SEAT Leon

Design
Dynamické ukazatele směru
Design
Dynamické ukazatele směru

Full LED ukazatele směru s dynamickým pohybem doslova vystupují z davu.

 

Konektivita
SEAT CONNECT
Konektivita
SEAT CONNECT

S novou službou SEAT CONNECT nikdy neztratíte kontrolu nad svým vozem. Vaše trasy budou reagovat na aktuální situaci na cestě a už nikdy nezapomenete, kde jste to vlastně zaparkovali.

Technologie
Digitální přístrojový štít
Technologie
Digitální přístrojový štít

Pokročilá technologie, která zobrazuje mapy, hudbu a jízdní asistenty na jedné nastavitelné obrazovce.

 

Bezpečnost
Travel Assist
Bezpečnost
Travel Assist

Jízdní asistent, který kombinuje adaptivní tempomat a Lane Assist, aby vždy udržel váš vůz ve správném pruhu.

Stupně výbavy

Style

 • 16" kola z lehkých slitin Design
 • Sportovní kožený multifunkční volant
 • Tempomat
 • Automatická 3zónová klimatizace
 • Přední loketní opěrka
 • Interiérový paket chrom

od 599 900

Konfigurátor

FR

 • 17" kola z lehkých slitin Dynamic II
 • Zadní LED světla Coast-to-Coast
 • Digitální přístrojový štít 10,25"
 • Polokožená komfortní sedadla
 • Zadní parkovací senzory
 • SEAT Drive Profile
 • Sportovní podvozek

od 714 900

Konfigurátor

SEAT Leon. zvýhodnění až 137 300 Kč*

SEAT Leon. A navíc ve sportovní verzi FR? Sebevědomý vzhled. Radost z jízdy, jistota a bezpečí na každé cestě. Více prostoru v moderním interiéru. Full LED osvětlení s působivým zadním Coast-to-Coast světelným panelem. Kompletně a bezdrátově připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Nastal čas zazářit.

Spotřeba paliva komb. od 4,2-6,4 l / 100 km. Emise CO2 komb. od 23-144 g/km.  *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u participujících dealerů SEAT. Akce trvá do 29. 2. 2024 nebo do odvolání a platí pouze pro skladové vozy SEAT Leon 5D. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

Design

Born in the sun.

SEAT Leon. Sebevědomý vzhled. Více prostoru. Full LED osvětlení včetně působivého zadního coast-to-coast světelného panelu.

Barvy

Ukažte svou pravou barvu.

Základní
Speciální
Metalická
Candy Bílá
Na přání:
Style, FR
Desire červená
Na přání:
FR
Graphene šedá
Na přání:
FR
Nevada bílá
Na přání:
FR
Magnetic šedá
Na přání:
Style, FR
Midnight černá
Na přání:
Style, FR
Sapphire modrá
Na přání:
FR, Style

* Vnější zpětná zrcátka pro výbavu FR v barvě šedá Cosmo

SEAT CONNECT

Váš vůz. Vždy na dosah ruky.

Kompletně připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Ať jste za volantem nebo kdekoliv jinde.

Infotainment

Všechno pod sluncem

 Nový 10" dotykový retina displej navigačního systému. A na něm všechny skvělé aplikace - Apple CarPlay, Android Auto nebo SEAT CONNECT.

SEAT Leon e-HYBRID

Poháněn novými začátky

Úplně nové elektrizující zážitky. Nadále si můžete užívat sílu dynamické jízdy, ale přitom omezit svou emisní stopu. To je SEAT Leon e-HYBRID.

Bezpečnost

V bezpečí za každých okolností.

Lane Assist a varování před prací na silnici

Vyhněte se nepříjemným překvapením a zůstaňte vždy v bezpečí. A když to budete potřebovat, vůz vám pomůže udržet se v jízdním pruhu.

Side Assist

Přejíždějte z pruhu do pruhu bezpečněji. Side Assist vám pomůže odhalit jakékoliv překážky ve vašem slepém úhlu a to až do vzdálenosti 70 metrů.

Senzor únavy řidiče

Dlouhé cestování může být únavné. Tento systém odhaluje nedostatek koncentrace a neobvyklé chování řidiče za volantem a na základě toho doporučí malou přestávku.

Další informace o novém modelu SEAT Leon?

Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot mohou lišit. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavěné díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit.