SEAT Tarraco e-HYBRID

Chcete to nejlepší z obou světů?

Více prostoru. Delší dojezd. Nový SEAT Tarraco e-HYBRID může používat 100% elektrický pohon a v případě potřeby vypomůže spalovací motor k větší dynamice, nebo v případě, že je nutné dobít baterii.

Co přináší e-HYBRID (PHEV)?

Elektřina. Benzín. Vyšší výkon.

Nový SEAT Tarraco e-HYBRID (PHEV = plug-in hybrid) je více než obyčejný hybrid. Baterie se sice dobíjí automaticky, jako u většiny hybridů, ale zároveň je možné ji dobíjet přímo ze sítě. To znamená, že vždy využívá primárně elektromotor, ale když potřebujete extra výkon nebo vám dojde energie v akumulátoru, přivolá na pomoc benzín. K dobití jej jednoduše připojte do standardní elektrické sítě.

e-HYBRID přináší všechny výhody elektrického pohonu, ale zároveň výrazně prodlužuje váš dojezd. A díky 100% elektrickému pohonu pomůže ke snížení emisní zátěže.

 

Výhody e-HYBRIDU

Budoucnost je zde

Na rozdíl od normálního elektrického nebo hybridního vozu, e-HYBRID vás nebude díky variabilitě nabíjení omezovat krátkým dojezdem. 

  • Elektrický motor používá regenerativní brzdění k prodloužení dojezdu

  • Dojezd na jedno nabití až 54 km* s nulovými CO2 emisemi

  • Využijte energii z baterie naplno znovu a znovu díky externímu dobíjení

  • Šetřete peníze při každodenním dojíždění

Elektrická síla

Chytrá řešení pro každodenní řízení

Komfort a ovládání

Díky sportovním skořepinovým sedačkám a multifunkčnímu volantu doslova splynete se silnicí.

Online infotainment

Nyní s dalšími funkcemi, které splňují požadavky dnešního světa. Najděte své nejbližší nabíjecí body rychle a snadno pomocí systému navigace.

Konektivita a ovládání

Spravujte své auto odkudkoli a nastavte si ideální teplotu. Bude včas připraveno vyrazit na cestu v plném komfortu.

Zadní LED světlo coast-to-coast

Inovativní řešení osvětlení přicházejí v podobě zadního LED světla v celé šířce vozu.

Každodenní dobíjení

SEAT Charger

Nejrychleji dobijete akumulátor pomocí nabíjecí stanice, např. SEAT Charger. Můžete však vůz zapojit i do běžné zásuvky. Vyberte si, co vám vyhovuje.

Dobíjení

Celý den naplno

Připraveni na plný výkon? Doma nebo na cestách, dobíjení vašeho nového SEAT Tarraco e-HYBRID je rychlé a snadné.

  • 100% méně než 3,5 h nabíjení z wallboxu**

  • 100% za 5 hodin nabíjení z klasické domácí zásuvky**

Další informace o modelu SEAT Tarraco?

* Hodnoty spotřeby paliva, průměrného dojezdu a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP.

 

**  Tato doba se však může měnit v závislosti na teplotě, napětí nabíjecího systému, stavu akumulátoru a používání jiných elektrických zařízení během nabíjení.

Hodnoty spotřeby paliva, průměrného dojezdu a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP. Tyto hodnoty se od katalogových hodnot liší. Jsou určeny pro porovnání hodnot CO2 a spotřeby paliva mezi různými typy vozidel. Dodatečná výbava vozu a příslušenství (např. vestavené díly, jiné pneumatiky atd.) mohou měnit relevantní parametry vozidla jako hmotnost, valivý odpor a aerodynamiku a ve spojitosti s povětrnostními a dopravními podmínkami a individuálním stylem jízdy mohou ovlivnit spotřebu paliva, spotřebu elektrické energie a emise CO2 jakož i výkonnostní ukazatele vozidla. Prodejce, dovozce ani výrobce nenese žádnou odpovědnost za skutečnost, že se v budoucnu nově komunikované hodnoty mohou lišit. Dne 1. září 2018 byl starý standard NEDC (New European Driving Cycle) nahrazen novým standardem WLTP pro všechny vozy registrované jako osobní (M1).