5
let záruka *
u všech modelů
SEAT

SEAT

Leon

Zcela jiný příběh

Zcela jiný příběh

Zrychlení (0-100 km/h)
7.5 s
Technologie
12,9" navigační systém
SEAT Leon
Svůdný vzhled

Poznejte dynamický výkonv kombinaci se stylovým, elegantním designem.

Akční nabídka

SEAT Leon.

již od 4 699 Kč* měsíčně

SEAT Leon. Sebevědomý vzhled. Radost z jízdy, jistota a bezpečí na každé cestě. Více prostoru v moderním interiéru. Full LED osvětlení s působivým zadním Coast-to-Coast světelným panelem. Kompletně a bezdrátově připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Nastal čas zazářit.

Kombinovaná spotřeba paliva od 1,1 do 6,4 l / 100 km. Kombinované emise CO2 od 23 do 144 g/km. *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Leon 1.0 TSI Style 81 kW v ceně 599 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 5 686 Kč s DPH, 4 699 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti s uznáním bonusů za bezeškodný průběh z dosavadních pojištěních (48 měsíců). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí pouze na skladové vozy. Platnost akce do 31.7.2024.

Hlavní body

Zažijte něco výjimečného. Díky novému vzhledu, technologiím a komfortu nové generace.

Design
Full LED světlomety

Výkonné přední LED světlomety a zadní LED osvětlení coast-to-coast v celé šíři zádě.

e-HYBRID
Zastavte se a dobijte energii

Sešlápnutím brzdového pedálu dobíjíte vaši baterii. Pokud ale chcete dojet ještě dál, stačí se zastavit a načerpat novou energii.

Výkon
Společně silnější

Zvyšte výkon. SEAT Leon e-HYBRID v kombinaci s elektrickým motorem vám nabídne dynamický výkon 150 kW.

Dojezd
Více energie k objevování

Jeďte tam, kam vás to táhne. S novým SEAT Leon e-HYBRID dojedete ještě dál.

Cenové zvýhodnění

SEAT Leon.

zvýhodnění 167 500 Kč*

SEAT Leon. A navíc ve sportovní verzi FR? Sebevědomý vzhled. Radost z jízdy, jistota a bezpečí na každé cestě. Více prostoru v moderním interiéru. Full LED osvětlení s působivým zadním Coast-to-Coast světelným panelem. Kompletně a bezdrátově připojeno, jako nikdy předtím. Díky SEAT CONNECT převezmete úplnou kontrolu nad svým vozem. Nastal čas zazářit.

Spotřeba paliva komb. od 1,1-6,2 l / 100 km. Emise CO2 komb. od 23-144 g/km.  *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u participujících dealerů SEAT. Akce trvá do 30. 6. 2024 nebo do odvolání pouze na skladové vozy SEAT Leon. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.

Design

Dynamické linie a jedinečný systém osvětlení. Zažijte pokaždé výjimečnou jízdu.

Design exteriéru
Styl, sofistikovanost a půvab. Vše, co potřebujete k tomu, abyste to byli vy.

Broušená 18" kola Performance z lehké slitiny.

Výkonné Full LED světlomety

Vnější zpětná zrcátka v odstínu šedé Cosmo

Chromované koncovky výfuku vlevo a vpravo.

Design

Nastupte si. Sportovní interiér, kvalitní čalounění a inovativní technologie.

Nový přístrojový štít a 12,9" navigační systém

Multifunkční sportovní volant obšitý kůží

Sportovní sedadla Dinamica®

Panoramatické střešní okno

Technologie & Komfort

Pohodlný a praktický - kamkoli se vydáte: Nejlepší pokročilá technologie integrovaná odborníky.

Světlomety Matrix LED

Ještě lepší viditelnost bez oslňování ostatních účastníků silničního provozu díky světlometům Matrix LED, které se adaptují současnému provozu a zajistí optimální viditelnost za všech podmínek.

Spustit video
Pohlcující LED ambientní osvětlení

Příjemně vás obklopí. A navíc řidiče bude upozorňovat na otevřené dveře nebo detekovaná vozidla v prostoru mrtvého úhlu.

Uvítací osvětlení

Díky uvítacímu světlu Hola! snadno naleznete svůj vůz i za tmy.

LED osvětlení coast-to-coast

V celé šíři zádě vozu. Moderní hospodárnost ve spojení s jedinečným designem.

Digitální přístrojový štít

Všechny informace na správném místě. Díky vyspělému 10,25″ digitálnímu kokpitu si můžete vybrat, které údaje nebo aplikace chcete mít zobrazené.

Bezpečnost

SEAT Leon je vybaven nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi, abyste si mohli užít každý okamžik jízdy.

5-hvězdičkové hodnocení bezpečnosti

Jste v dobrých rukou - SEAT Leon získal nejvyšší pětihvězdičkové ocenění Euro NCAP za bezpečnost.

Prediktivní adaptivní tempomat ACC

ACC sleduje situaci před vozem pomocí radarového senzoru na přídi a nepřetržitě předvídá potenciální nebezpečí

Asistenční systémy

Kombinace různých asistenčních systémů zajistí vaši maximální bezpečnost

Parkovací asistent

Parkovací asistent vás při couvání upozorní jak zvukovým signálem, tak vizuální indikací, pokud vám bude vozidlo nebo objekt stát v cestě.

Ochrana pomocí airbagů

Bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout. Systém airbagů nového modelu SEAT Leon vás ochrání ze všech stran.

SEAT CONNECT

Váš vůz. Vždy připojený. Zůstaňte ve spojení se SEAT CONNECT.

Safety & Service

Usnadní vám život. V případě, že by někdy došlo k nehodě, služba eCall dokáže odeslat data, včetně vaší polohy, přímo záchranným složkám. Ty udělají vše proto, aby vám pomohly. Nebo službu využijte při plánování servisních prohlídek.

Více o SEAT CONNECT
Vzdálený přístup

Služba Remote Acess vám umožní v chytrém telefonu zamknout a odemknout váš SEAT LEON nebo zjistíte, kde jste zaparkovali. Než se vydáte na cestu, můžete nastavit teplotu v interiéru* nebo zkontrolovat stav vozidla.

Online Infotainment

Získejte ze svého vozu SEAT Leon to nejlepší se službou SEAT CONNECT. Plně propojená služba, která vám nabízí širokou škálu online funkcí: od navigace v reálném čase a přirozeného hlasového ovládání až po nejlepší streamovací služby.

Více o aktualizacích navigace
Aplikace SEAT CONNECT

Aplikace SEAT CONNECT umožňuje rychlý a snadný přístup ke všem službám SEAT CONNECT. Vy tak můžete svůj SEAT Leon kontrolovat kdykoli a kdekoli.

*V závislosti na výbavě vozidla.

Služby Vzdálený přístup a Online infotainment zahrnují bezplatné zkušební období v délce jednoho roku od první registrace vozu. Po uplynutí tohoto období je nutné službu prodloužit, abyste mohli služby dále využívat. Více informací o prodloužení služby naleznete zde.

Nové vozy vyrobené od kal. týdne 22/2024 budou mít k dispozici základní balíček služeb SEAT CONNECT po dobu 10 let zdarma. Více informací o službách SEAT CONNECT zde.

Příslušenství

Co ještě přidat k vozu, který má všechno? Jedinečné doplňky, které z něj udělají váš SEAT Leon.

Střešní spoiler

Dodejte svému vozu SEAT Leon sportovní nádech. Střešní spoiler optimalizuje aerodynamiku a zvyšuje výkon.

Nosič jízdních kol

Snadné připevnění. Pevné a bezpečné. S nosičem kol SEAT můžete své kolo připevnit ke svému vozu SEAT, abyste se mohli v mžiku vydat za dalším dobrodružstvím.

Pokrývka sedadel

Dokonce i vaše domácí mazlíčky můžete vzít s sebou na cestu. Chraňte svá sedadla: s vysoce kvalitní ochranou proti poškrábání a chlupům, pachům a vlhkosti.

Boční lišty dveří

Dokonalý design exteriéru. Prvek, který váš SEAT Leon ještě vylepší.

Oboustranný kobereček

Speciálně upraveno pro váš SEAT Leon. Voděodolný oboustranný kobereček chrání váš zavazadlový prostor.

 • Jen vy a váš SEAT Leon

  Příslušenství pro SEAT Leon

  Váš nový SEAT Leon nabízí řadu doplňkového příslušenství a dopravních řešení, která vám pomohou snadno naplánovat cestu. Ať už máte na programu cokoli, máme pro vás to správné příslušenství.

 • Váš SEAT v nejlepších rukách

  SEAT Service

  Děláme vše pro to, abyste si mohli užívat radost z jízdy s vaším vozem SEAT od samého začátku a také co nejdéle. Za tímto účelem vám nabízíme širokou škálu služeb, která vám zajistí pocit jistoty, že jste v dobrých rukou.

 • Jen vy a váš SEAT Leon

  Příslušenství pro SEAT Leon

  Váš nový SEAT Leon nabízí řadu doplňkového příslušenství a dopravních řešení, která vám pomohou snadno naplánovat cestu. Ať už máte na programu cokoli, máme pro vás to správné příslušenství.

 • Váš SEAT v nejlepších rukách

  SEAT Service

  Děláme vše pro to, abyste si mohli užívat radost z jízdy s vaším vozem SEAT od samého začátku a také co nejdéle. Za tímto účelem vám nabízíme širokou škálu služeb, která vám zajistí pocit jistoty, že jste v dobrých rukou.

Záruka 5 let

S prodlouženou zárukou SEAT se nemusíte ničeho obávat. Při koupi nového vozidla v České republice obdržíte nad rámec základních dvou let záruky také prodlouženou záruku výrobce zdarma a to na další 3 roky nebo do celkového nájezdu 100 000 km.

Prodloužená záruka SEAT
SEAT Service Mobility

V případě poruchy nebo nehody vám SEAT Service® Mobility vám zaručuje kompletní a spolehlivý rozsah asistenčních služeb na cestách po celé Evropě.

SEAT Service Mobility
Akční nabídky SEAT

Prohlédněte si širokou nabídku operativních leasingů pro vozy SEAT.  Právě nyní máte možnost získat nový vůz SEAT včetně kompletního pojištění a servisních služeb za výhodnou měsíční splátku se SEAT Financial Services!

SEAT All Inclusive
Který je ten váš?
Tak, jak ho máte rádi.
 • Style
  Současný městský styl
 • FR
  Čas zazářit.