Ibiza

Hodnocení Euro NCAP
Standard
5 let záruka
Standard
5 let záruka

Prodloužená záruka výrobce na 5 let nebo maximálně 100 000 km (Prodloužená záruka se skládá z 2leté zákonné záruky a 3leté prodloužené záruky výrobcem. Prodloužená záruka je poskytována u všech autorizovaných servisů SEAT a je v plném rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem.)

Design

Pořádný styl? Jdem na to.

SEAT Ibiza byl stvořen k tomu, aby vám zajistil pohyb - vašemu tělu i duši. Přinese vám nové svobody - volby, bytí a pohybu. Ať se potřebujete dostat kamkoli, s originálními předními LED světlomety pojedete vždy stylově. Vychutnejte si novou úroveň svobody, ať jste kdekoliv.

Technologie

Ten vytoužený den je tady.

Chcete si pořádně zapařit? Zapněte audiosystém BeatsAudio™ naplno. Vrtá vám něco hlavou? Sdílejte to na svých sociálních sítích díky systému Full Link. Chcete se do cíle dostat rychleji? Integrovaný navigační systém je větrem ve vašich plachtách.

SEAT CONNECT

Kompletní konektivita na dosah ruky.

Pro život na cestách. SEAT CONNECT vám poskytuje bezproblémové připojení k vašim oblíbeným seznamům skladeb a zároveň vás informuje o aktuálním stavu na silnicích.

Bezpečnost

Žádné obavy, dohlédneme na vás.

Bezpečnost má vždy přednost. Díky systému monitorování prostředí "Front Assist" s nouzovým brzděním a detekcí chodců, automatickým řízením vzdálenosti (ACC) a detekcí únavy můžete mít jistotu, že máte v novém voze SEAT Ibiza vždy jasnou hlavu - pro uvolněnou a příjemnou jízdu.

Protože život se nemá pouze sledovat.

Nastavte si vlastní tempo ve sportovním SEAT Ibiza FR. S 18" koly z lehkých slitin Performance, panoramatickou skleněnou střechou, dvěma koncovkami výfuku a černým čalouněním s červeným prošitím - dynamické až do posledního detailu.

Příslušenství

Váš svět. Vaše cesta.

V životě jsou okamžiky, v nichž byste měli dát najevo svůj postoj. Stanovit směr. Uplatnit svůj nárok. Nový SEAT Ibiza proto přichází s rozsáhlou nabídkou příslušenství od speciálních bočních prahů až po rozmanité pestrobarevné doplňky, s nimiž můžete zazářit.

Další informace o modelu SEAT Ibiza?

 Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a v souladu s platnými předpisy přepočteny do NEDC hodnot. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1). Od 1. září 2019 dojde k podobné změně i pro vozy s registrací jako nákladní (N1 / N2).