31. 03. 2022
  • SEAT Service a CUPRA Service představují aktuální nabídku.
  • Jarní prohlídka vozu, výhodnější příslušenství, pneuservis - před sezónou ideální příležitost
  • Zákaznická karta MyCard majitelům značek SEAT a CUPRA ušetří náklady

Praha, 31/3/2022. Jaro, teplo, slunce, zábava. Španělským vozům SEAT a CUPRA je tohle doslova vlastní. A nová motoristická sezona klepe na dveře. "Zimu máme za sebou, je čas těšit se na jaro a léto a odměnit svůj SEAT za náročnou zimní službu něčím z aktuální výhodnější servisní nabídky. Ta kromě tradiční výměny pneumatik myslí na téměř každou oblast využití osobních vozů," oslavuje konec zimy Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche ČR. "Nezapomínáme ani na emocionálně bohatou značku CUPRA, pro niž jsme připravili speciální kolekci příslušenství, originálích dílů, příslušenství a také zákaznickou kartu MyCard," dodává Špinar.

Prohlídka po zimě, kdy auto dostává obzvláště zabrat, dává určitě smysl. SEAT Service a CUPRA Service si to uvědomují a v rámci aktuální zimní servisní akce nabízí kontrolu vozidla inspekci za cenu od 299 Kč. Obsahuje přesně definovanou škálu bodů, které mechanici projdou tak, aby vašemu vozu zajistili další spolehlivý provoz. A jelikož je čistý výhled z vozu základem bezpečné jízdy, k originálním stírátkům SEAT nebo CUPRA dostanete litr koncetrátu letní směsi do ostřikovačů za korunu.

Výhodnější ceny při návštěvách autorizovaných servisů SEAT a CUPRA má nově "na svědomí" zákaznická karta MyCard dostupná pro obě značky. Je jen na vás, jestli se spokojíte s variantou MyCard Service, která je zdarma, nebo s její placenou verzí MyCard Service+, nabízející spoustu dalších výhod včetně výměny kol a dokonce i slev v rámci volnočasových aktivit.

Abyste na ně mohli vyrazit třeba na kolech, potřebujete je také nějak odvézt. Začíná to příčníky na střechu****, které v katalogu pro vozy CUPRA naleznete za výhodnějšch 5 637 Kč. Elegantní řešení převozu kol skýtá nosič na tažné zařízení****, jehož nosnost 60 kg v pohodě stačí i pro dvojici těžkých elektrokol. Protože zavazadlový prostor je potřeba využít na maximum a také ho řádně organizovat, přináší Originální příslušenství SEAT v rámci jarní servisní nabídky několik praktických doplňků: plastovou vanu, skládací box nebo posuvný modul - hliníkovou dělící přepážku s teleskopickým modulem, díky němuž variabilně nastavíte její rozsah.

Značka SEAT v rámci jarní nabídky připravila také balíček originálního příslušenství pro nový Leon a Leon Sportstourer****. Cenové zvýhodnění 15 % srazilo ceny na 10 092, respektive 10 115 korun. Za ně dostanete: střešní nosiče, sadu odolných gumových koberců, ochrannou fólii na zadní nárazník a plastovou vložku do zavazadelníku. Jednoduché, praktické, výhodné.

Protože nejen vůz SEAT může dělat svému majiteli radost, existuje v katalogu SEAT kolekce spousta předmětů, které potěší. Vybírat lze ze SEAT kolekce, obsahující značkové oblečení, doplňky, dárkové předměty či zavazadla. Stylová CUPRA nemůže zůstat stranou a pro majitele této značky vozů se nabízí také paleta exkluzivních doplňků.

A mobilita na posledním kousku vaší cesty z odlehlého parkoviště? Můžete si ji zkrátit na elektrické koloběžce SEAT MÓ eKickScooter 65****, která vás a 21 499 Kč odveze až 65 km daleko, ale hlavně na ní vybočíte z řady ostatních koloběžek. Design a specifický branding SEAT se opravdu povedl…

SEAT S.A. je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group a prodává vozidla pod značkami SEAT a CUPRA, zatímco SEAT MÓ nabízí produkty a řešení pro městskou mobilitu.

SEAT S.A. vyváží více než 80 % svých vozidel a působí v 75 zemích. Společnost zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí modelové řady SEAT Ibiza, SEAT Arona, rodinu Leon a CUPRA Formentor. SEAT S.A. navíc vyrábí vozy Ateca v České republice, SEAT Tarraco v Německu a SEAT Alhambra v Portugalsku. Výrobní závody doplňuje SEAT:CODE, centrum pro vývoj softwaru se sídlem v Barceloně.

SEAT S.A. bude do roku 2025 investovat 5 miliard eur do projektů vývoje nových modelů pro obě obchodní značky, SEAT a CUPRA, a elektrifikace produktové řady. Cílem společnosti je hrát důležitou roli v elektrifikaci dopravy ve městech se zvláštním zaměřením na transformaci španělského automobilového průmyslu.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: [email protected]

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: [email protected]