Vše v jednom

Financování

Pokud potřebujete sestavit nebo obnovit vozový park pro svou společnost, s radostí Vám pomůžeme se vším od výběru konkrétních modelů přes financování vozového parku až po jeho správu. Produkty společnosti Volkswagen Financial Services sahají od úvěru na vůz přes finanční leasing až po správu vozového parku a pojištění.

Flotila SEAT

Menší flotily do 9 vozů

Menším firmám, které si vystačí s flotilou čítající maximálně devět vozů, nabízíme atraktivní finanční služby šité na míru. Tyto služby zahrnují úvěr na auto a pojištění vozidla včetně přidružených služeb.

Jestliže Vás zaujaly některé z modelů naší produktové řady, neváhejte a obraťte se na kteréhokoliv autorizovaného prodejce SEAT, který pro Vás připraví konkrétní nabídku financování.

Vozový park

Vozový park tvořený 10 a více vozy

Pro společnosti využívající vozové parky tvořené deseti a více vozy máme připravenu celou řadu finančních služeb, které Vás jistě zaujmou svými výhodnými podmínkami. Abychom Vám financování a provozování Vaší flotily maximálně usnadnili, získáte u nás na jednom místě úvěr, finanční leasing, pojištění nebo přidružené služby týkající se správy vozového parku. Výběr konkrétních služeb závisí jen na Vás.

Vozový park

Optimalizace vozového parku

Mimo to nabízíme klientům s vozovým parkem čítajícím 10 a více vozů službu Optimalizace vozového parku, v rámci které Vám doporučíme ideální skladbu vozového parku, vhodnou formu financování a ideální frekvenci obměny vozů.

Chcete si nechat spočítat individuální nabídku financování? Stačí se obrátit na Volkswagen Financial Services na emailové adrese [email protected] nebo na telefonním čísle 224 992 300.

Další informace pro Firemní zákazníky?