláři nebo ve sklepě.
 • Zapojte baterii s nabíjecím kabelem do běžné domácí zásuvky a hotovo!

A co je nejlepší?

Svou baterii můžete nabíjet i při brzdění. Dochází k tomu zcela automaticky díky rekuperaci energie elektromotoru: při brzdění baterie vozu SEAT MÓ 125 přijímá zpět energii, kterou můžete využít pro ještě větší radost z jízdy.

Špičkový elektromotor

SEAT MÓ 125 jezdí bez hluku a emisí a ještě k tomu dobře vypadá! Motor SEAT MÓ 125 je totiž umístěn v zadním kole a je přesvědčivý svým špičkovým výkonem 9 kW a maximální rychlostí až 95 km/h.

Výkon elektromotoru v náboji kola odpovídá přibližně výkonu 13 koní, a je tedy srovnatelný s výkonem skútru o objemu 125 cm3. Odtud je i název SEAT MÓ 125.

Zrychlování & brzdění

SEAT MÓ 125 dokáže zrychlit z 0 na 50 km/h za pouhých 3,9 sekundy, čímž se blíží výkonu malého elektromobilu. To je možné díky vysokému točivému momentu 240 Nm.

Aby bylo zajištěno také bezpečné zpomalování, je SEAT MÓ 125 vybaven kotoučovými brzdami na předních i zadních kolech.

Zpětný chod

SEAT MÓ 125 má díky zpětnému rychlostnímu stupni speciální funkci, která ho odlišuje od ostatních elektrických skútrů - zpátečku.

Aktivujete stisknutím tlačítka na levém modulu řídítek. Digitální tachometr zobrazí zpětný chod elektrického skútru a při couvání z parkovacího místa upozorní vaše okolí zvukovým signálem. Jednoduché, ale perfektní.

SEAT MÓ 125 Frontansicht mit Logo

SEAT MÓ 125 - rozměry & výbava

Nejen výkonem, ale i rozměry odpovídá SEAT MÓ 125 skútru o objemu 125 cm3. S hmotností 155 kg váží MÓ dokonce o něco méně než běžné elektrické skútry třídy 125 cm3. S celkovou délkou 2026 mm, šířkou 722 mm a rozvorem 1427 mm je dostatečně stabilní a zároveň obratný a úzký do města.

Další vlastnosti, kterými MÓ vyniká:

 • 2 USB sloty pro nabíjení mobilního telefonu nebo navigace během jízdy
 • Vodotěsné, robustní a pohodlné sedadlo
 • Optimální izolace elektrického skútru. Ani jízda v dešti tedy není problém!
 • Digitální displej zobrazující rychlost, jízdní režim, počet ujetých kilometrů a mnoho dalšího.
 • Bezporuchové LED osvětlení s nízkými nároky na údržbu
 • Přihrádka pro uložení 2 přileb
 • Háčky na řídítkách pro malé tašky nebo nákupy

Kolekce SEAT MÓ nabízí spoustu praktického příslušenství. S čelním sklem, dekou, držákem na mobilní telefon nebo kufrem Top Case s dalším úložným prostorem o objemu 39 l budete mít ještě větší potěšení z jízdy!

Konektivita

Jednoduše a rychle s aplikací My SEAT MÓ

S aplikací My SEAT MÓ jste vždy připojeni ke svému elektroskútru. Stáhněte si aplikaci z obchodu pro chytré telefony (Google Obchod Play a iOS App Store). Poté můžete přidat číslo podvozku a spárovat smartphone s vaším skútrem. A pak si už jen užívat všech výhod konektivity SEAT.

Prohlížejte si data vozidla v reálném čase na svém smartphonu:

 • Zjistěte polohu svého SEAT MÓ
 • Zkontrolujte stav baterie
 • Zkontrolujte zbývající dojezd
 • Objevte všechny výhody a stáhněte si aplikaci ještě dnes!