Originální díly SEAT

Nemusíte dělat kompromis mezi kvalitou a cenou

Originální díly SEAT

Originální díly SEAT vám nabízí profesionální a výhodné řešení, které na rozdíl od různých náhražek dokonale funguje. Jejich kvalita a vysoká technická úroveň jsou zárukou spolehlivé a bezpečné jízdy a ušetří vám značné finanční prostředky. Už žádné kompromisy mezi kvalitou a cenou. Originální díly SEAT jsou k dostání v našem autorizovaném servisu, za velmi výhodné ceny! Na originální díly poskytujeme záruku 24 měsíců ode dne prodeje nebo montáže.

Brzdy

Originální brzdový systém SEAT zvyšuje vaši bezpečnost!

Každá technika podléhá opotřebení. Někdy více, někdy méně. U brzdového systému musíte udržovat v naprostém pořádku především brzdové destičky a brzdovou kapalinu. Na jejich kvalitě rozhodně nešetřete! Důvěřujte originálním dílům SEAT, jen tak bude mít váš vůz stejnou kvalitu, jako z výroby.

Originální brzdové destičky a kotouče SEAT vám zajistí:

  • maximální účinnost při brzdění
  • co nejdelší životnost
  • mechanickou a tepelnou stálost
  • vysokou míru provozního komfortu a bezpečnosti

Tlumiče

Vzhledem ke stavu našich komunikací se jedná o jeden z nejvíce namáhaných dílů ve vozidle.

Tlumiče významně ovlivňují vaši bezpečnost a komfort jízdy, zajistí maximální výkon a životnost vašeho vozu! To bezezbytku platí pro originální tlumiče SEAT.

Výměny a opravy čelního skla

Perfektní stav čelního skla aktivně přispívá k bezpečnosti silničního provozu. Ačkoli jsou dnešní autoskla velmi odolná, může i tak docházet k poškozením jejich struktur, nejčastěji pak v provozu, při zásahu drobnými kamínky. Ne vždy je však nutná kompletní oprava - v určitých případech může být poškození snadno opraveno.

Motorový olej

Motorový olej zajišťuje dokonalé mazání snížením mechanického tření na pohybujících se částech motoru. Tím se zabrání poškození kovových částí. Vysoce kvalitní motorové oleje se vyznačují úspornou spotřebou paliva a delšími intervaly výměny oleje. To zajišťuje delší životnost vašeho motoru.

Svíčky a autobaterie

Správná péče o autobaterii prodlužuje životnost a může oddálit potřebnou výměnu. Mějte na paměti všechny varovné signály, jako jsou potkávací světla nebo problémy se spouštěním motoru.

Pokud se motor nespustí ihned po zapnutí zapalování, může to být způsobeno vadnou baterií vozidla.

Rozvody, řemeny, řetězy

Řemeny jsou díly podléhající opotřebení, které podléhají kontrole během inspekce a je třeba je vyměnit. Vzhledem k tomu, že rozvodové řemeny jsou trvale vystaveny obrovskému namáhání, neměli byste na nich šetřit. Roztrhaný ozubený řemen může vést až k nákladnému poškození motoru.

Lakování

Hrbolatá cesta, neopatrnost, úzké garáže: škrábance v nátěru se najdou rychle.

Rychlá oprava není důležitá pouze z estetických důvodů. Poškození laku může způsobit korozi a následně rozsáhlé opravy. Neměli byste ji odkládat.

Světla

Vadné žárovky ve vozidle by měly být okamžitě vyměněny, aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti. Ale které jsou ty správné?

S originálními díly SEAT můžete věřit, že budou dokonale sladěny s vaším vozem.