Tato stránka používá cookies ke zkvalitnění zážitku z jízdy naší stránkou.
Souhlasím a pokračuji
SEAT Originální příslušenství®

Nenechte se omezovat

V interiéru. Exteriéru. Kdekoli. Vyčnívejte z davu a zpříjemněte si cestování řadou přitažlivého a aerodynamického příslušenství se snadnou montáží. Je to váš nový SEAT Ibiza, tak proč to nedat najevo?

Sada aerodynamických doplňků

Chcete rozbít konvence?

Sada aerodynamických doplňků zahrnuje v jednom balení přední spoiler a obložení bočních prahů, jakož i zadní difuzor a spoiler, jimiž můžete zkrášlit svůj vůz. Chcete klasický vzhled závodního vozu, odlišený barvou dle vašeho výběru? Tomu říkáme stylový život.

KOLA

Roztočte to

Vyberte si rozměr. Vyberte si design. Vyberte si povrchovou úpravu. U nového modelu SEAT Ibiza se všechno točí kolem vás od samotného základu.

Ozdobné prvky interiéru

Změna je nádherná

Od volantu, podlahových rohoží a pedálů až po boční prahy a hlavici řadicí páky. Každý detail v interiéru lze individualizovat. Na výběr k tomu máte tři vzrušující designérské styly: Sport, Trend a Urban Tech.

Zavazadlový prostor

Dobrodružství v nové podobě

Vana do zavazadlového prostoru s vysokými bočními stěnami je dokonale přizpůsobena tvarům a rozměrům zavazadlového prostoru vašeho nového modelu SEAT Ibiza, aby váš vůz chránila, ať do něj naložíte cokoli. Snadné čištění, protiskluzová povrchová úprava. Nyní můžete vyrazit za dobrodružstvím.

Lapače nečistot

Připraven na všechno.

Lapače nečistot se umístí za kola, aby chránily váš vůz Ibiza před veškerým materiálem, který odletuje od vozovky. Nebojte se drsnějšího prostředí, hravě si s ním poradíte.

Prohlédněte si online ceník příslušenství