5
let záruka *
u všech modelů
SEAT

SEAT

Tarraco

Pro život, který nabízí víc.

Pro život, který nabízí víc.

Zrychlení (0-100 km/h)
6.3 s
Technologie
Plug-in hybridní pohon
Cenové zvýhodnění

SEAT Tarraco.

zvýhodnění 116 200Kč*

Nový SEAT Tarraco nabízí víc. Více stylu. Více prostoru. Více zážitků. Předčí vaše očekávání. Inovativním designem, nejmodernějšími technologiemi, praktickým interiérem, nadstandardním komfortem a vynikajícími jízdními vlastnostmi. I díky vyspělým bezpečnostním technologiím si užijete každou cestu v bezpečí. S akčním paketem nyní nabízí skvělé zvýhodnění. Tak vyrazte. Proč ne teď?

Spotřeba paliva komb. od 1,4-9,2 l / 100 km. Emise CO2 komb. od 32-207 g/km.  *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u participujících dealerů SEAT. Akce trvá do 30. 4. 2024 nebo do odvolání a platí pouze na skladové vozy SEAT Tarraco. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

Hlavní body

Už žádné výmluvy. Díky chytrým řešením můžete mít opravdu všechno.

Design
Zadní LED světla coast-to-coast

Stylové LED zadní světlo coast-to-coast v celé šířce vozu zdůrazňuje výstižné linie zádě vozu.

Interiér
Připraven na velké plány

Velký zavazadlový prostor se sklopenými sedadly o objemu až 1920 litrů, který přepraví všechny vaše koníčky. K dispozici máte 5 nebo 7 sedadel.

Technologie
Navigační systém

Online a vždy připraven splnit vaše požadavky. Najděte si nejrychlejší trasu s aktuálními dopravními údaji třeba na nejbližší čerpací nebo dobíjecí stanici.

Bezpečnost
Digitální přístrojový štít

Rozpoznávání dopravních značek. Digitální mapy. Adaptivní tempomat. Front Assist a Lane Assist. Všechno na jednom individualizovatelném displeji.

SEAT Tarraco
Jste připraveni na víc?

Design

Proč brzdit pokrok?Ikonické. Osobité. Toto je velké SUV pro řidiče, kteří milují nové výzvy.

Design exteriéru

Silný a odvážný vzhled, který je připraven na zdolávání vašich nových cest.

"Hola!" Uvítací osvětlení

20" kola z lehkých slitin Supreme

Chromovaná přední maska

Panoramatická střecha

Design

Více prostoru. Více stylu. SEAT Tarraco je stvořen pro ty, kteří chtějí od života získat více.

Design interiéru

V souladu s dobou: moderní prvky interiéru zpříjemní každou vaši cestu.

9,2” navigační systém

Ušlechtilé čalounění sedadel DINAMICA®

Automaticky stmívatelné vnitřní zrcátko

Až 7 sedadel v prostorném interiéru

Technologie & Komfort

Vybaven pokročilými technologiemi, které usnadňují každý den.

10,25" Digitální přístrojový štít PLUS

Nastavitelný 10,25" digitální štít umožňuje současné zobrazení tří nezávislých funkcí v zorném poli řidiče.

BeatsAudio™ audiosystém

Zesilovač o síle 400 W. Špičkový subwoofer. 9 prémiových reproduktorů. Skvělý zvuk, který vás bude inspirovat na cestách.

Bezdrátová nabíječka

Máte vybitý telefon? Energii doplní bezdrátová nabíječka. Stačí položit váš chytrý telefon do přihrádky na přístrojové desce a nabíjíte.

Full Link

Ovládejte svůj smartphone pomocí obrazovky infotainmentu s technologií Full Link. Užívejte si stále se rozšiřující nabídku aplikací s funkcí Android Auto nebo Apple Car Play.

Bezpečnost

Bezstarostná jízda při každém vašem dobrodružství. Díky nejnovějším bezpečnostním technologiím se můžete plně soustředit na jízdu.

Travel Assist

Pro úplnou kontrolu na dosah ruky. Travel Assist kombinuje adaptivní tempomat a Lane Assist stisknutím jediného tlačítka. A varuje vás, když si není jistý, zdali máte řízení pod kontrolou a ruce na volantu.

Jak funguje Travel Assist?
Adaptivní tempomat ACC

V kombinaci s navigačním systémem rozpoznává rychlostní limity a podle toho upravuje vaši rychlost, přičemž vás udržuje v bezpečné vzdálenosti od okolního provozu.

Senzor mrtvého úhlu

Senzor mrtvého úhlu detekuje přibližující se vozidla mimo váš zorný úhel ve vzdálenosti až 70 m. A s asistentem pro vystupování můžete zabránit případným kolizím s ostatními vozidly při otevření dveří.

Pre-Crash & Rollover Assist

Pre-Crash Assist napíná bezpečnostní pásy a zavírá okna, aby se připravil na blížící se nehodu. A pokud dojde k převrácení, funkce Rollover Assist aktivuje nezbytné systémy, jako je eCall. Jen pro jistotu.

SEAT CONNECT

Váš vůz. Váš svět. Se SEAT CONNECT. Vždy připojený.

Safety & Service

Bezpečnostní technologie SEAT šetří v případě nouze váš drahocenný čas. Kdykoli se rozsvítí výstražná kontrolka nebo je třeba provést servisní prohlídku, jsou příslušné údaje odeslány vašemu servisnímu partnerovi.

Více o SEAT CONNECT
Vzdálený přístup

Využijte vzdálený přístup ze svého chytrého telefonu. Zamkněte a odemkněte své Tarraco, zkontrolujte světla nebo se podívejte, kde jste naposledy zaparkovali. To vše přes aplikaci MY SEAT.

Média a internet

Získejte ze svého vozu to nejlepší díky systému SEAT CONNECT. Plně propojená služba, která automaticky aktualizuje navigační systém a nabízí širokou škálu online multimediálních funkcí, přirozené hlasové ovládání a online mapy.

e-HYBRID

Proces nabíjení pod dokonalou kontrolou. Systém e-Manager zjednodušuje správu autobaterie a zároveň snižuje náklady na nabíjení.

Služby Vzdálený přístup a Online infotainment zahrnují bezplatné zkušební období v délce jednoho roku od první registrace vozu. Po uplynutí tohoto období je nutné službu prodloužit, abyste mohli služby dále využívat. Více informací o prodloužení služby naleznete zde.

Příslušenství

Velké plány? Ať už se vydáte kamkoliv, můžete svůj SEAT Tarraco vybavit tak, aby splnil všechna vaše přání.

Nosiče jízdních kol

Vyvinuto pro rychlé a snadné nakládání.Vyberte si z nabízených řešení a přepravujte svá jízdní kola bez zbytečné námahy a bezpečně.

Objevte více
Lišta na zadní kufrové dveře

Něco navíc. Tento prvek dodá vašemu vozidlu individuální estetiku.

Prémiové podlahové rohože

Všechno závisí na detailech. Podlahové rohože umocní sofistikovaný vzhled vašeho nového vozu SEAT Tarraco.

Přeprava

Proč čekat na později? Namontujte si nosič lyží, jízdních kol nebo surfových prken či střešní box a zaměřte se na to, co je právě nejdůležitější.

Kofferraumwanne mit hohen Wänden

Praktisch und robust. Entwickelt, um den nutzbaren Platz zu erhöhen und Stöße zu dämpfen. Sie erleichtert auch die Reinigung deines Kofferraumes nach einem Abenteuer mit der Familie.

 • Jen vy a vaše Tarraco.

  Příslušenství pro SEAT Tarraco

  Váš nový SEAT Tarraco nabízí řadu doplňkového příslušenství a dopravních řešení, která vám pomohou snadno naplánovat cestu. Ať už máte na programu cokoli, máme pro vás to správné příslušenství.

 • Váš SEAT v nejlepších rukách

  SEAT Service

  Děláme vše pro to, abyste si mohli užívat radost z jízdy s vaším vozem SEAT od samého začátku a také co nejdéle. Za tímto účelem vám nabízíme širokou škálu služeb, která vám zajistí pocit jistoty, že jste v dobrých rukou.

 • Jen vy a vaše Tarraco.

  Příslušenství pro SEAT Tarraco

  Váš nový SEAT Tarraco nabízí řadu doplňkového příslušenství a dopravních řešení, která vám pomohou snadno naplánovat cestu. Ať už máte na programu cokoli, máme pro vás to správné příslušenství.

 • Váš SEAT v nejlepších rukách

  SEAT Service

  Děláme vše pro to, abyste si mohli užívat radost z jízdy s vaším vozem SEAT od samého začátku a také co nejdéle. Za tímto účelem vám nabízíme širokou škálu služeb, která vám zajistí pocit jistoty, že jste v dobrých rukou.

Záruka 5 let

S prodlouženou zárukou SEAT se nemusíte ničeho obávat. Při koupi nového vozidla v České republice obdržíte nad rámec základních dvou let záruky také prodlouženou záruku výrobce zdarma a to na další 3 roky nebo do celkového nájezdu 100 000 km.

Prodloužená záruka SEAT
SEAT Service Mobility

V případě poruchy nebo nehody vám SEAT Service® Mobility vám zaručuje kompletní a spolehlivý rozsah asistenčních služeb na cestách po celé Evropě.

SEAT Service Mobility
Akční nabídky SEAT

Prohlédněte si širokou nabídku operativních leasingů pro vozy SEAT. Právě nyní máte možnost získat nový vůz SEAT včetně kompletního pojištění a servisních služeb za výhodnou měsíční splátku se SEAT Financial Service.

SEAT All Inclusive
Který je ten váš?
Váš SEAT Tarraco, váš styl.
 • Style
  Stylově nezastavitelný.
 • Xperience
  Jste připraveni na víc?
 • FR
  Vše, co potřebujete.
 • Výroba modelu SEAT Tarraco je ukončena. Stále si ale můžete vybrat z široké nabídky aktuálně dostupných skladových vozů u partnerů SEAT. Přejít na nabídku skladových vozů.