Nový SEAT Tarraco

Hodnocení Euro NCAP
Komfort
až 7 sedadel
Komfort
až 7 sedadel

Navrhněte si svůj ideální prostor. Druhou řada sedadel si posuňte dopředu nebo dozadu, jak budete potřebovat. A třetí řadu můžete sklopit úplně, potřebujete-li zrovna více místa v kufru.

Standard
5 let záruka
Standard
5 let záruka

Prodloužená záruka výrobce na 5 let nebo maximálně 100 000 km (Prodloužená záruka se skládá z 2leté zákonné záruky a 3leté prodloužené záruky výrobcem. Prodloužená záruka je poskytována u všech autorizovaných servisů SEAT a je v plném rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem.)

Stupně výbavy

Style

 • 17" kola z lehkých slitin Dynamic
 • Full LED přední světlomety
 • 3zónová automatická klimatizace
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Media System Plus 8,25" s Full Link

od 904 900

Konfigurátor

XPERIENCE

 • 19" kola z lehkých slitin Exclusive Aero
 • Navigační systém 9,2" s Full Link
 • Prediktivní adaptivní tempomat
 • Vyhřívaná přední a zadní sedadla
 • Parkovací asistent a parkovací kamera

od 1 079 900

Konfigurátor

FR

 • 19" kola z lehkých slitin Exclusive FR
 • Skořepinová sportovní přední sedadla
 • Vyhřívaná přední a zadní sedadla
 • Bezdotykové elektrické ovládání 5. dveří
 • Navigační systém 9,2" s Full Link

od 1 114 900

Konfigurátor

SEAT Tarraco. zvýhodnění až 116 200 Kč*

Nový SEAT Tarraco nabízí víc. Více stylu. Více prostoru. Více zážitků. Předčí vaše očekávání. Inovativním designem, nejmodernějšími technologiemi, praktickým interiérem, nadstandardním komfortem a vynikajícími jízdními vlastnostmi. I díky pohonu všech kol si užijete v bezpečí každou cestu. S akčním paketem nyní nabízí skvělé zvýhodnění. Tak vyrazte. Proč ne teď? 

Spotřeba paliva komb. od 5,3-9,2 l / 100 km. Emise CO2 komb. od 32-207 g/km.  *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u participujících dealerů SEAT. Akce trvá do 30. 9. 2023 nebo do odvolání. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

Nový SEAT Tarraco FR

Dominantní SUV ve sportovním provedení

Sebevědomý, odvážný a distinktivní. Nový SEAT Tarraco FR je určen pro řidiče, kteří milují nové výzvy.

Design

Proč ne teď?

Život nepočká. Nové SUV SEAT Tarraco přichází s inovativním designem a nejmodernější technikou. Takže vás nic nezastaví.

Technologie

Už žádné výmluvy

Je příliš pozdě? Nebo je to příliš obtížné? To už neplatí. S novým modelem SEAT Tarraco a jeho nejmodernějšími technologiemi bude každý den snadný.

SEAT CONNECT

Kompletní konektivita na dosah ruky.

Pro život na cestách. SEAT CONNECT vám poskytuje bezproblémové připojení k vašim oblíbeným seznamům skladeb a zároveň vás informuje o aktuálním stavu na silnicích.

Bezpečnost

Jediná cesta vede dopředu.

Jste ten typ, co nevydrží v klidu? S vyspělými bezpečnostními funkcemi nového modelu SEAT Tarraco pojedete vždy správným směrem.

Prostor pro další rozvoj

Přemýšlejte ve velkém.

Jedno SUV. Až 7 sedadel. Posuvných. Sklopných. Přizpůsobí se vašemu životu. A všem vašim plánům.

Příslušenství

Vaše budoucnost. Ve vašich rukou.

Nejde jen o současnost, ale i o budoucnost. Individualizujte si život, jaký chcete žít, od vnějšího designu až po ještě více odkládacích prostorů.

Servis

Zpět na cesty

Život nestojí na místě, tak proč byste měli vy? SEAT Service vás vrátí na cesty.

 

Další informace o modelu SEAT Tarraco?

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot mohou lišit. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavěné díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit.