Informace pro nezávislé opravce

Ein Mann lehnt an der Motorhaube eines SEAT

Pro zajištění technických informací je k dispozici internetový obchod https://erwin.seat.com, kde si může nezávislý opravce nebo jiný nezávislý účastník trhu objednat potřebné dílenské příručky a další informace.

Technické dotazy

Pro opravy používejte technickou literaturu firmy SEAT, kterou zakoupíte na stránkách erWin. Předpokládáme, že nezávislý opravce má odpovídající nutnou literaturu, dostatečně vyškolený servisní personál a všechny potřebné provozní prostředky. V případě, že i přes tyto splněné předpoklady, budete mít problémy při opravě vozidla, zašlete Váš dotaz ve formě kompletně vyplněného formuláře "Technické informace" na e-mail [email protected].

Dílenské nářadí a vybavení

Dílenské vybavení VAG/VAS včetně diagnostických přístrojů a speciální nářadí dodávají:

Siemens s.r.o., odštěpný závod Industry Automation Services K Bílému Vrchu 3172/22 193 00 Praha 20 tel. +420 724 913 608

e-mail: [email protected]

Upozornění:

V případě, že budete chtít provádět diagnostické práce je nejprve nutné se registrovat u importéra dané značky a vyplnit Žádost o podklady pro přidělení čísla NO

Kontaktní osoba:

Porsche Česká republika s.r.o. [email protected]

Na základě této vyplněné žádosti Vám bude přiděleno registrační číslo obchodníka (nezávislého oprávce "NO"), bez tohoto registračního čísla Vám diagnostický přístroj nemůže být prodán.

Formuláře a kontakty

V případě zájmu o vytvoření oprávnění GeKo postupujte prosím dle formuláře Požadavky na uživatele aplikace GEKO GRP 

Další dokumenty ke stažení:

Potvrzení o aktivaci FAZIT-GEKO NO

Potvrzení zaměstnaneckého poměru

Případně kontaktujte: Porsche Česká republika s.r.o. [email protected]

Sdělení pro nezávislé opravce:

S nástupem nové generace vozidel Seat Leon 2020 dochází ke zvýšení zabezpečení při úpravách software řídících jednotek. Tato funkcionalita se nazývá Schutz Fahrzeug Diagnose (SFD). Funkce je dostupná v diagnostickém software ODIS od verze 5.2.6.

V závěru dokumentu naleznete také kontakt pro případ, že budete potřebovat tuto funkcionalitu aktivovat v Dealer Portálu a poradit s jejím používáním.

Podrobný popis naleznete v souboru SFD CZ, který je ke stažení zde:

Technické školení

Nabídku technického školení si můžete vyžádat u:

Porsche Česká republika s.r.o. [email protected] Radlická 740/113d 158 00 Praha 5, Jinonice

Originální díly SEAT®

Pro nezávislé opravce nabízí servisní partneři SEAT prodej Originálních dílů SEAT® za výhodných podmínek v rámci programu NORA. Kontaktujte Vašeho nejbližšího autorizovaného servisního partnera SEAT.