SEAT S.A.

Přípravy na jarní motoristickou sezonu se SEAT Service a CUPRA Service

Zpět na Novinky a události
21. 04. 2023
  • Atraktivní nabídka SEAT Service a CUPRA Service pro sezonu jaro 2023 je aktivní
  • Komplexní prohlídka vozu SEAT jen za 199 Kč, výhodnější pneuservis, karta MyCard se slevami na servis i originální příslušenství a také výhodnější Servisní balíčky předplaceného servisu
  • Zkuste se značkou CUPRA nový sport padel a originální pomůcky k této aktivitě

Praha, 21/04/2023. Se zimou za zády vyhlížíme jaro a léto stejně jako návštěvu servisu pro vozy SEAT a CUPRA. Po náročném provozu plném mrazů, soli a jízdy na zasněžených cestách přišel čas na změnu do módu jaro-léto. Ideální příležitost navštívit autorizované servisy SEAT a CUPRA a využít aktuální výhodné nabídky.

"Zapomeňme už na zimu a dopřejme svým vozům SEAT a CUPRA jarní detox spojený s přezutím pneumatik či kompletních kol za atraktivnější letní obutí a nákupem nového letního příslušenství," oslavuje příchod jara Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. "Pro značku SEAT i CUPRA platí podobná zvýhodnění, emocinálněji založená CUPRA pak přiváží navíc speciální kolekci pro atraktivní sport padel. Vyzkoušejte to také," zve k aktivitě Špinar.

Prohlídku po náročné zimě, obsahující škálu přesně definovaných bodů si pro svůj vůz SEAT můžete u autorizovaných partnerů objednat už za 199 Kč, přičemž budete mít jistotu, že je vaše auto po zimě v pořádku. Do útrob vozu nevidíte, naopak skrz čelní sklo vidět musíte stoprocentně: k originálním stírátkům SEAT nebo CUPRA automaticky dostáváte litr koncentrátu letní směsi do ostřikovačů zdarma.

Pokud čerpáte výhody spojené s držením věrnostní karty MyCard SEAT i CUPRA, můžete se těšit nejen na slevy partnerů v rámci MyCard Service nebo 15% slevu na Originální příslušenství SEAT a CUPRA, ale i na přípravu na STK. Placená varianta MyCard Service+ (1 990 Kč ročně) přidává například krom jiného výměnu kompletních kol 2x do roka nebo 10% slevu na Originální příslušenství. Třeba i na zmíněná kompletní kola.

A protože autorizovaný servis je základem spolehlivého provozu vozů SEAT i CUPRA, připravil importér těchto vozů speciální nabídku Servisních balíčků: stačí si předplatit pravidelný servis a výhoda 10 000 Kč vám podstatně sníží rozpočet na předepsaný servis. Servisní balíčky jsou navíc přenosné, takže podstatně zhodnocují vůz při následném prodeji. Maximální doba jejich platnosti je totiž až 5 let.

A stejně jako SEAT tak ani CUPRA nejsou jen auta plná emocí a jižní energie. S logem SEAT můžete mít třeba elektrickou koloběžku SEAT MÓ eKickScooter 65 s dojezdem až 65 km - dost na to, abyste se dostali z P+R parkoviště až do kanceláře. A CUPRA? Ta myslí i na sport a volný čas. Pod jejím logem existuje kolekce pomůcek pro nový sport padel - jestli vás tato aktivita oslovuje, můžete se stylově obléct do triček v dámské i pánské verzi, odehrát zápas s raketou a následně uložit do bagu, vše s logem CUPRA (ve spolupráci s firmou Wilson).

SEAT S.A. je jedinou společností ve Španělsku s kompletní škálou činností zahrnujících návrh designu, vývoj, výrobu a prodej osobních vozů. Nadnárodní společnost se sídlem v Martorellu (Barcelona) je členem koncernu Volkswagen Group a prodává vozidla pod značkami SEAT a CUPRA.

SEAT S.A. vyváží více než 80 % svých vozidel a působí ve více než 70 zemích. Společnost zaměstnává více než 14 000 kvalifikovaných pracovníků a provozuje tři výrobní závody Barcelona, El Prat de Llobregat a Martorell, kde vyrábí modelové řady SEAT Ibiza, SEAT Arona, rodinu Leon a CUPRA Formentor. SEAT S.A. navíc vyrábí vozy Ateca v České republice a CUPRA Born a SEAT Tarraco v Německu. Obchodní jednotka SEAT MÓ nabízí produkty a řešení pro městskou mobilitu. Součástí společnosti je také SEAT CODE, centrum pro vývoj softwaru se sídlem v Barceloně, a CASA SEAT v centru Barcelony.

Cílem společnosti je hrát vedoucí roli v přeměně Španělska na elektromobilové centrum Evropy. SEAT S.A., Volkswagen Group a jejich partneři investují do elektrifikace Španělska 10 miliard eur.

https://www.seat.com/company/news

Porsche Česká republika je největším importérem osobních a užitkových vozidel do České republiky. Na českém trhu zastupuje značky Volkswagen osobní vozy, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Užitkové vozy, včetně programu prodeje prověřených použitých vozů Das WeltAuto. S projektem nabíjecí infrastruktury MOON společnost vstoupila v roce 2020 do nové éry trvale udržitelné osobní mobility založené na elektrických pohonech a digitalizaci.

Kontakt pro média

Porsche Česká republika s.r.o.

Filip Stoulil

PR Komunikace

SEAT / CUPRA

Tel.: +420 739 546 542

Mail: [email protected]

www.seat.cz

AC&C Public Relations s.r.o.

Zorka Mašková

Senior Key Account Manager

Tel.: +420 736 751 151

Mail: [email protected]