SEAT S.A.

Nenechte SEAT nachytat zimními nástrahami!

Zpět na Novinky a události
05. 11. 2021
  • SEAT Service představuje aktuální nabídku podzim - zima
  • Prohlídky vozů za výhodnější ceny již od 199 Kč
  • SEAT Pneuservis s poradenstvím, komplexními službami a PneuGarancí
  • Originální příslušenství a díly SEAT, balíčky a předměty ze SEAT kolekce za akční ceny
  • Zimní nabídka platná do 31. prosince 2021 pro značky SEAT i CUPRA

Praha, 5/11/2021. Přestože ke značce SEAT patří spíš léto, zimy se španělské vozy rozhodně neleknou. Ideálně pak, když čerpají výhod speciální akce SEAT Service. "Přichází náročné období roku, které prověří připravenost každého vozu. Zimní pneumatiky máme všichni už 'naučené', ale třeba chybějící nemrznoucí kapalina v ostřikovačích dokáže leckoho překvapit. I tento detail je proto součástí naší zimní akce SEAT Service, která pamatuje opravdu na vše," připomíná možné nástrahy zimního provozu Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche ČR.

Perfektní výhled patří k základům bezpečného provozu v zimním období, kdy se brzy stmívá a čelní sklo bývá často znečištěno nejen srážkami, ale také posypovou solí. Proto i tak elementární prvek, jakým jsou stírátka, zasluhují velkou pozornost. SEAT Service si to uvědomuje a v rámci aktuální zimní servisní akce nabízí k originálním stírátkům a jejich výměně litr koncentrátu zimní směsi do ostřikovačů za 1 korunu.

Výhodnější ceny SEAT Service aplikuje rovněž na komplexní prohlídku vozů SEAT před zimou. Jistota při jízdě s připraveným a zkontrolovaným vozem se dá těžko vyčíslit, tento pocit si však díky SEAT Service můžete dopřát už od 199 Kč****. Inspekce zahrnuje pečlivou kontrolu technického stavu vozu a jeho nejdůležitějších částí.

Jednou z klíčových věcí pro zimní provoz jsou odpovídající zimní pneumatiky****. Správné obutí vyberou a zajistí experti SEAT Pneuservisu, přičemž součástí nabídky je také standardní PneuGarance s rožšířeným krytím na poškození a výrobní vady pneumatik. Zde nelze šlápnout vedle.

Komu se nechce vybírat a kombinovat, může sáhnout po cenově atraktivním balíčku originálního příslušenství****, které pro model Leon obsahuje: střešní nosiče, sadu gumových koberců, ochrannou fólii na zadní nárazník a plastovou vložku do zavazadlového prostoru. Sada vybavení, které oceníte (nejen) v zimním provozu, pak vyjde na 10 092/10 115 Kč pro SEAT Leon/Sportstourer. A to se vyplatí, stejně jako originální díly SEAT****, na jejichž vybraný sortiment poskytuje importér v rámci zimní akce 10% slevu****. Startovací baterii tak můžete pořídit už od 2 100 korun a sadu stírátek pro model Toledo za 680 Kč.

A protože nejen vůz SEAT může dělat svému majiteli radost, existuje v katalogu SEAT kolekce spousta předmětů, které potěší. Vybírat lze ze SEAT kolekce, obsahující značkové oblečení, doplňky, dárkové předměty či zavazadla. Vánoce jsou přece už za dveřmi…

SEAT S.A. je jedinou společností ve Španělsku v odvětví automobilového průmyslu s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group a prodává vozidla pod značkami SEAT a CUPRA, zatímco SEAT MÓ nabízí produkty a řešení pro městskou mobilitu.

SEAT S.A. vyváží více než 80 % svých vozidel a působí v 75 zemích. Společnost zaměstnává více než 15 000 kvalifikovaných pracovníků ve třech výrobních závodech Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí modelové řady SEAT Ibiza, SEAT Arona, rodinu Leon a CUPRA Formentor. SEAT S.A. navíc vyrábí vozy Ateca v České republice, SEAT Tarraco v Německu a SEAT Alhambra v Portugalsku. Výrobní závody doplňuje SEAT:CODE, centrum pro vývoj softwaru se sídlem v Barceloně.

SEAT S.A. bude do roku 2025 investovat 5 miliard eur do projektů vývoje nových modelů pro obě obchodní značky, SEAT a CUPRA, a elektrifikace produktové řady. Cílem společnosti je hrát důležitou roli v elektrifikaci dopravy ve městech se zvláštním zaměřením na transformaci španělského automobilového průmyslu.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

Koordinátor marketingu a prodeje SEAT

Tel.: +420 739 546 542

Mail: [email protected]

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: [email protected]