SEAT Service Mobility

Záruka mobility

SEAT Service® Mobility vám zaručuje kompletní a spolehlivý rozsah asistenčních služeb na cestách a to na kterémkoliv místě zemí Evropské unie a sousedních států*.

SEAT Service Mobility po dobu až 10 let

Od okamžiku zakoupení nového vozidla SEAT se můžete těšit ze všech výhod, které SEAT Service Mobility nabízí, a využívat široký rozsah nabízených služeb a to po dobu až 10 let. První dva roky od zakoupení Vašeho nového vozu SEAT jsou služby v rámci SEAT Service Mobility poskytovány zdarma.

Pokud si přejete i nadále využívat komfort nabízených služeb, za podmínky absolvování všech předepsaných servisních Prohlídek v autorizovaném servisu SEAT, je možné SEAT Service Mobility prodloužit až na 10 let. Kompletní záruka mobility.

Náklady na prodloužení SEAT Service Mobility na každý další rok jsou pak účtovány v rámci autorizované servisní sítě. I když se rozhodnete svůj vůz SEAT během této doby prodat, nový majitel může i nadále využívat všechny výhody SEAT Service Mobility.

Vždy na vaší straně

Na území České republiky nemusíte zaplatit ani korunu. Pokud využijete služeb SEAT Service Mobility v zahraničí a vzniknou Vám tam náklady, tak Vám je proplatí Váš tuzemský autorizovaný servisní partner SEAT. SEAT Service Mobility platí ve všech zemích, které se nacházejí v odkazu "Více informací".

Důležité kontakty

V případě poruchy využijte následující kontakty:

Přivolání pomoci v České republice:

800 123 000

nebo na telefonním čísle:

261 104 233

Přivolání pomoci v zahraničí:

+420 261 104 233

*přesný výpis států viz příručka mobility, kapitola Geografické pokrytí