Firemní zákazníci SEAT

Posuňte svůj vozový park o kus dál.

Firemní zákazníci SEAT

Výhody pro podnikatele

Protože podporujeme drobné podnikatele i velké firmy, u většiny našich modelů nabízíme cenové zvýhodnění již při nákupu jednoho vozu. 

Pokud podnikáte jako fyzická či právnická osoba, nabízíme Vám finanční zvýhodnění na nákup vozidla za účelem Vašeho podnikání. Neváhejte a obraťte se na svého autorizovaného prodejce SEAT, který Vás seznámí s podrobnými podmínkami.

Vyberte si svůj preferovaný model v našem konfigurátoru nových vozů nebo si rovnou zvolte některý z našich skladových vozů ihned k dispozici.

Firemní zákazníci SEAT

Velkoodběratelský koncept

Při odběru dvou a více vozidel v průběhu 12 po sobě jdoucích měsíců Vás čekají další bonusy a nejlepší na tom je, že se náš velkoodběratelský koncept nevztahuje jen na vozy SEAT, ale také na značky CUPRA, osobní a užitkové vozy Volkswagen a Audi. Finanční zvýhodnění při uzavření velkoodběratelské smlouvy získáte jak při využití některé z možností financování, tak při platbě v hotovosti. 

Operativní leasing pro podnikatele

Nový SEAT Ateca. Od 6 999 Kč bez DPH měsíčně

Myslete ve velkém, žijte ve velkém. Vyberte si ten správný vůz pro vaše podnikání a rodinu. Nový SEAT Ateca již od 6 999 Kč bez DPH měsíčně se SEAT Financial Services.

Spotřeba paliva komb. od 4,3-6,9 l / 100 km. Emise CO2 komb. od 114-157 g/km.*Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Ateca Style 1.0 TSI 81 kW v ceně 694 900 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 8 469 Kč s DPH, 6 999 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčasti. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Akce trvá do 30. 6. 2023 nebo do odvolání. Detailní nabídka je k dispozici u Vašeho dealera. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.

Kontakty

Kontaktujte nás a domluvíme se

Pokud máte v České republice více poboček či dceřiných společností, není nutné vyřizovat veškeré smluvní záležitosti jen s jedním autorizovaným prodejcem, protože velkoodběratelskou smlouvu můžete uzavřít hned s několika autorizovanými prodejci naráz. Záruka sjednaných podmínek na kterémkoliv prodejním místě v ČR je samozřejmostí.

Vyberte si preferované modely v našem konfigurátoru nových vozů. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete kdykoliv obrátit buď na některého ze sítě našich autorizovaných prodejců nebo přímo na našeho fleetového specialistu.

Další informace pro Firemní zákazníky?